škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

selam octavia almak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asi1453

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar.
octavia alarak aranıza katılmak istiyorum. tercihim 1.2 TSI DGS octavia. son kasayı almak istiyorum.

Çevrimdışı autepe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 1.2 tsi düz vites olan var. Ambition donanımlı olan. Pişman olacağını düşünmüyorum. Fiyat performans olarak diğer modellerden avantajlı. Yakıt olarak benim araç 3800 km ortalaması 6,2 lt/100 km, benzinli araca göre oldukça düşük. Güç olarak 1.2 olduğunu kullanmaya başlayınca unutuyorsunuz. Rampalarda düşmüyor, Yolda sizi hiç yormuyor. 210 km/h kadar zorlanmadan çıktım. Tek rahatsızlığım donanım olatak zayıf, sizin düşündüğünüz optimal paket sanıyorum, donanım olarak bir üstü olacak o nedenle donanım eksikliği yaşamazsınız sanıyorum

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: autepe;562160
Bende 1.2 tsi düz vites olan var. Ambition donanımlı olan. Pişman olacağını düşünmüyorum. Fiyat performans olarak diğer modellerden avantajlı. Yakıt olarak benim araç 3800 km ortalaması 6,2 lt/100 km, benzinli araca göre oldukça düşük. Güç olarak 1.2 olduğunu kullanmaya başlayınca unutuyorsunuz. Rampalarda düşmüyor, Yolda sizi hiç yormuyor. 210 km/h kadar zorlanmadan çıktım. Tek rahatsızlığım donanım olatak zayıf, sizin düşündüğünüz optimal paket sanıyorum, donanım olarak bir üstü olacak o nedenle donanım eksikliği yaşamazsınız sanıyorum

Aynen katılıyorum

Çevrimdışı asi1453

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: autepe;562160

teşekkür ederim. otomatik almak istiyorum. optimal paket düzeyi tercihen. ayrıca ambition olup da bolero multimedya olan var mı?

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı autepe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yüce otoyu ararsaniz bayilerde istediginiz donanimlarda araç var midir bilgi verirler. Ama sanmiyorum, genelde standart donanimlarla geliyor araçlar. Belki bayiler ambition donanima ilave olarak kendileri ekleyebilirler. Belki o sekilde yardimci olabilirler

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: asi1453;562157
merhaba arkadaşlar.
octavia alarak aranıza katılmak istiyorum. tercihim 1.2 TSI DGS octavia. son kasayı almak istiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-temiz-277601847/detay/

travsiye ederim temiz araç..aradığınız bolero vs. hepsi var..