škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sonradan park asistanı uygulama

Leca · 9 · 4113

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, basliktan da anlaşılacağı üzere araclara sonradan park asist takilabilir mi ? Aracim yeni superb prestige paket. Dogusa gittigimde servise gelen bir  b7 kasa passatta bunun sonradan uygulandığıni gordum (dogusta degil) ozel siparis gecemedigim icinde park asist ekletemedim ama esim için olmasini istiyorum acikcasi.
Bilen duyan goren varsa paylasirsa sevinirim.

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
imkansız değil ama maliyeti baştan ekletmekten fazla olur.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapsa yapsa Ender Elektronik yapar, onlarla bir görüşün bence.

http://enderelektronik.com.tr/contacts
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul da olmanız bu konuda bir avantaj. Ender elektronik vw nin her özelliğini orijinal olarak sonradan yapabiliyor. Skoda superb 3 için henüz internet sayfalarında uygulama yok. Ama oraya gitmenizi tavsiye ederim. Sonuçta düğmelerinin ucundaki krom parçaya kadar passat ın aynı olan superb için de bir şeyler yapabilirler. Ama fiyatların oldukça kabarık olacağı konusunda sizi uyarayım...

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yapılır hocam sıkıntı olmaz. Passat ve golf 7 parçaları uyumlu zaten. Onlara yapılanlar superbe de yapılır

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu ender elektronik sonradan akıllı far asistanı uygulamasını da yapar mı acaba. yada hiç yaptıran oldu mu bilmiyorum mümkün müdür böyle bir şey

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;566494
Evet, basliktan da anlaşılacağı üzere araclara sonradan park asist takilabilir mi ? Aracim yeni superb prestige paket. Dogusa gittigimde servise gelen bir  b7 kasa passatta bunun sonradan uygulandığıni gordum (dogusta degil) ozel siparis gecemedigim icinde park asist ekletemedim ama esim için olmasini istiyorum acikcasi.
Bilen duyan goren varsa paylasirsa sevinirim.

Görüşdüm ve evet takılıyor garantide sorun cıkmıyor dediler ve fiyat olarak 2000 tl dediler pazarlıkla felan biraz daha iner muhtemelen ..

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takılabildiği konusunda teklif almıştım bir firmadan.
Önde park sensörleriniz yoksa, öne 6 adet, arkaya da artı 2 adet park sensörü takılıyor ve cihaz ile programlama ve kalibrasyon yapılıyor. Direksiyonda servo olduğu için, direksiyon aksamına ilave yapılmıyor. Maliyet konusunda fikrim yok.
Konunun takipcisi olacağım, ben de sonucunu merak ediyorum.