škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aksesuar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı armada

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba fabia 3 aracima tozluk camurluk almak istiyorum yetkili servis fiyat bilgisi olan var mi servis disindan bulma sansimiz olur mu ? Tesekkurler

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek bir rakam değildir, ben bir sene önce A7 octavia aracima 100 liraya taktirdim. Orjinal bir mal için mantıklı bir rakamdı

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armada;564992
Merhaba fabia 3 aracima tozluk camurluk almak istiyorum yetkili servis fiyat bilgisi olan var mi servis disindan bulma sansimiz olur mu ? Tesekkurler

Ben 3-4 ay önce yüncülerden aldım orjinallerini. Çok yakıştı tavsiye ederim arabaya ayrı bir hava verdi. Yanılmıyorsam küçük dokunuşlar ya da fabia 3 aksesuar modifiye başlıkları altında takan başka arkadaşlar resim paylaşmışlardı.
Yüncülere özel mesaj atıp stok ve fiyat bilgisi alabilrsiniz. Katalogdaki tüm ürünler hemen hemen ellerinde var.
6V0075111 = 37 TL
6V6075101 = 37 TL ben fiyatlardan almıştım.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fotağraf atabilir misiniz özellikle arkadan görünümü ?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;565031
fotağraf atabilir misiniz özellikle arkadan görünümü ?

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31987&page=4 Bu linkten ilgili fotoları bulabilirsiniz

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;565033
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31987&page=4 Bu linkten ilgili fotoları bulabilirsiniz

şimdilik örnek mk3 :D my fabiş :d

Çevrimdışı armada

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;565028
Ben 3-4 ay önce yüncülerden aldım orjinallerini. Çok yakıştı tavsiye ederim arabaya ayrı bir hava verdi. Yanılmıyorsam küçük dokunuşlar ya da fabia 3 aksesuar modifiye başlıkları altında takan başka arkadaşlar resim paylaşmışlardı.
Yüncülere özel mesaj atıp stok ve fiyat bilgisi alabilrsiniz. Katalogdaki tüm ürünler hemen hemen ellerinde var.
6V0075111 = 37 TL
6V6075101 = 37 TL ben fiyatlardan almıştım.

bende istanbul kayadibini aradım tanesine 40 tl fiyat verdiler ona bile +işçilik ücreti istiyorlar :mad:

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armada;565123
bende istanbul kayadibini aradım tanesine 40 tl fiyat verdiler ona bile +işçilik ücreti istiyorlar :mad:

Hocam ne işçiliğ ya, millet soyguncu olmuş, takması çok basit bir alyan anahtarla ennn fazla yarım saatte takarsınız. Ürün orjinal olduğu için montesi çok kolay tak diye oturuyor size düşen vidaları sıkmak. Ambalajın üstünde de gösteriyor zaten nasıl takıldığı. Bence hiç para vermeyin servise.

Çevrimdışı armada

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;565129
Hocam ne işçiliğ ya, millet soyguncu olmuş, takması çok basit bir alyan anahtarla ennn fazla yarım saatte takarsınız. Ürün orjinal olduğu için montesi çok kolay tak diye oturuyor size düşen vidaları sıkmak. Ambalajın üstünde de gösteriyor zaten nasıl takıldığı. Bence hiç para vermeyin servise.

bu davlumbazın vidalarını sokmek gerekıyor mu bunun ıcın yoksa yenı vıda ıle uzerıne mı takıyoruz?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armada;565133
bu davlumbazın vidalarını sokmek gerekıyor mu bunun ıcın yoksa yenı vıda ıle uzerıne mı takıyoruz?

Tam hatırlamıyom hocam yanlış yönlendirmemeyim bugün bakınca aklıma gelir o zaman yazarım. Ama emin olun çok basit bir işlem ben bile taktıysam :) elimden bu tarz işler çok gelmez de..

Çevrimdışı armada

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;565134
Tam hatırlamıyom hocam yanlış yönlendirmemeyim bugün bakınca aklıma gelir o zaman yazarım. Ama emin olun çok basit bir işlem ben bile taktıysam :) elimden bu tarz işler çok gelmez de..

bende pek beceremem yazınızı bekliyorum çok teşekkürler

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armada;565140
bende pek beceremem yazınızı bekliyorum çok teşekkürler

Hocam kontrol ettim evet davlumbazdaki vidaları söküp çamurlukları tekrar aynı vidalar ile monte ediyoruz. Yanlız arkada çamurluklarda ekstra iki parça daha var onlar paketten çıkıyor ve takma yeri mvecut, nasıl takılacağı da gösteriliyor. (Plastikdübel ve kıskaç).

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armada;565123
Ben bakım için  gittigimde istedim 1 hafta sonra geldi ve montaj parası istemeden taktilar Adana servisinde