škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özel dikim Koltuk kılıfi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mükemmel olmuş elinize sağlık fiyat ve süre paylaşımı yapar mısınız bende bu şekilde bir şey düşünüyorum.

Çevrimdışı Muhammet67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhab arkadaslar ustamiz fiyat ve imalat suresi hakkinda bi aciklama yaparsa mutlu olucagiz

Çevrimdışı Kime_ne

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nazarotokilif;562774
Buyrun detayli resimler....

ellerinize sağlık çok güzel olmuş fiyatı ne kadar peki?
« Son Düzenleme: 02 Mart 2016, 09:42:38 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://Www.Nazarotokilif.com
Alıntı yapılan: viperking;562565
Cok gzl olmus. Tek elestirim ondeki kahve detaylarin arkada olmamasi

Bazi sorularim var, vakit buldugunuzda cavaplarsaniz sevinirim.

1- Bu kiliflar ustune dikiliyor mu yoksa gecmeli mi. Kisaca biz kolayca sokup takabilurmiyiz.

2- koltuktaki airbag yerleri acikta mi. Allah korusun bir kaza aninda bu kilif airbag lere engel olmasin

3- bir de herkesin merak ettigi fiat bilgisi nedir. Kart ile taksitli odeyebilir miyiz

Kiliflar kendi dosemenin olcusunde dikiliyor kendi koltugunu koruma amacli yapilmistir hic bir zarar verilmemistir

Airbaga hic bir zarari yok ozel dikim oldugundan engellemesi soz konusu degil olsa yaptirmazdim merak etmeyin o konuda :)

Fiyat konusunda ustayla konusursunuz normalde perakende montaj dahil fiyati 650tl ama yaptirmayi dusunen arkadaslar varsa toplasip konusursa fiyatta yardimci olabilir cok kaliteli garantili bi malzeme alev lamineli ital deriden yapiyor
 Ödemesi nakit ,kredi karti tek cekim ,veya taksit var ona kesintisi oluyor
İscilik ve malzeme konusunda mukemmel otesi yakma va terletme gibi kulakdan dolma seyler terletse bile gine tabi kumasa gore fazla terletir uzun yolda vs ama temizligi çok kolay ne dokulurse dokulsun islak bez :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben cok begendim. Su an koltuklatim ztn rezalet durumda ve havalar soguk diye temizletemiyorum.

Havalar biraz daha isinsin temizleme ise yaramazsa bu kiliflatdan alirim. O zamana kadar da fiat ideme vs iice netlesir.

Belki foruma ozel bir fiyat yapilur toplu alim olursa

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;562802
Ben cok begendim. Su an koltuklatim ztn rezalet durumda ve havalar soguk diye temizletemiyorum.

Havalar biraz daha isinsin temizleme ise yaramazsa bu kiliflatdan alirim. O zamana kadar da fiat ideme vs iice netlesir.

Bi kişi organize etse yaptırmak isteyenleri, ona göre ustayla pazarlık yapılır. Ben çok uzakta oturduğum için üstlenemeyeceğim o sorumluluğu ama yaptırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuşta rengi bir ton daha açık olsa daha güzel olmaz mıydı?

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;562802

Kesinlikle koltuklara su degdirmeyin kuafor yaptirmayin icindeki sunger su emince curuyor kurutsaniz bile

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;562808
Çok güzel olmuşta rengi bir ton daha açık olsa daha güzel olmaz mıydı?

Bi acigi vardi ama alt kalite arabada belli olmuyor renk tonu hos oldu ya bende istedimde ayni ton yoktu

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba gerçekten hem işçilik hem de kalite olarak çok güzel olmuş. Ben aracıma deri koltuk yaptırmayı düşünüyordum ancak bunu görünce tamamen fikrim değişti eğer toplu olarak forumdan arkadaşlarla bu iş yapılırsa sayıya göre bir fiyat verirseniz çok güzel olur.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nazarotokilif;562813
Bi acigi vardi ama alt kalite arabada belli olmuyor renk tonu hos oldu ya bende istedimde ayni ton yoktu

Tabi ben bir açığını görmediğim için acaba demiştim :)

Çevrimdışı salih21

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle