škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Far buğü sorunu ve teyp reset sorunu /// ÇÖZÜM

Leca · 7 · 2767

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili forum dostlarım;

Far buğu ve teybinde sd carddan müzik dinlerken resetlenenler için servisler güncelleme yapıyor. Teyp için yazılım atılıyor; far için de fara parça ilavesi ile sorunu çözüyorlar.

Ben teyp için güncellemeyi yaptırdım ve artık resetleme sorunum kalmadı.
Far için vaktim yoktu, bu yüzden yaptıramadım; işlemi uzun sürüyor. komple tamponu söküyorlar işlem için. Daha sonra yaptıracağım onu.

Bu işlemler için ben AVEK e götürdüm aracımı ve hizmetten son derece memnun kaldım. Doğuşun bu sorunlar için saçma cevaplar vererek o zaman siz bırakın aracı birkaç gün biz bakalım cevabına karşın avek in verdiği cevap evet sorunlar hakkında bilgimiz var Skoda güncelleme gönderdi aracı getirin yapalım demesi beni yeterince memnun etti zaten.

Çevrimdışı Yusuf_38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende aracı ilk aldığımızda yağmurlu hava da farda buğu gördüm biraz ama sonra bakmadım ve geçmişti. servisle iletişime geçeyim. teşekkürler

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ne saçmalık yahu, bütün araçlarda bu buğ sorunu var. Ve bu sorunun halledilmesi için ön tamponun tamamen sökülmesi komedi. Büyük ihtimal buğuya neden olan yere sıcak silikon basıyorlardır.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2016, 15:33:03 Gönderen: Hukuki »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;561516
Bu ne saçmalık yahu, bütün araçlarda bu buğ sorunu var. Ve bu sorunun halledilmesi için ön tamponun tamamen sökülmesi komedi. Büyük ihtimal buğuya neden olan yere sıcak silikon basıyorlardır.

Farın arkasına parç ailavesi yapıldığı bilgisini aldım ben. Bu soruna skoda merkezden bu şekilde parça upgrade i ile çözüm bulduklarını söyledi bana servis danışmanı.

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben 2 sorunuda yaşamadım arabayı aldığımız ilk 2 gün buğu yaptı sonrada hiç yapmadı
Demekki bazı serilerde sorun vardı

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla bende 2 sorunda var

artı olarak torpido kapagı tam kapanmıyor ve içinin ışığı yanmıyor,ayrıca cam fişkiyeleri ayarsız...

bu 5 problem için servise gidicemde zaman bulamıyorum bir tüelü...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;561606
valla bende 2 sorunda var

artı olarak torpido kapagı tam kapanmıyor ve içinin ışığı yanmıyor,ayrıca cam fişkiyeleri ayarsız...

bu 5 problem için servise gidicemde zaman bulamıyorum bir tüelü...
Cam sileceklerinde benimkidede sorun var leke iz bırakıyor. 2008 golfum daha iyi temizliyor