škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sonunda model eskiledim nihayet

Ziyaretçi · 28 · 7717

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Yaklaşık bir aylık bir arabasızlık ve araştırmaların ardından sonunda arabalandık çok şükür.

Octavia ambiente 1.9 Tdi A4 kasa kasa araba aldım.Durumu fena değil.Resmen kokluyor mazotu .Şehirdışı 4 lt şehir içi 5 lt gibi ortalama tüketimi var.Ayrıca Bakımları ve ufak tefek sorunları var onları halledicem pazartesi kısmetse.Kaporta  biraz çizikli ama değişeni kazası yok km düşük v.s.

2008 model elegance arabamın konforu yok ama çok beğendim bu arabayı.Etini budunu incelediğim zaman araba hakkaten tank gibi sağlam kapısı bagajı çok ağır ve oturaklı kapanıyor.ve malesef önceki arabamın yani A5 in bunun yanında teneke gibi kaldığı hissine kapılıyorum.

Daha sonra fotoları da paylaşırım.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ömer abi... kazasız belasız inş... :ok:

foto isterük...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı ugurlu olsun, Iyi günlerde kazasız belasız kullanın,
Daha ayrıntılı tanıtımını bekliyoruz :-)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Ömer bey ...:) Fotoğraf bekliyoruz..:ok:

Alıntı yapılan: beytullah;52902
hayırlı olsun ömer abi... kazasız belasız inş... :ok:

foto isterük...

Senden de isterük :hanz::kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hayırlı uğurlu olsun Ömer Abim, A4 ler octavius panzerus kategorisine girer biyolojikman, Motorun her ne kadar 1900 cm3 olsada biraz ivme konusunda hantal makinedir o kasada ama tork vardır, tınmadan yürür evelallah.

Güle güle kazasız belasız cezasın bin inşaallah, foto bitte :D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle a4 aldığın için bir arkadaşım ile paylaşımların fazla olacağı düşüncesiyle sizi tebrik ediyorum.hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum.Aslında a4 almakla tenzili rütbe yapmışsın.bu bir nevi eko-denge olayı.kişi bütçesiyle doğru orantılı araç almalı gerçekçi bakmak gerekirse.Bandrol olayı biraz üzebilir sizi ama yakıtla orantılandığında belki daha çok fayda sağlıyacaktır.dizel aldığınıza göre yıllık epey km yapıyorsunuz demektir.
bu arada kaç model aracınız,kaça aldınız ve a5 kaça sattınız,karınız oldumu?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun bu 1.9TDi 131hp olan modeldenmi acaba

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxengine;52945
Hayırlısı olsun bu 1.9TDi 131hp olan modeldenmi acaba

octide 131 yok 105 hp :)

Hayırlı olsun sizi üzmez sadece biraz alışmanız gerekir a5 kasaya göre kafası çok alcak ufacık bi taşa yumrusuna bile tıklıyor altı kaldırımlara özellikfaz fazla çıkmayın derim yoksa insan kendinden şüheleniyor yanlış bişey mi yaptım diye

2. olarak a4 ün kapılarından sonra diğer arabaların kapıları biraz teneke geliyor özellikle nissan micrada başıma geldi cam aşağı iniyordu :D

Hele bagajı sol elle açmak tam bir kabus denebilir :)

Aracınız hayırlı olsun umarım turbosuna baktırmışsınızdır en çok sizi üzecek turbodur başka bir sorun yaratacığını sanmam güle güle kazasız belası binmeniz dileğimle :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
1900 turbo 131 motor Skoda logosu altında sadece Fabia vRS de var olmalı galiba. A5 1.9 TDI larda 105 lik.

A4 lerde ben 1.9 TDI 90 hp var diye hatırlıyorum ama, 105 de olabilir emin değilim.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız binersiniz inşallah.Tabiki herkes gibi bende foto istiyorum :) Bu arada hakancım 1.9 TDI 131 HP superb kaputunun altındada var ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;52960
Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız binersiniz inşallah.Tabiki herkes gibi bende foto istiyorum :) Bu arada hakancım 1.9 TDI 131 HP superb kaputunun altındada var ;)

Yav onu sayma, bizim fabi-octi camiasındayız.

(iyi kıvıramadım galiba, Superb hiç düşünmediğim bi model olduğu için bilinçaltı fişeklemedi onu, yok kafamda öle bi araba benim :lol: :lol: :D)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kel ve göbekli olmadığındandır hakancım :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gule gule kullan ömer abı allah kaza bela yaşatmasın