škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiam kafayı yedi :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba dün arabamla seyir halindeyken arac garip garip hatalar vermeye başladı ve sağa cektim durdum "vites p de iken vites kolunu p konumuna getirin ve altında sarı renkte dikkat işareti,soğutma sıvısını kontrol edin ikazı,Hata:servis!aracı p konumunda terk edin ikazı,motor kaputu acık değil iken açık göstermesi ve sürekli kapıların kendini kitlemesi ve sonra sağa çektim arac kontak acık içerde eşim var arabadan indim kapıları tekrar acamıyorum içerden eşim actı ve o şekilde eve giderken ikazlar söndü eve gittiğimizde herşey normal calışmaya başladı şimdi hiç bi sorun yok aynı hatalar tekrar olursa servise gitmeyi düşünüyorum. bu arada aracımın gizli özelliklerini de yaklaşık 5 ay önce actırmıstım  hiç bi sorun yoktu ilk defa böyle bişey basıma geldi.Aracının başına böyle hatalar gelen oldumu olduysa nasıl bir yol izlediler ne yapmalıyım bilgi verirseniz sevinirim saygılar...

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gizli özellikleri açıp açtırmama konusunda hala tereddütteydim ama şu andan sonra açtırmayacağım:)

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;561460
Gizli özellikleri açıp açtırmama konusunda hala tereddütteydim ama şu andan sonra açtırmayacağım:)

bencede actırmayın :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akü, şarj dinamosu ilk kontrol edilmesi gerekenler.  Tekrar yapmasını beklemeden servise göstermekte yarar var.  Kodlamayla ilgili olma ihtimali çok düşük.  5 ay olmuş sonuçta..

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akü ömrünü bitirmeye yaklaştıkça böyle saçmalayabiliyo bende xenon taktığımda yolda giderken bi anda tüm gösterge lambaları yanıyodu xenonu söktüm yine aynı hataları verdi aküden çıktı problem

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;561561
Akü ömrünü bitirmeye yaklaştıkça böyle saçmalayabiliyo bende xenon taktığımda yolda giderken bi anda tüm gösterge lambaları yanıyodu xenonu söktüm yine aynı hataları verdi aküden çıktı problem

evet dediğiniz gibi akü olabilir çünkü bi ara akü pil seviyesi düşük diye bi hatada cıkmıstı ekranda ama 14 eylül 2015 de aldım arabayı 5 ayda akü bukadar cobuk bitmemesi lazım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytcyldrm;561563
Alıntı yapılan: 06lkn66;561561
Akü ömrünü bitirmeye yaklaştıkça böyle saçmalayabiliyo bende xenon taktığımda yolda giderken bi anda tüm gösterge lambaları yanıyodu xenonu söktüm yine aynı hataları verdi aküden çıktı problem[/QUOTE

evet dediğiniz gibi akü olabilir çünkü bi ara akü pil seviyesi düşük diye bi hatada cıkmıstı ekranda ama 14 eylül 2015 de aldım arabayı 5 ayda akü bukadar cobuk bitmemesi lazım

Üretim hatalı bir aküye de denk gelmiş olabilirsiniz. Servise gidip baktırın derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bide şöyle bi durumda var aracın iç aydınlatmalarını beyaz led yapmıstım plakalıklar falan güzel olmustu kısalar phılıps h7 beyaz uzunlar h7 led sisle h8 photon beyaz yapmıstım onların etkiside olabilir düşüncesiyle hepsini tekrar söküp orjinal lambalarını geri taktım şimdi bi sıkıntı yok ama en yakın zamanda bi servise görünmeyi düşünüyorum...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytcyldrm;561568
bide şöyle bi durumda var aracın iç aydınlatmalarını beyaz led yapmıstım plakalıklar falan güzel olmustu kısalar phılıps h7 beyaz uzunlar h7 led sisle h8 photon beyaz yapmıstım onların etkiside olabilir düşüncesiyle hepsini tekrar söküp orjinal lambalarını geri taktım şimdi bi sıkıntı yok ama en yakın zamanda bi servise görünmeyi düşünüyorum...

Servise gidin yine de; hem akünüzü kontrol etsinler hem de anormal akım çeken birşey mi var baksınlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben olsam  gizli özellikleri kapatır öyle servise giderdim

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence gizli özelliklerle alakalı değil benimde gizli özelliklerin aktivasyonunu yapmadan önce benzeri olaylar yaşadım. şöyleki sileceği çalıştırınca  o an çalan müzik kapandı sonra müzik baştan başlıdı. bir akşam başıma geldi daha da olmadı. 2. başıma gelen vaka seyir halindeyken benzincinin birinde durdum işim bitince yeniden kalkış yaptım biraz ilerledim hızım normalde 70-80 cıvarı oldu fakat ibre 40 dan yukarı gitmedi. ne kadar bastıysam hızım artıyor fakat gösterge 40 da sabit duruyordu. lakin aylardır böyle bir sorun yok. anlaşılan yazılımlar çok sağlam oturmamış.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar baya tehlikeli şeyler Allah korusun adama kaza yaptırır.  Sanki Bmw 7 seriside 10 küsür beyni var ne bu naz böyle :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ciddi sikintilarin yan etkileridir bunlar. Ivedilikle mudahale edilmesi gerekir

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;561822
Ciddi sikintilarin yan etkileridir bunlar. Ivedilikle mudahale edilmesi gerekir