škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Döşemecioğlu oto kılıfları hakkında

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı airyucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nazaroto adapazarı ile telefonda görüştüm. normal kumaş olarak bana aşağıdaki kumaş modellerini gönderdi. kumaş olarak dikilirse 300TL ücreti olacağını söylediler. Benim bu kumaş modelleri hoşuma gitmediği için vazgeçtim. Desenler biraz karışık geldi bana.

çoklu resim yükle

resim upload

ücretsiz resim barındırma

buarada admin arkadaşlar yönetim duyuruları kısmındaki resim yükleme talimatnamesine göre resimleri yükledim. Bu resim yüklemenin daha kolay bir yolu yokmudur acaba? varsa çok güzel olacak.

Çevrimdışı Cihanselvi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: airyucel;566140
Arkadaşlar Octavia A7 style aracımıza zaman zaman bindiğimde kot kumaş boyadığı için koltuk kılıfı taktırmak istiyorum. Sizce döşemecioğlu kılıfları nasıldır? Kötü yorumda bulunan varmıdır? Kumaş cinsi nasıldır kaliteli bir kumaşmı kullanıyorlar. Aracımızın orjinal kılıfları krem renk yine krem renk istiyoruz. İstanbulda oturduğum için kumaşı görmeden dokunmadan emin olamadım. Eğer gerçekten iyi ise sizlerden kötü bir yorum yok ise Ankaya gidip taktıracağım. Oraya gidipte hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.  Kendilerini aradığımda randevu ile çalıştıklarını belirttiler. Bu arada kendi sitesinde bazı fotoğraflarda kumaşın buruşuk olduğu noktalar (özellikle yan yaraflarda) gözükmekte. Döşemesini buraya yaptıran arkadaşlarda arka kolça ve ön kolçak renk tonu farklılığı oldumu?

Nubuk kumaşta yapabiliyorlarmış. bu kumaş hakkında yorumlarınızda olursa sevinirim.

Ali bey benzer problemi bende yaşadım sizin gibi, döşemecioğlunun int sitesini inceledim bundan bir buçuk ay öncede akraba ziyareti için bir hafta sonu Ankarya gittiğimde birde gözümle görmek istedim. Tabiki çok başarılı İlker bey var yaptırmak istedim fakat adam randevusuz çalışmıyor rica minnet İstanbuldan geldiğimi söyleyince abi bir araba gelecek ondan sonra yapalım dedi bekledim ve yaptırdım gerçekten güzel oldu beklediğime değdi aracıma binenler kılıf olduğunu söylemezsem anlamıyor fiat olarak 240 ₺

Çevrimdışı airyucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cihan bey bende kumaş kalitesini merak ediyorum. Döşemecioğlu İlker bey  ile telefonda görüştüm. Yakın çekim fotoğraf istedim kendisinden fakat  gönderemiyeceğini söyledi. Bu bakımdan benden bir - not aldı. whatapp  üzerinden resimini 1 dk zamanını alarak benim kalbimi kazanabilirdi. Bu gün bir  giysi alsak bile içeriğine bakıyoruz. Kumaş nelerden oluşuyor buna  dikkat ediyoruz. % kaç yün % kaç polyester.

Kendilerinde normal  kumaş(220YTL) birde nubuk kumaş (240YTL) türü mevcut. Nubuk kumaş tercih  etmedim çünkü nubuk kumaşın üzerinde elinizi sürttüğünüz anda çift  taraflı yapısında dolayı renk farkı oluşuyor. Her koltuktan  kalkındığında aynı yönde elimle sıvazlamam lazımki düzgün gözüksün  gözüme. Kirli gibi gözüküyor aksi takdirde. Tabi zevkler tartışılmaz başkası bunu sorun etmeyebilir.

Ön  kolcaktaki kılıfın ileri geri gitme durumunda çıkma durumunu ayrıca  sordum kendilerine. 5-6 aydır ön kolçak diktiklerini ve şimdiye kadar  kendilerine bu konu ile ilgili bir şikayet gelmediğini belirtti.

Yarın  sabah için İlker beyden randevu aldım kısmetse kumaş kalitesine bakıp  montajını yaptıracağım. İşallah kumaşı beğenirim de boşu boşuna  İstanbul-Ankara yapmış olmam. Montaj yapılırken ayrıca video- fotoğraf  çekmeyi düşünüyorum. En azından bundan sonra benim gibi merak eden  insanlara kaynak olur.

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
döşemecioğlu 3 yıldır kullanıyorum leke olduğu zaman sil geçiyor sıkıntı yok memnunum..

Çevrimdışı CursetH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: airyucel;566478
Cihan bey bende kumaş kalitesini merak ediyorum. Döşemecioğlu İlker bey  ile telefonda görüştüm. Yakın çekim fotoğraf istedim kendisinden fakat  gönderemiyeceğini söyledi. Bu bakımdan benden bir - not aldı. whatapp  üzerinden resimini 1 dk zamanını alarak benim kalbimi kazanabilirdi. Bu gün bir  giysi alsak bile içeriğine bakıyoruz. Kumaş nelerden oluşuyor buna  dikkat ediyoruz. % kaç yün % kaç polyester.

