škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Style paket

wertasd · 178 · 35726

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;579047
Merhaba,
Sonunda gumruk islemleri bitti. Yarin bayiye geliyor insallah.

Hayırlı olsun hocam.benimki varis limaninda diyo.Kaç gün sonra yetkili saticida oldu sizinki :)

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Darısı size hocam.
Normal şartlarda 2-3 güne bayiye geliyormuş araç ama benim aracın geldiği dönemde bişeyler oldu. Tamda bilgi vermiyorlar.

Şu anda yurt dışında olduğumdan aracı kısmet olursa dönüş günüm cumartesi uçaktan iner inmez almaya gideceğim.
1 temmuz günü aracı teslim etmelerine güvenmiyorum, bayramda arabasız kalmak yerine 500tl mtv.yi öderim.

Çevrimdışı Audici14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;579065
Darısı size hocam.
Normal şartlarda 2-3 güne bayiye geliyormuş araç ama benim aracın geldiği dönemde bişeyler oldu. Tamda bilgi vermiyorlar.

Şu anda yurt dışında olduğumdan aracı kısmet olursa dönüş günüm cumartesi uçaktan iner inmez almaya gideceğim.
1 temmuz günü aracı teslim etmelerine güvenmiyorum, bayramda arabasız kalmak yerine 500tl mtv.yi öderim.

Geç olsun güç olmasın hocam.2 buçuk ay geçmiş birkaç gün hiçbişey sayılmaz.Tekrar hayırlı olsun aracınız.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araca boya testi yaptırın gecikme hayra alamet olmayabilir

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç ST.nin verdiği bilgiye göre dün gece geldi. Gümrük işlemleri bitmemişti. Boya sorunu olacağını sanmamak istiyorum :)

Bu arada yeni araçlarda ventus prime 2 geldiğini okumuştum. Benimkide bu lastikle geldi. Hayırlı olur umarım.

Çevrimdışı İmeko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;579134
Araç ST.nin verdiği bilgiye göre dün gece geldi. Gümrük işlemleri bitmemişti. Boya sorunu olacağını sanmamak istiyorum :)

Bu arada yeni araçlarda ventus prime 2 geldiğini okumuştum. Benimkide bu lastikle geldi. Hayırlı olur umarım.

sizin adınıza çok sevindim aracınız hayırlı uğurlu olur inşallah. bu lastikler iyi değil ama söyleyeyim.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam araciniz geçen haffta indiyse doluya maruz kalmış olabilir,bir suru vw alan kişi madur su an bu yüzden aracınızı  kusursuz şekilde tamir etcez,yüzde 2-3 indirim yapcaz diyorlar , dikkatli olun.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yurt dışındayım şu anda. O konuyu bende gördüm ve özellikle sordum. Aracın fotolarını ilettiler ve bir sorun olmadığını teyit ettiler.
Önerildiği gibi en fazla yapabileceğim sanırım boya kontrolü olur ki bunuda yapacağım Allah izin verirse.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: İmeko;579158
sizin adınıza çok sevindim aracınız hayırlı uğurlu olur inşallah. bu lastikler iyi değil ama söyleyeyim.

Pirelli P7'de iyi değil diyordu kullanıcılar. Bunu buldular sanırım :) Benim açımdan sorun olacağını sanmıyorum zira ortalama altı bir kullanıcıyım ;)

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;579189
Hocam yurt dışındayım şu anda. O konuyu bende gördüm ve özellikle sordum. Aracın fotolarını ilettiler ve bir sorun olmadığını teyit ettiler.
Önerildiği gibi en fazla yapabileceğim sanırım boya kontrolü olur ki bunuda yapacağım Allah izin verirse.

Hocam o fotolara inanmayın hemen , aracınızla aynı renk bir sürü superb var ,aynı renk sağlam bir superb resmini çeker atar zor değil.Mutlaka boya kontrolü yapın ihmal etmeyin

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Dün itibarile ile çok şükür aracımı aldım.
Havalimanından tabiri caizse koşarak bayiye gittim. Bilgilendirme, imzalar sonrasında yaklaşık 1 saatte çıktım. Âdetleri yerine getirdim :)

Eve gelir gelmez, ailecek küçük bir tur attık. Mest olduk :ok:. İftar saati yaklaştığından çok fazla vakit geçiremedik.
Bugün (pazar) güzel bir gezinti yapacağız kısmet olursa.

Hemen halı bagaj havuzunu yerleştirdim. Çok güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Sol ayak dayama almıştım. Nasıl monte edeceğimi bilemedim. Araştırmam lazım. sizlere de sormak isterim. Birkaç foto çekerim bunun için.

Smartlink bağlantısı daha önceki araştırmalar, sizlerin mesajlarından sonra ilk seferde sorunsuz çalıştı. Spotify, google maps birlikte çalışıyor. Harikaydı.
Logo kaydını bayide kapatmıştım, herhangi bir resetleme olmadı.

Daha önce bayi aracılığı ile sipariş ettiğim pedal setini takmışlardı. Çok hoşuma gitti. Şaft tüneli koruyucusu ve file seti henüz gelmemişti, parasını ödedim. Pazartesi günü bana teslim edecekler.

Yapılacaklar:
Boleronun ekran boyuna göre koruyucu kestim. onu yapıştıracağım.
Egzoz çıkışlarını monte edeceğim.
Ayarlar için araçla vakit geçireceğim :)

Velhasıl bu bekleyişte böylelikle bitti. Allah tüm bekleyenlere, karar verecek olanlara hayırlısını versin. Sahibi olanlara kazasız belasız binmek nasip etsin.

Selamlar.

Çevrimdışı Ömer mesut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle