škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti Dönüş Farı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanım kılavuzlarında yazılanlara bakılırsa çift lambalı sis farları gündüz farı olarak da kullanılırken, dönüş farı olarak da sis farının açık olmadığı durumda dönülen yöndekinin yandığı şeklindeydi. Yani bazı arabalarda olduğu gibi ampul yuvasının dönmesi şeklinde olmasa da o yöndeki sis farının yanması işi kısmen çözebilir. Tabi alt kısımdaki takılanlara ilişkilendirilebilirse daha hoş olabilecektir.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;563603
Sana da iyi pazarlar yine evde mi kaldık :o. Zenonları sonradan taktırmış olamaz çünkü tamponda far yıkama mevcut, görsel amaçlı büyük ihtimal.

Eyvallah Mehmet. Görünüşe bakılırsa sen de "evde kalmışsın" :D. Bana gelince;  bugün burda hava çok güzel olduğu için bir taraflara gitmem. Çünkü, böyle havalarda ipini koparan yollara dökülüyor. Dolayısıyla trafik de çekilmez hale geliyor. Ufak çaplı geziler için işten fırsat bulabilirsem mesai günlerini tercih ediyorum.

Far yıkamaları iyi yakalamışsın. O fotoyu aldığım sitede(briskoda) fotoşop olduğundan bahsediliyordu zaten :gaz:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Recep Bey, bunu net'te gördüm. Hoş bir şey...

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydın Ali bey bence de çok hoş duruyor. Temin edebilsek güzel olur, o boşluğu da kapatmış olurduk.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;564347
Günaydın Ali bey bence de çok hoş duruyor. Temin edebilsek güzel olur, o boşluğu da kapatmış olurduk.

Ayrıntılar içün > https://www.drive.net/l/6250899/

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bugün denedim farlar açık konumda direksiyon hangi yöne dönüyorsa o tarafın sis lambası otomatik yanıyor fakat sis lambaları anahtardan açıldığında nasıl çalışıyor bilmiyorum.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;564564
Bende bugün denedim farlar açık konumda direksiyon hangi yöne dönüyorsa o tarafın sis lambası otomatik yanıyor fakat sis lambaları anahtardan açıldığında nasıl çalışıyor bilmiyorum.

Sisler sürekli yandığından köşe dönüş özelliğinin bir anlamı kalmıyor.

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;563534
"Alttaki boşluklar" dediğiniz fotodaki yerler mi?

"Oralara ışık takılamaz mı?" Bu tür işlerden pek anlamıyorum. Becerikli bir oto elektrikçi aşağıdaki gibi bir şey yapabilir belki.

bu alttaki sis farı hangi modele ait bilen var mı?

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cihanaydemir;571313
bu alttaki sis farı hangi modele ait bilen var mı?

Selamlar!

Önceki mesajlarımdan birinde bahsettiğim gibi o 2. fotoyu "briskoda"dan  almıştım ve ilgili sayfada anlayabildiğim kadarıyla fotoşop hilesi  olduğu konuşuluyordu. Anlayacağın, ya fotoşop hilesi ya da araç  sahibinin özel imalatı :D

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;571340
Selamlar!

Önceki mesajlarımdan birinde bahsettiğim gibi o 2. fotoyu "briskoda"dan  almıştım ve ilgili sayfada anlayabildiğim kadarıyla fotoşop hilesi  olduğu konuşuluyordu. Anlayacağın, ya fotoşop hilesi ya da araç  sahibinin özel imalatı :D

Ben fabia ve ya ters çevrilmiş superb sisine benzettim Bi bakıp denemeye değer [emoji1303]

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2010 Experience var bende.. Alan kişi kullanmıyormuş.. Yol bilgisayarından ayarladım ve şu an sorunsuz çalışıyor..