škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Test aracı superb alınır mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar yeni superb 1.6 tdi dsg prestige almaya karar verdik.
Sizlerden yardim almam gereken bi kac konu var. Opsiyonlarla birlikte superb 126 bin tl civarinda gelicekti. Fakat skoda yukselen bayide 2015 model istedigim sekilde hazir arac vardi 1500 km deydi arac. 115bin tl olur dediler. Arac test araci olarak kullanilmis. İlk basta mantikli geldi ayni araci 10 bin daha uyguna almak ama sonra aracin rodaj doneminde gazlandigi aklima geldi. Rodaj doneminde gazlamayi tavsiye etmiyolar ama o arac bayidekiler duzgun kullanildi desede illaki gazlanmistir. Bunun araca olumsuz etkileri ne olur ? Yakit tuketimi , motor omru , performansta sorun yasarmiyim ? 0 almam daha mi mantikli olur ? Arac 0 gibi hazir olunca daha uyguna onu almak mantikli geldi bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben biraz daha pazarlıkla alınabileceğini düşünüyorum..her km sinde gazlanmış olsa dahi,  1.500 km çok değil.  Tereddüt gidermek için Dyno ya çıkartılıp motor testi yapılabilir..

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozkanarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtyl07;566301
Merhaba arkadaslar yeni superb 1.6 tdi dsg prestige almaya karar verdik.
Sizlerden yardim almam gereken bi kac konu var. Opsiyonlarla birlikte superb 126 bin tl civarinda gelicekti. Fakat skoda yukselen bayide 2015 model istedigim sekilde hazir arac vardi 1500 km deydi arac. 115bin tl olur dediler. Arac test araci olarak kullanilmis. İlk basta mantikli geldi ayni araci 10 bin daha uyguna almak ama sonra aracin rodaj doneminde gazlandigi aklima geldi. Rodaj doneminde gazlamayi tavsiye etmiyolar ama o arac bayidekiler duzgun kullanildi desede illaki gazlanmistir. Bunun araca olumsuz etkileri ne olur ? Yakit tuketimi , motor omru , performansta sorun yasarmiyim ? 0 almam daha mi mantikli olur ? Arac 0 gibi hazir olunca daha uyguna onu almak mantikli geldi bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

2 hafta önce 0 km de metalik siyah prestige paket 1.6 TDİ DSG yi 116.000 TL ye aldık. Diğer bayileri araştırın ellerinde 2015 model var ise 116-117 civarına alabilirsiniz

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyati uygun sorun yok aracta cizik vs hicbirseyde yok tek aklima takilan rodaj doneminde aracin gazlanmasi. İleride bu sorun yaratir mi ? İlk 1500 km onemli deniliyor bu aracin ilk 1500 u dikkat edilmedi belliki. Bu yuzden sorun yasar miyim acaba ?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1500 km sonuçta,yağsız kullanılmadı ya.Yığdırma yapmadılarsa bir sıkıntı çıkmaz,çıkmaması gerekir.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar para veriyorsunuz, 10 daha verin, düzgününü alın...teşhir ürünü tv almıyorsak, araba hiç alınmaz.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1500/10 = 150 kişi yapar ki 10 km gayet iyimser. 150 kişinin kullandığı aracı almak istemezdim. 15-20 bin gibi indirim yapsalar düşünülebilir tabi. Bir kere bu soru kafanıza takıldıysa o araç içinize sinmeyecek.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam bence alın 1500kmden bir şey olmaz test yapanlar offroad yapmadı sonuçta bu araçla. korkmanızı gerektirecek bir şey yok

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yukarda bir arkadaş 0 km sini 116bine aldım demiş.tabi opsiyonlarını bilemem..göz önünde bulundurun

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de yerinizde olsam öncelikle 2015 elde kalan 0km araçları farklı bayiilerde araştırırdım.

Her ne kadar bahsettiğiniz aracın km si düşük olsa da kim nasıl kullandı bilemezsiniz. Test sürüşü deyip aracın canını çıkran çok oluyor.  Ek olarak bazen bu tip araçları bayii veya satış müdürleri kullanıyor. Kimsenin günahını almayayım ancak şirket aracı muamelesi görüp çok da özenle kullanıldıklarını söyleyemem.

Yine de içinize siniyorsa biraz daha indirim yapmalarını isteyebilirsiniz.

Çevrimdışı ozkanarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan_by;566406
Yukarda bir arkadaş 0 km sini 116bine aldım demiş.tabi opsiyonlarını bilemem..göz önünde bulundurun

Standart Prestige Paket sadece metalik boya farkı var

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motorda sıkıntı olmaz da dsg kafami bulandirdi.  Gene garanti verecekler mi dsg ye ?

Çevrimdışı toker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toker;566464
Iki yıl ücretsiz Bakım verirlerse ALIN derim.

Hem araba satıp, hem de Ücretsiz bakım mı? Sebep?