škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2.yıl bakımı 850 TL çok değilmi Octavia 1.2 TSI

Cemm · 17 · 3985

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cemm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar; Octavia 1.2 TSI 2014 model aracımı 2. yılı dolduğu için bakım yaptırayım dedim, araç 11000 km'de Ankara Efe 850 TL dedi, bana çok gibi geldi. Bütün servislerde aynı fiyatmı uygulanıyor. Birde km si düşük olduğu için benzin filtresi gibi şeyleri sonraki bakımda değiştirsem olurmu acaba... Bu arada kasko ve sigorta zamanı da geldi bakalım sigorta ne kadar çıkacak.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
selam, dün anddaydım servis randevusu alan birine 600tl civarı bir rakam tutar demişlerdi. benim 60bin bakımında 631 tl vermiştim 3-4 ay önce

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sigorta ve kaskoyu yatırdığınızda ücretlerini paylaşmanızı bekliyoruz

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cemm;565548
Merhaba Arkadaşlar; Octavia 1.2 TSI 2014 model aracımı 2. yılı dolduğu için bakım yaptırayım dedim, araç 11000 km'de Ankara Efe 850 TL dedi, bana çok gibi geldi. Bütün servislerde aynı fiyatmı uygulanıyor. Birde km si düşük olduğu için benzin filtresi gibi şeyleri sonraki bakımda değiştirsem olurmu acaba... Bu arada kasko ve sigorta zamanı da geldi bakalım sigorta ne kadar çıkacak.

kardeş ben dicle yetkili serviste 1. yıl 10 bin km bakımı 430 tl yaptırdım. çok pahalı. öyleyse dışarı yaptır. zaten garanti bitmiş.

Çevrimdışı Cemm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sizdeki fiyatları duyunca pahalı geldi bende araştırayım biraz, sigorta kasko nisanda doluyor yazarım o zaman.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ay başında ilk bakımını 10000 km de yaptırdım ankara efe skodaya 630tl fiyat çıkardılar. 580 tl ödedim.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cemm;565548

Çok fazla başka yere gidin...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakımlarda Benzin Filtresi artık gerekmedikçe değişmiyor bilginize boşuna para vermeyin. Servis belki ısrar edebilir sizde Yüce ile görüştüm deyin tüm servisler bilgilendirilmiş olması gerekiyor. Benim 30,000 bakımda ilk başta değişmesi gerekiyor demişlerdi ben durumu anlatınca tamam değiştirmeyiz deyip geçtiler.

ibrahim61

• Ziyaretçi
Pazartesi günü ilk yıl bakımımı yaptırdım 10.000 kmde Trabzon Ç.K.R servisinde  595 tl tuttu. 4 ay önce diger octaviamıza 15bin bakımı yaptırdıgımızda 465 tl tutmustu . Araçlar dizel

Çevrimdışı Cemm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ankarada Efe ve And hariç aracı bakım için nereye götürebilirim bilen var mı...  yetkili servis olmasa da en azından iyi bir yer olsun istiyorum.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben servise götürüyorum dsg diye ama siz yine Ankara'da Ümit Usta var daha önce servisten tanıdığım şaşmaz 12. sokakda Selemoğulları otomotiv. Gözüm kapalı her işine garanti veririm; ama Ümit Ustayı bulun

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün 1.2 tsi aracımın ilk bakımına Çakıroğlu'nda  560 TL ödedim.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsı
Bu ay Sigorta 630 tl
Kasko 826 tl
İki ay önce 15000 bakımını da 542 tl ye yaptirmistim

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2012 1.6 TDİ DSG
Sigorta 700 lira
Bakım: 250 lira
(Bosch filtre seti:90 lira,shell helix motor yağı:130 lira,sanayide işçilik 30 lira)
Bundan sonra kampanya dönemi haricinde yetkili servise gitmeyi düşünmüyorum. Skoda iyice söğüşleme moduna geçmiş maalesef.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2016, 00:59:33 Gönderen: Mr.Mister »