škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracımı Sattım

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çok sevdiğim aracımı 79.000 Tl'ye sattım . Aracım 2014 Elegance 46000 km de sunroof lu ve ön park sensörü var. Sizce fiyatı nasıl? Bu forumda üyeliğimi devam ettirmeyi düşünüyorum çünkü bu forumu sıcak ve samimi buluyorum.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun elbetteki burdan ayrılmanıza gerek yok ama arabasızmı kalacaksınız yoksa başka markamı alacaksınız

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, o fiyata tekrar o aracı alamazsın ama böyle işte satarken ederine gitmiyor arabalar.Aracın manuel mi otomatikmiydi?Bende senin aracın aynı manueli var ve 20 binde,araçda 4 bin liralıkda artı aksesuarvar, trafik sigortası yüzünden sigortalarım attı ayın 27 sine kadar senin fiyata müşteri çıkarsa satacam.27 sinden sonra bir kaç ayda traiğe çıkmayıp,83-85 bin bandında müşteri bekleyecem.Trafik sigortasını yaptırırsam 90 binden aşşağı kardeşime satmam.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;565421
Hayırlı olsun, o fiyata tekrar o aracı alamazsın ama böyle işte satarken ederine gitmiyor arabalar.Aracın manuel mi otomatikmiydi?Bende senin aracın aynı manueli var ve 20 binde,araçda 4 bin liralıkda artı aksesuarvar, trafik sigortası yüzünden sigortalarım attı ayın 27 sine kadar senin fiyata müşteri çıkarsa satacam.27 sinden sonra bir kaç ayda traiğe çıkmayıp,83-85 bin bandında müşteri bekleyecem.Trafik sigortasını yaptırırsam 90 binden aşşağı kardeşime satmam.

Hayırdır hocam sigorta ne kadar çıktı?

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah hayırlı etsin daha iyileri sizin olsun :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8788]MaÇaHeL[/MENTION] sigortayı yaptırdıktan sonra aracı satarsanız size geri ödeme yapmak zorundalar. Sigortanızı yaptırıp istediğiniz fiyata satın. Satış belgesiyle sigortacınızdan alabilirsiniz. Kaç para çıkıyor bu arada?

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;565387
Hayırlı olsun elbetteki burdan ayrılmanıza gerek yok ama arabasızmı kalacaksınız yoksa başka markamı alacaksınız

yok hocam arabasız kalmayacağım. Ya kiralayacağım ya da bir süre eşimin aracı var ona bineceğim.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;565421

aracım otomatikti. Dediğiniz gibi aracı alırken kıymetli oluyor ama satarken kıymetli olmuyor maalesef.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;565540
aracım otomatikti. Dediğiniz gibi aracı alırken kıymetli oluyor ama satarken kıymetli olmuyor maalesef.

Otomatikse harbi kelepire satmışsın ya genede hayırlı olsun,RAB'bin gönlüne göre olanı nasip etsin.
Trafik sigortası için 390 tl en düşük teklif,600-700 küsür 800 tl ye yakın fiyatlar verenlerde var.390 iyi fiyat diyeceksiniz ama geçen yıl 135 tl yatırmıştım şimdi 390 dahi zoruma gidiyor %300'e yakın zam söğüşleniyorum gibi düşündürüyor deliriyorum.
Gerzek yerine konuyoruz resmen.

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;565378
Arkadaşlar çok sevdiğim aracımı 79.000 Tl'ye sattım . Aracım 2014 Elegance 46000 km de sunroof lu ve ön park sensörü var. Sizce fiyatı nasıl? Bu forumda üyeliğimi devam ettirmeyi düşünüyorum çünkü bu forumu sıcak ve samimi buluyorum.

hayırlı olsun hocam. ama ucuza vermişsin. zaten ikinci el piyasası ölü şu aralar. bende ilana koydum herkes ölü fiyat veriyor.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet38;565668
hayırlı olsun hocam. ama ucuza vermişsin. zaten ikinci el piyasası ölü şu aralar. bende ilana koydum herkes ölü fiyat veriyor.

Ahmet bey senin araç nedir?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: azureusecz;565378

Valla bence iyi satmışsınız. 2015 aralıkta sunroof ve ön park sensörü hariç sıfırını 82'ye kadar bıraktılar. Şu an arttı ama aralık baz alındığında 46 bin km yapmış bi araç için çok satmışsınız gibi geldi bana fiyat.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;565731
Valla bence iyi satmışsınız. 2015 aralıkta sunroof ve ön park sensörü hariç sıfırını 82'ye kadar bıraktılar. Şu an arttı ama aralık baz alındığında 46 bin km yapmış bi araç için çok satmışsınız gibi geldi bana fiyat.
Bende emin olamadım düşük falan deyince hatta biraz anım sıkıldı ama dediğiniz gibiyse bence de iyi fiyata satmışım.  Zaten sahibinden ya da diğer internet sitelerinde çok yüksek fiyatlar var. Gerçek fiyat belirleyicisi olduklarını düşünmüyorum.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2016, 11:54:42 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2013 otomatikleri 67 civarına gidiyor.Bence de çok iyi fiyat.İlanlarda fiyatlar yüksek fakat fiyatlara satılmıyor araçlar.
elegance=ugurcnplt