Kendilerinde normal  kumaş(220YTL) birde nubuk kumaş (240YTL) türü mevcut. Nubuk kumaş tercih  etmedim çünkü nubuk kumaşın üzerinde elinizi sürttüğünüz anda çift  taraflı yapısında dolayı renk farkı oluşuyor. Her koltuktan  kalkındığında aynı yönde elimle sıvazlamam lazımki düzgün gözüksün  gözüme. Kirli gibi gözüküyor aksi takdirde. Tabi zevkler tartışılmaz başkası bunu sorun etmeyebilir.

Ön  kolcaktaki kılıfın ileri geri gitme durumunda çıkma durumunu ayrıca  sordum kendilerine. 5-6 aydır ön kolçak diktiklerini ve şimdiye kadar  kendilerine bu konu ile ilgili bir şikayet gelmediğini belirtti.

Yarın  sabah için İlker beyden randevu aldım kısmetse kumaş kalitesine bakıp  montajını yaptıracağım. İşallah kumaşı beğenirim de boşu boşuna  İstanbul-Ankara yapmış olmam. Montaj yapılırken ayrıca video- fotoğraf  çekmeyi düşünüyorum. En azından bundan sonra benim gibi merak eden  insanlara kaynak olur.

Acaba kılıfı takdırdınız mı ?

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
27 Mart pazar günü İlker Bey ile sözleşerek Octavia için kılıf taktırttım.
Saat 10'da kendisi ile buluştuk, yaklaşık 2 saat uğraştı ve ortaya güzel bir iş çıktı. Nubuk kılıf gerçekten çok hoşuma gitti. İçinde sünger var, süngerin kalınlığı 5 milim. Döşemeleri vs çok rahat çıkarıp taktı.
Eline sağlık.

İlker Bey çalışırken:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir müşterimde Octavia' sına yaptırmıştı ;) Gayet memnun olduğunu söylemişti Döşemecioğlu' ndan. Benden aldığı 2. araç olan Fabia' sına da oradan kılıf taktıracağım demişti. Yaptırdı mı bilmiyorum. Fakat ben bu kılıf işine karşıyım. Hiçbir kılıf orjinalinin yerini tutmuyor. Kirlenirse kirlensin. Detaylı temizlikle eskisi gibi oluyor yine. Senede bir detaylı temizlik iş görür. Tabi işi iyi yapan bir yerde ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;567797
Bir müşterimde Octavia' sına yaptırmıştı ;) Gayet memnun olduğunu söylemişti Döşemecioğlu' ndan. Benden aldığı 2. araç olan Fabia' sına da oradan kılıf taktıracağım demişti. Yaptırdı mı bilmiyorum. Fakat ben bu kılıf işine karşıyım. Hiçbir kılıf orjinalinin yerini tutmuyor. Kirlenirse kirlensin. Detaylı temizlikle eskisi gibi oluyor yine. Senede bir detaylı temizlik iş görür. Tabi işi iyi yapan bir yerde ;)

Kirlenmeden ziyade, özellikle şöför koltuğunun  kenarları inip binmekten yırtılıyor. Benim iki aracın da yırtıldı öyle.

Çevrimdışı airyucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun bir yurtiçi turundan sonra sonunda evime gelebildim. Koltuk kılıfını döşemecioğlunda taktırdım. Çok güzel oldu. Videoyu düzenledikten sonra sizlerle paylaşacağım.

Çevrimdışı Cihanselvi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: airyucel;568160
Uzun bir yurtiçi turundan sonra sonunda evime gelebildim. Koltuk kılıfını döşemecioğlunda taktırdım. Çok güzel oldu. Videoyu düzenledikten sonra sizlerle paylaşacağım.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın küçük bir katkımız olduysa ne mutlu bize

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yakın zamanda ankaraya gideceğim ve ciddi şekilde bu kiliflardan taktirmayi düşünüyorum, merak ettiğim orjinal koltuk dosemelerini söküp mü takiyorlar yoksa bildiğimiz gibi üzerine mi geçiriyorlar? Taktiranlardan bunu öğrenmek istiyorum.  

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Üzerine geçiriliyor ama cuk diye oturuyor

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kira tutmuyor koltuk elbise fırçası gibi şeylerle fırçala elektrik süpürgesi ile çek leke yok. Benim çocukların ayak izleri her defasında gidiyor

Kir tutmuyor diyecektim

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_o.b;572874
Üzerine geçiriliyor ama cuk diye oturuyor

Kira tutmuyor koltuk elbise fırçası gibi şeylerle fırçala elektrik süpürgesi ile çek leke yok. Benim çocukların ayak izleri her defasında gidiyor

Kir tutmuyor diyecektim

Mesajlarınızı düzenledim. Lütfen sürekli yeni mesaj atmayın düzenle butonunu kullanmayı deneyin

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Randevu aldim yarın gidip taktiriyorum,foto çekip fikirlerimi paylaşacağım bende

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peki bu koltuk kılıflarını yaptırınca yan hava yastıklarının açılmama gibi bir durumu olmuyor değil mi?