škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

13.03.2016 Ankara patlaması

Dre42 · 26 · 7000

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu acı olaydan dolayı yakınlarını kaybedenlere başsağlığı ve sabır diliyorum.Terörü lanetliyoruz..Kardeşçe birbirimize sıkıca bağlanmaya daha büyük bir şevkle devam ediyoruz edeceğiz...bir daha tekrarlanmaması dileği ile.. milletimize gecmis olsun..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Basimiz sag olsun.. Bu patlamalarin sorumlulari girdikleri bu kadar vebalin hesabini bir an once verir umarim.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;565072
Basimiz sag olsun.. Bu patlamalarin sorumlulari girdikleri bu kadar vebalin hesabini bir an once verir umarim.

Amin inşallah kim sorumlu ise hesabının sorulması gerek..yarın bir gün bunların cenazelerinde ağlamaz inşallah bazı terör yandaşı şerefsizler..

Çevrimdışı Tweety

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankaranın ve ulusumuzun başı sağolsun:( inşallah bu masum insanların canına kıyanlar bin beter olurlar.. Hükümetin artık buna bir dur demesi gerekiyor yine ankara yine giden canlar demek istemiyoruz artık yeterr :( bu ülkede terör bu ülkede kan istemiyoruz.

#türk #kürt kardeştir yılmayacağız bizi birbirimize kırdırmaya çalışanlara inat daha çok kenetlenme vaktidir.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2016, 00:14:30 Gönderen: Tweety »

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
milletimizin başı sağolsun.. ülkenin göbeğinde 25 gün arayla 2. patlama gerçekleşti ne yazık ki. amerikan elçiliği mevzuyu 2 gün önce vatandaşlarına duyururken bizde durumun böyle olması ne yazık ki acımızı arttırıyor. Allah yüreği yanan ailelere sabır bahşetsin... umuyorum ki kısa süre içinde sorumlular aldıkları ahların karşılığını görür...

Çevrimdışı MARTI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/osmanlidigital/?ref=br_rs

Çevrimdışı selcukalti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Milletimizin başı sağ olsun. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Ailelerine de sabırlar diliyorum

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Milletimizin başı sağolsun. Umarım bu akan son masum kanı olur zira bir kötü haber daha duymaya dayanacak takatimiz kalmadı...

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sabah Sıhhiyeye, işyerime giderken defalarca Ayetel Kürsi okudum. Belediye otobüslerinin yanından geçerken yüreğim hop etti hep. Nasıl bir ülke olduk böyle? Rabbim yakınlarını kaybedenlere Sabrı Cemil; yaralısı olanlara acil şifa versin ve bu ülkede başkalarının kanı pahasına ince hesaplar yapmadan mutlu, mesut bir şekilde ömrünü tamamlamaya çalışan bütün vatandaşlarımızı da bu türlü musibetlerden muhafaza buyursun..............

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
başımız sağolsun. bir önceki günü oradaydım. ben de olabilirdim ölenlerin arasında

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Başlığa giriyorum ve birşey yazamadan geri çıkıyorum dünden beri. Ne desem anlamsız, bir öfke bir hüzün ve şaşkınlık. Ateş düştüğü yeri yakıyor, başımız sağolsun.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;565151
Başlığa giriyorum ve birşey yazamadan geri çıkıyorum dünden beri. Ne desem anlamsız, bir öfke bir hüzün ve şaşkınlık. Ateş düştüğü yeri yakıyor, başımız sağolsun.

Amin..liseden bi arkadaşım da olaydan 10-15 dk önce ordan geçmiş çok samimi olduğum biri olmamasına rağmen baya etkiledi ya o anda orda olup ölseydi veya orda biz olsaydık gerçekten çok yakın biri olsaydı..boyle duşununce ateşi baş ucunda hissediyor insan..

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Milletimizin başı sağ olsun. Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim!

Dünya beşten büyüktür dersen olmaz! Dünyaya ağalık yapanlar kızar! Ağam, en iyisini sen bilirsin diyeceksin.

Putin, G-20 de "DEAŞ/IŞİD (her ne ise) onu destekleyenler bu masada oturuyor" dedi. Koca başkan yalan söyleyecek değil!

Bu terör örgütleri dediğimiz grupları besleyenler kimler? Sadece silahlarına bakılsa anlaşılır, hem doğudan hem batıdan!

Bizdeki çatlaklıklar devam ettikçe bu acılar devam eder. Önce millet sonra devlet olmalıyız! Yakın zamanda Fransa'da da diğer batı ülkelerinde de benzer olaylar oldu. Ama halkıyla medyasıyla tek yumruk oldular. Bizdeki gibi bataklığın yanından geçip sivri sinek avına çıkmadılar!

http://www.yeniakit.com.tr/haber/yalcin-kucuk-ile-dogu-perincek-birbirine-girdi-146399.html

Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur. Hyman Rickover

Sahi, biz hangi gruptayız?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kız kardeşim iki patlamada da olaylardan yarım saat önce oradan geçti. Her gün aynı saatlerde de geçmeye devam ediyor. İşten biraz erken çıkmasıyla kurtardı iki seferde de. Ya tam patlama saatlerinde evine dönmeye çalışanlar? Onun kadar şanslı değillerdi. Burada amaç oradan geçen insanları öldürmek de değil zaten. Bunu herkes görüp, bilmesine rağmen neden birileri inatla görmek istemiyor...

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birlik olma zamanı o sorumlu bu sorumlu diyerek bir yere varamayız. Birilerinin kuyruğuna basılıyor ki ilk kez Türkiye bu kadar büyük bir sınavla sınanıyor. '. saldırıyı da soğukkanlılıkla analiz edince ortaya net bir şekilde çıkan şu ; bir önceki saldırıdan önce Silahlı kuvvaetler Sur lice de operasyona başlayacaktı bomba patladı. 1 hafta önce yine yüksekova mardin ve Şırnak merkeze operasyon dediler yine patladı. Akıllarınca ayar vermeye çalışılıyor..