škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağmurda camlar kapanmıyor

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;562390
Konfor kısmından cam kapatmayı işaretliyorum

benim arabada konfor kısmında tümcamlar kapansın olarak işaretli. ama yinede olmadı

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia da gizli özellik herhalde ki bende de olmuyor.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;562597
Ben denedim. 2014 octavia elagance maalesef olmuyor. Maxi dot ekranında da cam kapama diye biryer çıkmıyor. Gizli özelliklerden mi açmak gerekiyor anlamadım.

Öncelikle gizli özellikten aktif edilmesi gerekiyor. Sonrasında zaten boleroda seçeneği çıkacak. Sizinki 2014 ise olabilir çünkü tahminim 2015 ten itibaren sıkıntı var.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;562622
benim arabada konfor kısmında tümcamlar kapansın olarak işaretli. ama yinede olmadı

Yağmurda kapatma olması gerekiyor, tüm camlar kapansın derken kumandadan açma kapama dan bahsediyordur

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;562682
Yağmurda kapatma olması gerekiyor, tüm camlar kapansın derken kumandadan açma kapama dan bahsediyordur

Evet aynen tüm camlar derken kilitlerken veya açarken ki durumdan bahsediyor. Gizli özellik olduğuna kanaat getirdim. Oysaki ne ümitlenmistim:(

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;562674
Öncelikle gizli özellikten aktif edilmesi gerekiyor. Sonrasında zaten boleroda seçeneği çıkacak. Sizinki 2014 ise olabilir çünkü tahminim 2015 ten itibaren sıkıntı var.

Evet gizli özellikleri bir ara açtırırsam o zaman çıkacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gizli özellikleri açtırdığınız da sunroofun kapanmadığını sadece camların olduğunu söylemişlerdi. Açtıran arkadaşlar varsa durumu netleştirebilirler.