škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti yağ sıcaklığı 93

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sessiz yeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2012 yeti 1.6 TDI aracım 14.000 km de bugüne kadar görmediğim bir ikaz oldu dün: yağ sıcaklığı 93 yazıyordu yol bilgisayarında  sizdede böyle bir durum oldu ise lütfen paylaşırmısınıZ.aracın yağı iyi durumda.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
93 derece yağ için normal bir sıcaklık, belki sizin ilk defa dikkatinizi çekmiştir. Yol bilgisayarindan sürekli görebilirsiniz sıcaklığı.  Ayriyetten bir uyari verirse sorun var demektir ki yag için 120 130 derecelere kadar sorun yok

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bununla ilgili ayrıca bir ikaz mı verdi yoksa siz bu değeri ilk gördüğünüz için yüksek mi buldunuz onu anlayamadım. Aracı belli bir süre sıkıştırarak kullanırsanız 115 dereceleri bile görebilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı sessiz yeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ayrıca bir ikaz vermedi ilk defa gördüğüm için acaba bir arızamı dedim endişelendim,yol bilgisayarını genelde yakıt ve hız göstergesini görecek şekilde tutuyordum ilk defada görünce tereddüt ettim  Ender hocam saygılar...

yüreğime su serptiniz Atacan ve Ender hocam saygılar ayrıca bir ikaz görmedim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sessiz yeti;559418
yüreğime su serptiniz Atacan ve Ender hocam saygılar ayrıca bir ikaz görmedim.

Rica ederim:ok:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;559414
...Aracı belli bir süre sıkıştırarak kullanırsanız 115 dereceleri bile görebilirsiniz.
Sıkıştırmaya gerek yok. Dur-kalkı bol trafikte bile 110°C' yi çok rahat görüyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bende ist.a geldigimde 105 dereceleri gördüm dur kalklarda
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sessiz yeti;559408
Arkadaşlar 2012 yeti 1.6 TDI aracım 14.000 km de bugüne kadar görmediğim bir ikaz oldu dün: yağ sıcaklığı 93 yazıyordu yol bilgisayarında  sizdede böyle bir durum oldu ise lütfen paylaşırmısınıZ.aracın yağı iyi durumda.
4 yaşında dizel yeti 14bin km, depresyona girmiş olabilir. Azıcık gezdirin aracı :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;559939
4 yaşında dizel yeti 14bin km, depresyona girmiş olabilir. Azıcık gezdirin aracı :)

Yani bencede benim yıllık km 20 binlere yaklaşıyor. tsi yeti ile 14 binlerde kalıyom diye tdi aldık yani :)
 aççık yol veriverin gari yeti nize
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün  yoğun  kriz geçirdiğim trafikte her zaman 93derece gördüğüm yağ sıcaklığı 102 olarak gördüm. ...oda benim gibi kızgın trafige

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;560629
Dün  yoğun  kriz geçirdiğim trafikte her zaman 93derece gördüğüm yağ sıcaklığı 102 olarak gördüm. ...oda benim gibi kızgın trafige
Dün fenaydı yahu! Her ne hikmetse?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Şehiriçi falan da değil otobanda sürat halinde yap sıcaklığı bi ara 108 109 yazıyordu. Normal mi acaba?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;561039

Şehiriçi falan da değil otobanda sürat halinde yap sıcaklığı bi ara 108 109 yazıyordu. Normal mi acaba?

Normal hocam.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: satli;561043
castroll sorunu :))bu

Ne kullanmak lazım