škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 3 halojen farlar

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba ,

superbimin ampullerini philips diamond vision ile değiştirmek istiyorum.Yalnız ampuller H7 mi emin değilim.Bilgisi olan varmı ?

Uzun ve kısa aynı ampulleri kullanabilirmiyim ?

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanızın kullanma kılavuzunda hepsi yazıyor, oradan bakmanız en doğrusu olur, buradan net olmayan bir bilgiye göre alım yapıp, olası yanlış tip alınan ampullerin elinizde kalma olasılığı yüksek..
Bu arada SuperB3 ile passatB8 farlarında hâla halogen seçeneğinin bulunmasını tuhaf buluyorum...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;559165
Herkese merhaba ,

superbimin ampullerini philips diamond vision ile değiştirmek istiyorum.Yalnız ampuller H7 mi emin değilim.Bilgisi olan varmı ?

Uzun ve kısa aynı ampulleri kullanabilirmiyim ?

Teşekkür ederim.

Mercek farlı fabia 3 aracımda h7 philips diamond vision dendim. 2 ay dolmadan çıkardım. Kuru karanlık havada idare eder ama yağışlı ıslak havada görüşü çok kısaltıyor. Ben fabia da garanti konusunu göze alıp mtec xenon taktım memnunum. Ama tavsiyem philips diamond vision gibi boyalı farları kullanmayın.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;559175
Arabanızın kullanma kılavuzunda hepsi yazıyor, oradan bakmanız en doğrusu olur, buradan net olmayan bir bilgiye göre alım yapıp, olası yanlış tip alınan ampullerin elinizde kalma olasılığı yüksek..
Bu arada SuperB3 ile passatB8 farlarında hâla halogen seçeneğinin bulunmasını tuhaf buluyorum...

Kesinlikle haklısınız, hem de merceksiz, bildiğiniz halojen far. Babamın 2006 Dacia loganında da aynı far var aşağı yukarı...

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;560049
Kesinlikle haklısınız, hem de merceksiz, bildiğiniz halojen far. Babamın 2006 Dacia loganında da aynı far var aşağı yukarı...

Bide fabia gibi b sınıfı aracın en boşuna mercek far ve led gündüz farı koyan üreticinin D sınıfı 3 kat daha pahalı araçlara xenon olmasada en azından mercek far takmaması ilginç

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizi en üst pakete özendirmeye çalışıyorlar.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizdeki mercek farlar çokta randımanlı değil ama

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;560164
bizdeki mercek farlar çokta randımanlı değil ama

Xenon taktım biraz daha iyi oldu fabiamın farları. Sol yakını sağ uzağı aydınlatıyor

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haklısınız çoğu arkadaş değiştirmiş :) hayırlı olsun sizede . Yani diyeceğim farın nasıl aydınlattığına önem vermek lazım  merceksiz olupta güzel performans gösteriyorsa bence çokta sıkıntı yapmamak lazım tabi arabasına aşık olanlar için konuşmuyorum :)

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;560219
haklısınız çoğu arkadaş değiştirmiş :) hayırlı olsun sizede . Yani diyeceğim farın nasıl aydınlattığına önem vermek lazım  merceksiz olupta güzel performans gösteriyorsa bence çokta sıkıntı yapmamak lazım tabi arabasına aşık olanlar için konuşmuyorum :)

Hocam iş yerinde yeni Citroën berlingo kullanıyorum tabiki mercek yok ve eski tip uzunları yakınca kısaları söndüren sistemden ama aracın yüksekliğinden midir nedir çok iyi aydınlatıyor :gut:

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizdede 2011 citroen c5 var mercek falan yok dediğiniz gibi ama aydınlatması çok güzel. Fabiada mercek var ama çoğu zaman yetersiz geliyor

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araçım Active donanımlı ben gündüz farlarını beyaz yapmak istiyorum. Aynı zamanda üst donanımdaki gibi gündüz far şerit yapmak mümkün müdür? Daha karizmatik duruyor. Servis yapar mı?

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skytrack;560950
Araçım Active donanımlı ben gündüz farlarını beyaz yapmak istiyorum. Aynı zamanda üst donanımdaki gibi gündüz far şerit yapmak mümkün müdür? Daha karizmatik duruyor. Servis yapar mı?
Serit yapilacagini sanmiyom ama beyaz yapilabilir

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alt donanımda şerit led olmaması üzdü :(     :o . ayıp bence ya...

Çevrimdışı erens

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
H7 (gerçek POWER LED) olanları tercih edin. İstanbul 'da iseniz size adres verebilirim.
Kesinlikle çok iyi aydınlatıyor. Apaçi Xenon ları gibi karşıdakininde gözünü almıyor.
Tam beyaz görüntü ve yağmurda görüşte çok iyi.