škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dizellerde Gelen Mazot Pompası Sesi Sorunu Çözüldü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://Www.Nazarotokilif.com
Gecenlerde kiliflar icin soktugumde yol yaparken size sesini anlatamam cok fazla bir sekil yol ve pompa basinc sesi oldugu gibi arabanin icine geliyor koltuk onda yardimci oluyor sesi kesmesinde altina ve o kisimdan halinin ic kismindan asagi dogru yalitim keçesi yapistirdim onunda resmini atarım pompa vizirdama sesini kesti tamamen ve depo çalkalanma seside yariya indi sadece cok sallaninca duyuluyor biraz pompa sesinden rahatsiz olan varsa hemen yapsin [emoji4]

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O kadar kötü cümleler kurmuşsunuz ki, anlatmak istediğiniz hiçbir şeyi anlamadım.

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: peugeot206wrc;563923
O kadar kötü cümleler kurmuşsunuz ki, anlatmak istediğiniz hiçbir şeyi anlamadım.

Aynen söylediğiniz gibi. Bende arkadaşın kurduğu cümlelerden hiç bir şey anlamadım.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben genelde yazdığımı okumadan göndermem. Bu şekilde ilk yazdığım hataları düzeltme şansım oluyor. Hasan kardeşimiz de sanki konuşurken heyecanla kekeler gibi cümleler kurmuş. Artık cümle denirse!

Çevrimdışı Sutlage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sanki yabancı siteden alınmışta google çeviriye yapıştırılıp tercüme edilmiş gibi. Orjinali yazılsaymış keşke. :)

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
rıcam daha guzel acıklanması ve kecenın nereye yapıstırıldıgı?

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben çevirmeye çalışayım :D

" Geçenlerde koltuk kılıflarını değiştirmek için aracın arka koltuklarını söktüm. Bu şekilde yol alırken içeriye çok fazla yol ve pompa basınç sesi geldiğini gördüm. Koltuk takılı iken bu sesin kesilmesinde etkili oluyor. Sesi tamamen kesmek için koltuk altlarına ve halıların altına keçe yapıştırdım. Bu sayede pompa sesi tamamen kesildi, yakıt deposundan gelen çalkalanma sesi de yarı yarıya azaldı. Pompa sesinden rahatsız olan varsa yaptırmasını öneririm."

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: peugeot206wrc;564007
Ben çevirmeye çalışayım :D

" Geçenlerde koltuk kılıflarını değiştirmek için aracın arka koltuklarını söktüm. Bu şekilde yol alırken içeriye çok fazla yol ve pompa basınç sesi geldiğini gördüm. Koltuk takılı iken bu sesin kesilmesinde etkili oluyor. Sesi tamamen kesmek için koltuk altlarına ve halıların altına keçe yapıştırdım. Bu sayede pompa sesi tamamen kesildi, yakıt deposundan gelen çalkalanma sesi de yarı yarıya azaldı. Pompa sesinden rahatsız olan varsa yaptırmasını öneririm."

güzel tercüme :)) teşekürler .

paylaşan arkadaşa da teşekkürler bu arada. ama fotoğraflar eklenirse denene bilir belki.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fotoya bakarken merak ettim.  yuvarlak içindeki bölümde ne var acaba?

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha öncede görmüştüm koltuğu kaldırınca eski arAcımda. kapı kilit otomatiği ile ilgili olduğunu düşünmüştüm.  Yada arabanın karakutusu :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugur87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaslar bır sorum olacak sıze 2005 fabıa var bende sorunum ıse emnıyet kemerı takılı olmayınca normalde uyarı vermesı gerekmıyor mu ? bende uyarı vermıyor

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ceycey34;564123
Daha öncede görmüştüm koltuğu kaldırınca eski arAcımda. kapı kilit otomatiği ile ilgili olduğunu düşünmüştüm.  Yada arabanın karakutusu :)

şamandıra da derler sanayide

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;564137
şamandıra da derler sanayide

yani mazot la ilgili mi?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ceycey34;564138
yani mazot la ilgili mi?
Yakıt seviyesini gösteren şamandıra arızalanırsa, depo sökülmeden bu kısımdan müdahele ediliyor. Yanlış hatırlamıyorsam, depodaki yakıt pompasının değişimi de buradan yapılıyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!