škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 1 icin orjinal teyp araniyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gorucuumut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yeni arac aldim 2005 model fabia kasetcalar var ben orjinal cd calar istiyorm ust modelde olabilir varsa satan veya bana yardimci olabilcek arkadaslarin yardimini bekliyorm tesekkur ederim

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende arıyorum ama maalesef bulamıyorum çıkmacılarda var ama çok pahalı forumdan uygun fiyata veren olursa bende arıyorum

Çevrimdışı gorucuumut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nekadar istiyorlar cok pahali derken sayet 200 tl gibi bi rakamsa alinabilir benim fikrim

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gorucuumut;565247
Nekadar istiyorlar cok pahali derken sayet 200 tl gibi bi rakamsa alinabilir benim fikrim

Valla 400-500 telafuz eden var ama haftasonu çıkmacıları tekrar dolanacam sizede bilgi veririm 250 ye kadar almaya niyetim var

Çevrimdışı gorucuumut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim banada bilgi verirseniz cok memnun olurum

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara yıldız san. sitesindeki çıkmacılarda orj. fabia kasetçalar 2 koli gıcır gıcırdı en son 70 tl demişti(ms 402).
Tabi bu insaflı olan digerleri pert arabadaki çalışıp çalışmadıgı meçhul olana 250 fiyat çekiyorlar(kasetçalar) hemen uzaklaşın oradan:D
Skodanın orjinal symphony cd çalarlarda fazla özellik yok track okuyormuş sadece o kadar paraya değmez.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-fabia-symphony-orjinal-cd-calar-251625678/detay

Çevrimdışı gorucuumut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracta zaten kasetcalar var ben cd calar ariyorum track bile olsa cd calsin yeterli benim icin fakat soyle bi arastirmq yaptigimda pioneer double parasina orjinal teyplere fiyat yazmislar ben istiyoru. Orjinalini kullanayim gozumu rahatsiz edio farkli arka model teypler peki bu kasetcalarlarimiza usb aparati takilabiliyomu bilginiz varmi

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kasetçalarlar 2 tipte, üzerinde CD yazılı tuş varsa USB aparatı takılabilir...
Ama bulabilirseniz symphony cd çaları öneririm, onun sesi, hiçbirine benzemez...ayrıca ona da USB aparatı takılabilir.
Bende bu cd çalardan var satmayı da düşünürdüm ama cd okuma gözü bozuk, arasıra cd yi okumuyor.
Yine de düşünen olursa özel mesajla irtibat kurabilir.

Çevrimdışı gorucuumut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba urune nekadar istiyosunuz birde gozun tamir imkani varmi ozelden yazamadim

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;565393
kasetçalarlar 2 tipte, üzerinde CD yazılı tuş varsa USB aparatı takılabilir...
Ama bulabilirseniz symphony cd çaları öneririm, onun sesi, hiçbirine benzemez...ayrıca ona da USB aparatı takılabilir.
Bende bu cd çalardan var satmayı da düşünürdüm ama cd okuma gözü bozuk, arasıra cd yi okumuyor.
Yine de düşünen olursa özel mesajla irtibat kurabilir.

Varsa bende alirim bir dal. Hangi sehirdesiniz ankaradaysaniz gormek isterim teybi

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gorucuumut;565403
Merhaba urune nekadar istiyosunuz birde gozun tamir imkani varmi ozelden yazamadim

Herşeyin tamiri mümkün, ama ben yaptırmadım, 100 küsüre sony usb çalar taktım,
tamirciler kolayca yaparlar, evdeki müzik setinin cd si de bunun gibiydi, 50 liraya yaptırmıştım, bu da o civarlarda olabilir...

Alıntı yapılan: DDŞ;565433
Varsa bende alirim bir dal. Hangi sehirdesiniz ankaradaysaniz gormek isterim teybi
Ankara Keçiörendeyim, site içi özel mesajla haberleşebiliriz.