škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

multimedya ürün

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar

2004 model fabia hb aracıma multimedia ürün takmak istiyorum.

Kullanan arkadaşlar fikir alabilir miyim

Piyasadaki ürünlerin hemen hemen hepsi 2008 ve sonrası için

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a öncelikle arkadaşım.

http://www.aktepesound.com/images/products/00%5C58%5C94/5894_kucuk.jpg

xetec bu ürünü ben kullanıyorum. Ses çıkışları inan çok iyi bi pioner değil ama yakın ses çıkışları.

bu ürünler içten açılmalı olanlar inan çoğu duble navigasyonlardan daha pahalı. ben bunu tercih etme nedenim teyp altındaki hazneyi öldürmemek içinde. güzelde oldu.

navigazyonlu içten açılmalı multimedia ürün pıoner ve bilinen markalarda çok pahalı. ucuz olanlarda da navigasyon yok sadece multımedia anlayacağın.

ürünü kullanan birisi olarak tavsiye ediyorum. takılma donma vs hiç bir sorun yaşamıyorsun. soğutmalı ayrıca cihaz. hem dokunmatik hem tuşlar var ve kumandalı. tv-navigasyon-video oynatıcı var.

fiyat olarak aklında soru işareti kalmasın diye söylüyorum ben cihazı 650 tl almıştım 500 lira anfiye verdim. 150 lira kablolar ve işcilik.  1300 TL patladı bana.

Ses çıkışları çok iyi performansı beni şaşırtmıştı.

Umarım duble multimedia tercih etmezsin. Duble olanlarda bizim o hazneye takılınca çok düz yani dik duruyor. Dediğim gibi pişiman olmazsın...

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakangurler;566019
s.a öncelikle arkadaşım.

http://www.aktepesound.com/images/products/00%5C58%5C94/5894_kucuk.jpg

xetec bu ürünü ben kullanıyorum. Ses çıkışları inan çok iyi bi pioner değil ama yakın ses çıkışları.

bu ürünler içten açılmalı olanlar inan çoğu duble navigasyonlardan daha pahalı. ben bunu tercih etme nedenim teyp altındaki hazneyi öldürmemek içinde. güzelde oldu.

navigazyonlu içten açılmalı multimedia ürün pıoner ve bilinen markalarda çok pahalı. ucuz olanlarda da navigasyon yok sadece multımedia anlayacağın.

ürünü kullanan birisi olarak tavsiye ediyorum. takılma donma vs hiç bir sorun yaşamıyorsun. soğutmalı ayrıca cihaz. hem dokunmatik hem tuşlar var ve kumandalı. tv-navigasyon-video oynatıcı var.

fiyat olarak aklında soru işareti kalmasın diye söylüyorum ben cihazı 650 tl almıştım 500 lira anfiye verdim. 150 lira kablolar ve işcilik.  1300 TL patladı bana.

Ses çıkışları çok iyi performansı beni şaşırtmıştı.

Umarım duble multimedia tercih etmezsin. Duble olanlarda bizim o hazneye takılınca çok düz yani dik duruyor. Dediğim gibi pişiman olmazsın...

peki hocam bu urun havalandırma izgarasının onunu katmıyor mu

birde aracınızın fotosunu gönderebilir misiniz nasıl durmus goreyım sakıncası yoksa