škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Kasko Firması ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı snapdragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kaskom bitiyor ve araştırma içindeyim. Hangi firmalara yaptırdınız. Fiyat bilgisi verebilirseniz, en azından kafamda bir fikir oluşturabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En ucuz hangisinden alırsan ondan yaptır dostum. Bu arada bazı servisler bazı şirketlerle anlaşmayı iptal etmişler

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;560201
En ucuz hangisinden alırsan ondan yaptır dostum. Bu arada bazı servisler bazı şirketlerle anlaşmayı iptal etmişler

En ucuz kasko işiniz düştüğünde aracınız için en ucuz parçaları kullanacak. Bu kadar insan geri zekalı olmalı 300-500 fazla vererek daha iyi poliçeleri satın alıyor. Bu üslup için kusura bakmayın ama herkesin beklentisi farklıdır. Kasko şirketinden çok poliçe neleri içeriyor ona göre karar verin.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;560203
En ucuz kasko işiniz düştüğünde aracınız için en ucuz parçaları kullanacak. Bu kadar insan geri zekalı olmalı 300-500 fazla vererek daha iyi poliçeleri satın alıyor. Bu üslup için kusura bakmayın ama herkesin beklentisi farklıdır. Kasko şirketinden çok poliçe neleri içeriyor ona göre karar verin.

Poliçeyi okumadan ucuz diye kasko yapılırsa dediğiniz doğru ama sonuçta poliçede orijinal parça kullanmak yetkili servis ve birlikte 8-9 tane kloz var ise genelde hepsi aynı işi yapıyor ve müşteri transferi için maliyeti düşürüyor. Benim eylülde başıma geldiği için rahatça yazdım. Çok önceden Anadolu'dan kaskolu idi aracım son 4 yıl axa ya yaptırdım kamyoneti şimdi de otomobile geçince axa ya göre Anadolu yaklaşık 600₺ uygun yaptı. Şimdi ben mi gerizekalıyım yoksa ticari mantıktan dolayı Anadolu mu gerizekalı?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı snapdragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Axa  online teklifte Mavi Kasko var. Aşağıdaki şekilde klozlar var. Bilgilerimi girince peşin 890, % 25 peşin + 5 taksit 916 tl fiyat çıkarttı.

Yetkili Servis avantajı
Orijinal parça ile onarım avantajı
Yeni değer koruması
Anahtar kaybı zararının giderimi
Ferdi Kaza Koltuk Sigortası
İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası
Hukuksal Koruma Sigortası
Araç çekilmesi ve vinç organizasyonu
Tıbbi nakil organizasyonu
Otel ve eve dönüş organizasyonu
Kiralık araç hizmeti
Hasarsızlık indirimi
Hayvanların araca vereceği zararlar
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeni ile oluşan zararlar
Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar
Kurallara uygun olmadan aracınızın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlar
Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;560205
Poliçeyi okumadan ucuz diye kasko yapılırsa dediğiniz doğru ama sonuçta poliçede orijinal parça kullanmak yetkili servis ve birlikte 8-9 tane kloz var ise genelde hepsi aynı işi yapıyor ve müşteri transferi için maliyeti düşürüyor. Benim eylülde başıma geldiği için rahatça yazdım. Çok önceden Anadolu'dan kaskolu idi aracım son 4 yıl axa ya yaptırdım kamyoneti şimdi de otomobile geçince axa ya göre Anadolu yaklaşık 600₺ uygun yaptı. Şimdi ben mi gerizekalıyım yoksa ticari mantıktan dolayı Anadolu mu gerizekalı?

Bu mantıkla söylediyseniz mantıklı olan tabiki o, yinede ismi az duyulmuş yerlere yaptırmamakta fayda var. 3 kategoridelerdi diye hatırlıyorum şirketler. Genellikle aynı paketler arasında büyük farklar olmuyor ama sigortanın bilinirliği azaldıkça asıl indirim orda başlıyor. Bu yüzden iyi firmalara yaptırmakta yine de fayda var.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Anadolu axa Eureko arasında. Anadolu ya yaptırdım en genel olanı ama maksat ticaretse baya düşüyorlar

Çevrimdışı tahiroguz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kasko şirketinin yetkili servis ile anlaşması varmı ona bakmak lazım diye düşünüyorum.Anlaşma yoksa ödenecek ücrette kesinti yapıyorlar.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç 2013 yeti elegance Tdi . Şirket allianz. Tam(full) kasko. En yükseğinden hasarsızlık indirimim var(%65 filan olsa gerek). 218 TL peşin; kalanı 91 TL'den 7 taksit. Toplam 869 TL.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 aracima 2. Kez kaskosunu groupama ya yaptırdım. İlk kaskosu 927 tl idi 2. cisi ise hasarsizliktan 623 tl ye düştü. Genişletilmiş full kasko

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En basit kendimden örnekleyeyim. Benim arkadasım sigortacı bende bankacıyım. trafik sigortasını en ucuzu Ege sigorta diye kestirdim Ege sigortadan şimdi öğrendim ki Ege sigorta Batmış. Ha hukuken bir sorumluluğum yok belki ama olası kaza halinde karşı taraf çok uğraşacak benide uğraştıracak boşuna kafa karışıklığı. Bidaha bu mantıkla hareket etmem.

Ek olarak kaskom aksigortadan kırmızı kasko. İşim düşmediği için bir yorum yapamıyorum. Ama total indirim Kartı vereceklerdi 5 kere Aradım Gönderin diye göndermediler. Ihtiyacım yok o ayrı benim petrol ofisi zaten yüzde 5 indirimli ama isteyene baya sinir bozucu olabiliyor.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benimde % 30 hasarsızlığım var ama o söylediğiniz fiyatlara genişletilmiş kasko bulamadım. 1600 tl den aşağı fiyat veren olmadı .

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eurekoyu tavsiye ederim. yeni kaza geçirdik. ücretsiz çekici hizmeti ve yetkili servise götürüldüğü için sınırsız ikame araç hizmetinden faydalandım. araba şu anda serviste ikame araç yapılana kadar bende kalacak. (3 hafta sürecek) fiyat olarak da uygundur. ayrıca diğer asistans hizmetleri de var.

Çevrimdışı muca_hit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam geçen ay üzerime ilk aracım olduğu için sıfır indirimle 2150 tl ye axa dan yaptırdım, kasko konusunda büyük firmaların dışına çıkma derim. axa nın auto king le mini hasarlar konusunda anlaşması var, grupamanın rs otomotiv ile, mapfhre nin mapfre özel servislerinde yapılıyor, allianzın ise çok hoşuma giden marka kasko adı altında bir ürünü var ne olursa olsun skoda yetkili servislerinde yaptırabiliyorsun ama ben fiyat alırken 400 tl daha pahalıydı trafik + kasko 3200 tl leri bulduğum için artık dahada yukarı çıkamadım axa dan yaptırdım.