škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sol arka stop kırıldı!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkeze merhaba;
bugün 2015 model aracımın sol arka stop lambası kırıldı, tamponda da derin çizikler mevcut.
tahminen fiyat ne tutar, kaskoyu bozmaya değer mi?

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drokan;566474
herkeze merhaba;
bugün 2015 model aracımın sol arka stop lambası kırıldı, tamponda da derin çizikler mevcut.
tahminen fiyat ne tutar, kaskoyu bozmaya değer mi?

Geçmiş olsun....

Çevrimdışı airyucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimde fiyat konusunda bir fikrim yok ama geçmiş olsun demek istedim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yasayacaginiz kasko indirim kaybi hasarinizdan daha az olacaktir. Ama bide 5664 hiyarligi var malum. Tramer dedikleri. 400-500 stop 200-300 tampon boyasi tutar en az. Hesabi sen yap.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Kasko bu gibi durumlar için var, kaskodan halledin derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;566484
Yasayacaginiz kasko indirim kaybi hasarinizdan daha az olacaktir. Ama bide 5664 hiyarligi var malum. Tramer dedikleri. 400-500 stop 200-300 tampon boyasi tutar en az. Hesabi sen yap.

Abi stobun çifti 1500 civarı 400-500 e stop 800-900e far bulma kalmadı yeni nesil araçlarda

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskonun anlaşmalı özel servislerine giderseniz daha ucuza yaparlar tramer kaydı şişmez. Ya da alternatif üretip tamir ederle tramere hiç kayıt oluşmayabilir.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkese teşekkürler,
kasko mantıklı olanı galiba
sağolun

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100 lira fazla verip bozulmayan kasko yaptırmıştım. 1000 tl gibi rakamı her sene verip 500 tl civarında hasarları cepten yaptırmak çok mantıksız oluyor. Bir dahaki poliçeye bunu mutlaka ekletin.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, orjinal stoplar odukça maliyetli. KAskodan yaptırın derim.

Serviste eğişen stop ve tampon işlemi için size belge versinler. Satarken trameri bu şekilde açıklarsınız

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;566500
100 lira fazla verip bozulmayan kasko yaptırmıştım. 1000 tl gibi rakamı her sene verip 500 tl civarında hasarları cepten yaptırmak çok mantıksız oluyor. Bir dahaki poliçeye bunu mutlaka ekletin.

Semih hangi firma bu?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;566540
Semih hangi firma bu?

Allianz a yaptırdım ama birçok şirkette var. Belki şu şart olabilir en azından bir önceki seneden hasarsızlık indiriminiz olmalı. Benim öyleydi ve sigortacının biri böyle bir teklifle gelince fiyat aldığım tüm şirketlerden bunu talep etmeye başladım.
Geçen seneden kalan hasarsızlığınız bozulmuyor. Sanırım tek kaza için geçerli bir sigorta öyle demişti. Kaza olursa seneye de aynı paketi verirler mi soru işareti.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;566545
Allianz a yaptırdım ama birçok şirkette var. Belki şu şart olabilir en azından bir önceki seneden hasarsızlık indiriminiz olmalı. Benim öyleydi ve sigortacının biri böyle bir teklifle gelince fiyat aldığım tüm şirketlerden bunu talep etmeye başladım.
Geçen seneden kalan hasarsızlığınız bozulmuyor. Sanırım tek kaza için geçerli bir sigorta öyle demişti. Kaza olursa seneye de aynı paketi verirler mi soru işareti.

Benim de Allianz ama sigortacım hiç bahsetmedi bundan, seneye mutlaka ekleteyim ben de:ok:

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Poliçenizi dikkatlice okuyun. Her yıl 1 kez cam,far,stop değişim kaskoyu delmiyor maddesi olabilir. Ancak yetkili serviste tampon boyama kaskoyu bozar.
Anlaşmalı mini onsrim servislere  "autoking" vb. sınırsız tampon onarim hakkı oluyor kasko delinmeden.
Policede bu haklar var ise sadece stop yetkili serviste değişin. Tampon da mini onarim yaptırın.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2016, 09:57:14 Gönderen: bluevelvet »