škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dsg vites başlığı aşınması

mkose · 30 · 10092

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
değerli arkadaşlar 2014 octavia dsg vites başlığındaki milakaj uçlarından kırılmaya başladı elimi rahatsız etmeye başladı bu garantiye girermi yada garantiden değişim olurmu ?

Çevrimdışı atsozgur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende de aşınmalar var elime batıyor. garanti süresi dolmadan yaptıracağız inşallah. hatta forumda birkaç arkadaşın daha başına gelmişti. değişim yaptıran vardı.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodosky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bendede aynı sorun vardı,elimi her vitese attıkca takılıyırdu nikelaj malzemesinın kenarı hafif kalkmıstı oyuzden,ben de birmilyoncudan ucuz bir tırnak parlatıcı aldım, vernik gibi birşey zaten,fırcası ile o ucu kalkan yere hafif sürdüm arabadan inmeden kurudu tabi ertesi gune super oldu,ama siz yaparsanız günduz yapın ısıkta zor oluyorbaska yere degmesin diye,valla servisin garantiydi,kullanım hatasıydı,yok parça gelmediydi bunla ugrasmamak için ben şimdilik çözdüm.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu aşınmanın görselini merak eidyorum. Mümkünse fotoğraf paylaşabilir misiniz?
Garantiden değişmesi gerekir.
Sağ elinizde yüzük v.b. aksesuar ile sert çarparak zarar veriyor olabilir misiniz?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görseli bende merak ediyorum. Benim aracımda DSG ve 18 aydır kullanıyorum direksiyon derisi vites topuzu ve derisi ilk günkü gibi ama araç sürerken kesinlikle yüzük vs takı kullanmam ki aksine gümüş yüzük çok severim 5 adet birden takıyorum. Garantiden değişebilir ama kullanıcı hatası diyebilirler çünkü yüzük vs takılar ile kullanıldığında zarar görme riski mevcuttur.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2.5 yaşında araba ama bi aşınma yok belkide 25.000 km de olduğundan olabilir.

Çevrimdışı yunuscitekci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkose;560385
değerli arkadaşlar 2014 octavia dsg vites başlığındaki milakaj uçlarından kırılmaya başladı elimi rahatsız etmeye başladı bu garantiye girermi yada garantiden değişim olurmu ?

Aynı sorun benim de başıma geldi. Skoda markasının kalitesiz malzeme kullanmasından kaynaklı bir şey. Garantiden değişti benimki. 3 gün sonra çağırdılar hemen. Aynı gün içinde değişti.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
garantim biteli bir vakit oldu, kaç tlye yaparlar acaba (bir ara servise gidince sorarım, size de yazarım meblağı)

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nikelajlar gerçekten sıkıntılı, daha önce bahsetmiştim, benimde orta havalandırma kenarındaki nikelajlar attı, orta havalandırma kanalları komple garantiden değişti. Yaklaşık bir yıl oldu tekrar kavlama yaptı. Vites topuzu da aynı şekilde.

Çevrimdışı musa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı problem bende de oldu. 5 gün önce Trabzon-Skoda da garantiden değiştirdim

Çevrimdışı FiLoLoG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha geçen gün servisim beni uyardı skoda octavialarda kranik bir sorunmuş bu durum takip etmemi ve aşınma olduğu anda başlığı garantiden değiştireceklerini söyledi. Bilginize....