škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sonradan hız sabitleyici taktırmak

Akın55 · 35 · 18771

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;571715
Peki aracinizada çok fonksiyonlu direksiyon var mı? Yani eski silecek kolunuzda yol bilgisayarı düğmeleri var mıydı?   Yeni kolda var mı bu düğmeler? Benim araçta çok fonksiyonlu direksiyon yok. Bu iki direksiyon tipi arasında silecek kolundaki düğmeler farklı diye biliyorum. Onun için soruyorum.

Optimal donanımda fonksiyonel direksiyon var. Eski silecek kolunda yol bilgisayarı düğmesi yoktu yenisinde de yok. Sizin araç ambition donanım sanırım. Yol bilgisayarı düğmeleri olan kolun kodu da 5E0 054 690 olması lazım. Kodun sonunda A olmayacak.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chnkty;571718
Optimal donanımda fonksiyonel direksiyon var. Eski silecek kolunda yol bilgisayarı düğmesi yoktu yenisinde de yok. Sizin araç ambition donanım sanırım. Yol bilgisayarı düğmeleri olan kolun kodu da 5E0 054 690 olması lazım. Kodun sonunda A olmayacak.

Tamamdır, tesekkur ederim.

Çevrimdışı satay2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar konuyu görünce aklıma geldide 2014 elegansım var bu aracıma keyyse sistem yanı anahtarsız çalıştırma taktırabiliyormuyuz.takarsak maliyeti ne olur

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İki gün önce ben de Erzurum yetkili servisinde taktırdım. 880 TL parça + işçilik ile 1000 TL tuttu. Samsun'a gidince orada taktırırım dedim ama Samsun servisi 1300 TL dedi işçilik dahil. Trabzon servisi de 950-1000 tl tutar işçilik dahil dedi ama aracın bir gün kalması gerektiğini söylediler. Muhtemelen daha önce hiç takmamışlar. Erzurumda 30-40 dakikada hallettiler. Aktivasyon gerekmese parçayı alıp kendim takacaktım ama parçayı takmak yetmiyor. Parşa ile birlikte parçaya özel bir kod geliyor ve bunu online VAG sistemi üzerinden aktif ediyorlar.

Malesef MQB platformunda neredeyse tüm bileşenlere bileşen koruması koymuşlar. VCDS ile vs kodlayamıyoruz. Servise muhtacız.

Bu arada aracımda çok fonksiyonlu direksiyon yok. Takılan parça kodu "5E0 054 690 A". Ve takılan parçacın dokunma hissiyatı ve düğmelerin tokluğu eskisine göre çok daha kaliteli ve iyi geldi bana. Benim araç 2013 model. Acaba sadece bu yedek parça mı kaliteli yoksa sonraki yıllarda kalitede iyileşme mi olmuş?
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2016, 12:24:37 Gönderen: rduran »

Çevrimdışı yılmazalev

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhabalar. bende gçen aylarda bursa Sertepe yetkili servise sordum 2013 fabia 2 ambition modeline serviste gerekli yeri açtılar baktılar takılabileceğini işçilikli fiyatı ile 1150 yada yanlış hayırlamıyorsam 1050 tl dediler. hala kararsızım.