škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 1.2 TSI Optimal Aldım

gkonbb · 37 · 20332

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;561354
Ben videoyu sonuna kadar seyrettim. Adamlar servisten kat ve kat bilgili orası kesin. Anlamadığım bizim araçlarda 150 ve 1500 km yağ değişimleri gerekli olsaydı servisler bu işin peşine düşerdi. Çünkü servisler her yerden para kazanmanın derdinde, bunu da gelir kapısı görürlerdi. Ama adamların anlattıkları da akla ve mantığa yatan şeyler. Bizim araçlarda motor garantisi 2 yıl mı?

İlerde oluşan arızadan kat ve kat fazlasını alacakları ve tüketiciyi korkutmamak için 15 bin km de gel diyorlar. Bu bilgiyi neden vermediniz diye şikayet maili bile attım. Geri dönüldü bir bayan bizde öyle birşey yok ona göre üretiliyor araçlarımız vs vs kibar kibar anlattı iyi madem deyip geçiştirdim. Kısacası bende uygulayamadım bu yöntemi. Evet 2 yıl

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gkonbb;561234
Hız sabitleyici var hocam optimal donanımda.

Ben aldığımda yoktu, 2014 model. Özel siparişle getirttik. Yenilerde var mı demek?

Çevrimdışı gkonbb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;561409
Ben aldığımda yoktu, 2014 model. Özel siparişle getirttik. Yenilerde var mı demek?

Öyle herhalde hocam. Sitede de teklif formunda da yazıyor çünkü.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;561350
...Ama ben linkini verdiğim insanları uzun zamandır takip ederim bilgi ve deneyimlerine güvenirim...

Alıntı yapılan: engin_z_engin;561354
Ben videoyu sonuna kadar seyrettim. Adamlar servisten kat ve kat bilgili orası kesin...
Videodaki sac taramada problem yaşayan kişi Subaru' nun sürekli dört çeker sistemi için "gereksiz ve saçma bir sistem" diyebilen bir kişidir. Hele ki internet ortamında konuşulanlara asla %100 inanmamak lazım.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;561506
Videodaki sac taramada problem yaşayan kişi Subaru' nun sürekli dört çeker sistemi için "gereksiz ve saçma bir sistem" diyebilen bir kişidir. Hele ki internet ortamında konuşulanlara asla %100 inanmamak lazım.

Bu arkadaşların (Can ve Emre) bugüne kadar izlediğim hiç bir videosunda subarunun 4 çeker sistemine saçma dediklerini duymadım. Yanlış anlaşılma olmasın. Videonun linkini paylaşırsanız bakmak isterim.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;561524
Bu arkadaşların (Can ve Emre) bugüne kadar izlediğim hiç bir videosunda subarunun 4 çeker sistemine saçma dediklerini duymadım. Yanlış anlaşılma olmasın. Videonun linkini paylaşırsanız bakmak isterim.
Dışarıdayım, eve geçince bulmaya çalışırım.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;561524
Alıntı yapılan: Uğur Akar;561529
Dışarıdayım, eve geçince bulmaya çalışırım.
21:35 ilâ 21:45 arasını iyi dinleyin:
https://www.youtube.com/watch?v=BG7mx1p8_14
[YOUTUBE]BG7mx1p8_14[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saçma sistem de bu:
https://www.youtube.com/watch?v=ycBuTfoqywk
[YOUTUBE]ycBuTfoqywk[/YOUTUBE]
https://www.youtube.com/watch?v=P21lwEYY-D0
[YOUTUBE]P21lwEYY-D0[/YOUTUBE]

O ne be!
https://www.youtube.com/watch?v=Q56uVqc1WpE
[YOUTUBE]Q56uVqc1WpE[/YOUTUBE]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;561591
21:35 ilâ 21:45 arasını iyi dinleyin:
https://www.youtube.com/watch?v=BG7mx1p8_14
[YOUTUBE]BG7mx1p8_14[/YOUTUBE]

Harbiden demiş:hmm:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anlattıkları mantıklı gelmişti evet çok bilmiş arkadaş bunlar ama biryerde hatalı söylemleri oldu diye tecrübelerini yadırgamamak gerek. Herşeyi biz biliyoruz havasında olmaları ne kadar itici gelse de değerli bilgiler verdiklerini düşünüyorum.

Belkide firmaların dediği gibidir rodaj şekli fakat nedese markalara güvenim kalmadı. Nerde o eskiki o da olsun bu da olsun şeklinde yapılan arabalar :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;561608
Anlattıkları mantıklı gelmişti evet çok bilmiş arkadaş bunlar ama biryerde hatalı söylemleri oldu diye tecrübelerini yadırgamamak gerek. Herşeyi biz biliyoruz havasında olmaları ne kadar itici gelse de değerli bilgiler verdiklerini düşünüyorum.

Belkide firmaların dediği gibidir rodaj şekli fakat nedese markalara güvenim kalmadı. Nerde o eskiki o da olsun bu da olsun şeklinde yapılan arabalar :)
Eskiler de rodaj vardı zira pistondur silindirdir bugünkü kadar pürüzsüz üretilemiyordu. Eski teknoloji ile üretilen araçlara dikkat ederseniz 20W50 gibi yağ kullanıyorlar. Nedeni de çalışma boşluk toleranslarının fazla olması. Günümüz teknolojisi ile üretilenler ise 5W30 gibi daha ince yağ kullanıyorlar zira çalışma tolerans boşlukları daha az.:wnk:

Çevrimdışı asi1453

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

bende octavia 1.2 TSİ DSG Optimal paket almak istiyorum. Birkaç sorum olacak:
- öncelikle 1.2 motor yeterli mi bu kasaya?
- yakıt tüketimi nasıl?
- ikinci eli tutuluyor mu?

bir de ikinci el almayı düşünüyorum. ama temiz olsun istiyorum tavsiyeleriniz nedir.?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: asi1453;562139
arkadaşlar tekrar merhaba.

aşağıda yer alan iki arabayı buldum. almamı tavsiye eder misiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-gelen-alir-sifir-ayarinda-otomatik-octavia-fiyat-dustu-275918060/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sifir-ayarinda-otomatik-isteyenler-icin-270818510/detay

Bence ben iki arabayı da almam. 62000 ödeme durumunuz varsa gidin sıfır alın. Arabanın biri Batman'da diğerine gelince resimler enteresan. Ben de sıfır aldım rapid aldım

Çevrimdışı asi1453

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
murat bey teşekkür ederim. octavia almak istiyorum ve istediğim 1.2 DSG şanzuman. sıfırı çok pahalı. paket olarak da optimal bana yeterli geldi. elegance için çok para ödendiğini düşünüyorum. nihayetinde bayi ile konuştum bana 72,500 en son vereceklerini söylediler.

temiz araba arıyorum. hocam sen diyarbakırda değil misin. batmana gider alırız ne olacak. alternatif tavsiyen var mı?