škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Kampanyası

ELYASA · 122 · 49696

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı huseyınhsnozt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar bende 03.17.2016 tarihinde sıfıt octavia style paket alarak ranıza katıldım aracı alırken telefon baglayabılıyorsunuz navıgasyon felan kullanabılıyorsunuz dedıler sımdı telefon baglamak ıstıyorum smartlık kodu ıstıyor ne sacmabısey 81.500 tl verip arac alalım alt segment fabia da dahi acık olan smart link octavia da kapalı olsun gercekten cok sacma geldi bana doğuş otoyu aradım ce uretıcı skoda ya meil atacaklarını ve tavsiye seklınde ıstegımı imeil yoluyla yazacaklarını soylediler...

Çevrimdışı kumpas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar Bu ayınnbaşında 2016 Rapid Spaceback 1.2 Tsi DSG araç satın aldık.Ancal araç bolero ekranında hiç smart link yada ona benzer bir seçenek yok sorularım söyle olacak

Kod aldıktan sonramı buraya smart link menusu gelecektir.

Şuanda smartlink menusu suand yok bu hiç olamayacağı anlamınamı geliyor.

Banada 600 - 750 arası fiyat çektiler ben sorunca ama tavsiye etmediler.

Yükletsem mesela ben Anroid oto kullanmak istiyorum bunun hakkında iyiy çalışoığ çalışmadığı hakkında bilgileri yok sizlere danışmak istedim.

Smart link yukletebiliyorsam yükleteyim mi ?

Navigasyon dısında ne avantajlar sağlar

Teşekkürler

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Smartlink menüsü yoksa yükletme imkanınız yok, kod satın alsanız bile öyle bişey yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı acıma_yetime

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aktivasyon yapmadan android auto kullanılabiliyormu ?

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
Alıntı yapılan: cagatayozkan;585449
aktivasyon yapmadan android auto kullanılabiliyormu ?

ben aktivasyon yaptırmadım iphone ile carplay kullanıyorum harita yı kullanabiliyorum Usb Kablo ile

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim imkanım olduğu halde smartlink ya da androidauto'yu denemek dışında hiç kullanmadım. Herşeyden önce pratik değil. Mutlaka kablo ile bağlamak gerekiyor. Yani tv lerdeki ezcast, apple tv gibi birşey değil.

Bunun dışında yan sanayi kablolarla da çalışmıyor meret. İlla orjinal kablo olacak. Sonra araç dururken çalışan bazı özellikler sürüş güvenliği açısından hareket halinde çalışmıyor mesela.

Kısacası araçlarında bu özellik olmayan arkadaşların 550-600 TL para vererek bu işi yaptırmaları gerçekten gereksiz.

@airyucel arkadaşında belirttiği gibi alın 15 TL ye vantuz, takın telefonu açın yandexi. Hem yandexin arayüzü google map dan daha iyi. Aradaki farkla da aracınıza aksesuar alın yada boya koruma yaptırın.

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende 2015 model skoda octavia 1.2 tsi optimal aldım, Temmuz / 2015 üretim olduğu için smartlink var ama aktivasyon gerekiyor. 2017 model octavia'larda smartlink aktif geliyormuş artık Şu anda iphone'a bağlayıp haritalar vs kullananlar var bende iphone 6 var jailbreakli olduğu için cydia'dan NGXplay adında bir tweak yükledim bununla istediğimiz uygulamayı ekrana yansıtabiliyormuşuz.

Örnek video bu

https://www.youtube.com/watch?v=J5SQld9N1gY

ve bu

https://www.youtube.com/watch?v=kyXmcgNUQ3s

And oto'ya sordum smart link aktivasyonu için 560 + 60 TL ücret istiyorlar sizin bildiğiniz daha uyguna yapan bir bayi varmı? açıkcası bütün özellikleri kullanabilsem bile bu paraya değmez ama 300-400 arası birşeye olursa değer diyorum.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2017, 13:39:21 Gönderen: Okan.e »

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 ay önce aracı alırken avek 800 tl istedi. Uzay oto kardeşimin polosunu alırken 1000 tl istemişti.

Avrupa da ücretsiz aktif olan bir özellik için ülkemizde böyle meblağlar istenmesi çok kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;629433
2 ay önce aracı alırken avek 800 tl istedi. Uzay oto kardeşimin polosunu alırken 1000 tl istemişti.

Avrupa da ücretsiz aktif olan bir özellik için ülkemizde böyle meblağlar istenmesi çok kötü

Ben internetten araştırdım İngiltere'dede 150 sterlin istemişler.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Avrupa’da ücretsiz diye biliyodum

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aksesuarda %20 indirim var 466+60 olmuş smartlink açtırma bedeli.

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Okan.e;629365
Arkadaşlar bende 2015 model skoda octavia 1.2 tsi optimal aldım, Temmuz / 2015 üretim olduğu için smartlink var ama aktivasyon gerekiyor. 2017 model octavia'larda smartlink aktif geliyormuş artık Şu anda iphone'a bağlayıp haritalar vs kullananlar var bende iphone 6 var jailbreakli olduğu için cydia'dan NGXplay adında bir tweak yükledim bununla istediğimiz uygulamayı ekrana yansıtabiliyormuşuz.

Örnek video bu

https://www.youtube.com/watch?v=J5SQld9N1gY

ve bu

https://www.youtube.com/watch?v=kyXmcgNUQ3s

And oto'ya sordum smart link aktivasyonu için 560 + 60 TL ücret istiyorlar sizin bildiğiniz daha uyguna yapan bir bayi varmı? açıkcası bütün özellikleri kullanabilsem bile bu paraya değmez ama 300-400 arası birşeye olursa değer diyorum.

Ben telefonda hem Android Auto hem de Apple CarPlay denedim. Sizin de dediğiniz gibi NGXplay harika gözüküyor. NGXplay yüklenince hareket halindeyken de ne isterseniz yapabiliyorsunuz. Bence çok başarılı. Ben telefonu jailbreaklemeyi beceremediğim için yükleyemedim tabi. :D

Çevrimdışı Serkan1980

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba mevzuyu pek anlamadim.Herhangi bir aktivasyon yaptirmadan Android Auto yu telefona uygulama vs yukleyerek kullanabiliyormuyuz...en azindan google haritalari
syg