škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltukta meydana gelen açılma.

Sanç · 25 · 5153

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şoför koltuğunda sağ bacağın kalçaya yakın kısmına denk gelen yerdeki kumaşta açılma (atma) oldu. Sanki jiletle kesilmiş gibi. Müsait bir zamanda foto yükleyeceğim. Garantiden olumlu bir cevap verirler umarım. Kesin kullanıcı hatası diyecekler. Daha önce başına gelen var mı? Tamir için önerebileceğiniz bir yer?  :(

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Foto yükleyemiyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.. 90 kb altında boyutları ama olmadı yine de..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forum icerisinde (sanirim bilgilendirmede) nasil foto yukleyeceginizi anlatiyorlar sanirim.

Ankara sasmaz oto sanayi sitesinde fastcare var. doseme tamirinde sigara yaniginda oldukca iyilerdir. Sahibi can hergunerdir, skoda forumundan dogukan yonlendirdi derseniz elinden geleni yapar sizin icin ;)

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim. Akşam uğrayacağım. Az önce and otodaydım. Tabii ki tahmin ettiğim gibi döşeme ve plastik aksam garanti dışı dediler. Çocuk kandırıyorlar sanki.. İçimde çok az bir şüphe var acaba ben mi yaptım diye sırf bu sebepten sesimi çıkarmadım.. Siz yapın dedim yapamayız dediler. Bakalım artık...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dikiş kısmında veya dikişe yakın mı?
Fotoyu görmedim, ancak açıkladığınız şekilde bir hatayı, kullanıcıdan kaynaklanmadığını kanıtlayamazsınız.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz durumlar garanti kapsamında değerlendirilmez ne yazık ki. Doğukan'ın dediği gibi Fastcare halleder diye düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Denicekler denmiş fast care bnmde internetten sürekli takip edip icraatlarını beğendiğim bir akip. Muhtemelen ileride bir restorasyon projesi için aracımı oraya götüreceğim

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cebinizde anahtar ile yolculuk ediyorsanız böyle durumlar olabiliyor. Daha önce bir araçta (skoda mı hatırlamıyorum, bir forumda okumuştum.) kemer tokasının dizaynından ötürü koltuğu yırtıyordu ama firma tasarım hatasını kabul etmemişti. Belki yurt dışında olsak kabul ettirebiliriz ancak memlekette elimizi kolumuzu distribütörler bağlıyor.

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yırtık gibi birşey olsa tereddüt etmeden ben yapmışımdır diyeceğim ama jiletle kesilmiş gibi olunca patlamış gibi geldi. İki hafta önce de servise bakıma girmişti ve cam filmlerinden biri değişmişti aracın. Belki de orada oldu ama işte emin olmadığım için kimseyi suçlayıp hakkını yemek istemem. Akşam foto yüklemeyi tekrar deneyeceğim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sanç;565222
Yırtık gibi birşey olsa tereddüt etmeden ben yapmışımdır diyeceğim ama jiletle kesilmiş gibi olunca patlamış gibi geldi. İki hafta önce de servise bakıma girmişti ve cam filmlerinden biri değişmişti aracın. Belki de orada oldu ama işte emin olmadığım için kimseyi suçlayıp hakkını yemek istemem. Akşam foto yüklemeyi tekrar deneyeceğim.

Fotoğraf yüklemek için:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler yardım için.. Durum ortada...Bildiğiniz maket bıçağı kesiği..

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde kot pantolonları arka cep kenarlarında metal tokalar oluyor. Bu tokalar deforme olursa benzer zarar verebilir.

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sanç;565303
Teşekkürler yardım için.. Durum ortada...Bildiğiniz maket bıçağı kesiği..

Bencede bu bildiğimiz maket bıçağı kesiği deforme,batma vs yok direk kesik

Çevrimdışı snapdragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Günahını almayım ama cam filmini çekenin işi gibi. Maket bıçağını cebinde unuttu ise, kaçınılmaz son...