škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Döşemecioğlu oto kılıfları hakkında

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;573502
Peki bu koltuk kılıflarını yaptırınca yan hava yastıklarının açılmama gibi bir durumu olmuyor değil mi?

Web sayfalarında hava yastığı için ince dikiş yaptıkları yazıyor.büyük ihtimalle açılması lazım

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hava yastıgının gelen kısımları ince bir iple dikiliyor çekince hemen kopuyor Allaha sükür araba üzerinde görmek nasip olmaz ama kendi orjinal koltugunu yırtıp çıkıyorsa kılıfı çok rahat yırtar çünkü o bölümdeki ip çok zayıf(dışardan belli olmuyor)

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabi Allah kimseye hava yastıklarının açıldığını göstermesin ama dediğiniz gibi ince dikişse açılır ve bende Ankara'ya geldiğimde taktırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nazarotokilif;566175
http://Www.nazarotokilif.com inceliyebilirsiniz

Aynı koltuk kılıfından sitesinde yok ama ellerinde vardır değil mi? Çok güzel olmuş güle güle kullanın.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben döşemecioğlunun koltuk kılıflarını kullanıyorum belli zaman aralıklarıyla potluk yapıyor alttan kancaları sıkınca düzeliyor. ama bu nazar oto kılıfın ki muhteşem oturmuş. Ve kolay kolay potluk yapmaz. Ama ortadaki deri kısımlar benim hoşuma gitmedi. Acaba fiyat nedir? döşemecioğlu bildiğim kadarıyla biizm araçlara 220 TL ye veriyor Anakara içi de randevulu olarak ücretsiz montajı var.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
NAzar konuyu açtığında 650TL demişti, bana göre bir kılıf için oldukça pahallı. Hadi olsun olsun 300tl olsun.

650 verirsem üstüne biraz daha koyar kılıf değil full kaplama yaptırırım

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakikaten 650 Tl çok pahalı. Sitesinde normal kılıflar için 220 tl yazıyor ama bu kılıf özel dikime benziyor. 650 Tl veremem o kılıfa.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
650TL biraz pahallı ama 200-300Lük kılıflardan da iyi duruyor re4simde. Sanki orjinal kılıfı gibi oturmuş potluk yok.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nazar ın kılıfları görüntü olarak çok güzel. Üzerinde emek harcanmış belli.

Ancak dikkatli bakınca ufak hatalar da yok değil. Fotoya göre arka sol tarafın yan desteği, arka emniyet kemer yuvalarının içte kalması, arka koltuk yatırma mandallarının siyah bölge ile birleştiği yerler, ön yolcu koltuğunun dip kısmındaki girinti vb.

Bunlar bir kılıf için doğal ve hatta göze batmayacak hatalar olsa da dediğim gibi sadece kılıf için 650TL çok yüksek bir rakam. normal kılıfların 150-250TL aralığında olduğu düşünülürse bu kılıflar için uygun fiyat aralığı bana göre 300-350TL'dir. Buna benzer suni deri-kumaş komple kaplamalar (kılıf değil, sıfırdan döşeme yapımı) 800TL den başlıyor.

Bu nedenle NAar şu kılıfları 350TL 3 taksit yapsın eminim forumda birçok kişiye,başta ben olmak üzere, satış yapar

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

An itibariyle, birazdan montaj başlayacak,bende yorumlarimi paylasirim buradan

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;573669

An itibariyle, birazdan montaj başlayacak,bende yorumlarimi paylasirim buradan

Fotoları ve yorumlarınızı bekliyorum ,hayırlı olsun şimdiden :)

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Telefonun şarjı bitince çok foto cekemedim.
İki gün önceden randevumuzu aldik tam saatinde gittik tam saatinde başladık. 1 saatte muhabbet sohbet ederek montajı yaptı ilker bey.
İlk fikrim; fiyat/performans oranı bence tatmin edici. Malzemenin kalitesi daha çok B sınıfı araçlarınkine yakın. Tabiki orjinal döşeme kalitesinde olamaz ama bir kılıf olduğunu düşünürsek tatmin edici. Koltukların şekline uyumu da rahatsizlik verici değil.
Yaptirmaktaki amacım temizlik sorununu azaltmak ve sürücü koltuğunda oluşacak asinmayi engellemek çünkü arac 40.000 kmde olmasına rağmen sürücü sol tarafında pamuklanmalar başlamıştı.
Ben kumaş-nubuk krem olanı tercih ettim daha sade ve kaliteli duruyor ilk bakista,vw grubunda üst pakette kullanilan bir kombinasyon zaten.
Kirlendiginde kendim söküp takarim gibi ama biraz vakit alir kesinlikle. Sadece arka koltuğun oturma kısmı sökülüp kılıf montajı dışarda yapılıyor.
Benim fikirlerim bu kadar,kullandikca extra bir durum olursa gene yazarim zaten.
Sonuç olarak benimle aynı amaçla ve beklentiyle yaptırmayı dusunenlere tavsiye ederim.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;573731

Telefonun şarjı bitince çok foto cekemedim.
İki gün önceden randevumuzu aldik tam saatinde gittik tam saatinde başladık. 1 saatte muhabbet sohbet ederek montajı yaptı ilker bey.
İlk fikrim; fiyat/performans oranı bence tatmin edici. Malzemenin kalitesi daha çok B sınıfı araçlarınkine yakın. Tabiki orjinal döşeme kalitesinde olamaz ama bir kılıf olduğunu düşünürsek tatmin edici. Koltukların şekline uyumu da rahatsizlik verici değil.
Yaptirmaktaki amacım temizlik sorununu azaltmak ve sürücü koltuğunda oluşacak asinmayi engellemek çünkü arac 40.000 kmde olmasına rağmen sürücü sol tarafında pamuklanmalar başlamıştı.
Ben kumaş-nubuk krem olanı tercih ettim daha sade ve kaliteli duruyor ilk bakista,vw grubunda üst pakette kullanilan bir kombinasyon zaten.
Kirlendiginde kendim söküp takarim gibi ama biraz vakit alir kesinlikle. Sadece arka koltuğun oturma kısmı sökülüp kılıf montajı dışarda yapılıyor.
Benim fikirlerim bu kadar,kullandikca extra bir durum olursa gene yazarim zaten.
Sonuç olarak benimle aynı amaçla ve beklentiyle yaptırmayı dusunenlere tavsiye ederim.

Fiyat?

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Özel bir fiyat ve ürün değil benim yaptırdığım,konu içinde geçen rakama yaptırdım ben de.

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de döşemecioğlundan kılıf yaptırmayı düşünüyorum. Optimal paket araca Bej kılıf nasıl olur sizce ? Daha önce yaptıran var mıdır? Yoksa Gri-siyah bir kılıf mı yaptırsam bilemedim.