škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 fabiadan çıkma orjinal SkodaSWİNG teyp..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkeze slmlar. 2 sene önce aracımı aldığımda multimedya sistem taktırmıştım. ve aracımın üzerinde olan orjinal cd caları bosa çıkmıştı. ben bu cd caları kaldırınca göz önünde olmayınca unutmusum. şimdi satısa koydum. işine yarayacak olan var ise alsın derim çünkü hiç  bir sıkıntısı vs. yok. çizikmiş deformasyonmuş sıfır gibi duruyor gerçekten. sahibindene ilana koydum linkini atarım oradan da bakabilirsiniz. fiyatta da yardımcı olurum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-2011-skoda-fabiadan-cikma-tertemiz-swing-cd-calar-272310598/detay/

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: radnuf;562174
Herkeze slmlar. 2 sene önce aracımı aldığımda multimedya sistem taktırmıştım. ve aracımın üzerinde olan orjinal cd caları bosa çıkmıştı. ben bu cd caları kaldırınca göz önünde olmayınca unutmusum. şimdi satısa koydum. işine yarayacak olan var ise alsın derim çünkü hiç  bir sıkıntısı vs. yok. çizikmiş deformasyonmuş sıfır gibi duruyor gerçekten. sahibindene ilana koydum linkini atarım oradan da bakabilirsiniz. fiyatta da yardımcı olurum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-2011-skoda-fabiadan-cikma-tertemiz-swing-cd-calar-272310598/detay/

600 mü[emoji15] farkında mısınız bilmiyorum o fiyatlara navili, btli aftermarket bi ton ürün bulunuyor. Rcd 510ları bile 400 liraya satıyolar bu fiyatla hayatta başarılar :)

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ya haklısınız o kardeşimin dolduruşu ile yazılmış bir fiyattı. Dedim ya fiyat konuşunda sıkıntı yapmayın yardımcı olurum diye.. o gün bilgileri girdikten sonra da bir daha güncellemeye fırsatım olmadı da bugün güncelledim fiyatı:):ok:

Çevrimdışı Raktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bendede bu teypten var. Yenisini takmak istiyorum navigasyonlu televizyonlu güzel kaliteli birşey. Kaç inch bakmam gerekiyor ve yeni teypten memnun musun??