škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15382]remy[/MENTION] bijonlar için satın alma sürecinde ekletmediyseniz şifre yok. Araç kiti tam, eksik olan bir şey yok görünürde :)
Bir tek ön çamurluğu açan kancayı göremedim, ancak o da vardır diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15382]remy[/MENTION] şifreli bijonlarımız yok ayrıca belirtmediyseniz, o nedenle anahtarları da şifreli değil.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ikinci sahibiyim. Demekki ilk sipariş sürecinde şifreli olmasını talep etmemiş alan kişi.. kanca var. Farı sökmek için tornavida var.. bijonlar kapağını sökmek için plastik bişey var.. eksik yok gibi
Alıntı yapılan: Bilgic;617150
[MENTION=15382]remy[/MENTION] bijonlar için satın alma sürecinde ekletmediyseniz şifre yok. Araç kiti tam, eksik olan bir şey yok görünürde :)
Bir tek ön çamurluğu açan kancayı göremedim, ancak o da vardır diye tahmin ediyorum

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;617153
[MENTION=15382]remy[/MENTION] şifreli bijonlarımız yok ayrıca belirtmediyseniz, o nedenle anahtarları da şifreli değil.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;617159
Ben ikinci sahibiyim. Demekki ilk sipariş sürecinde şifreli olmasını talep etmemiş alan kişi.. kanca var. Farı sökmek için tornavida var.. bijonlar kapağını sökmek için plastik bişey var.. eksik yok gibi

Şifreli talep etmemiş olması daha iyi. Jantları/lastikleri çalmayı kafaya koyan kişi her türlü çalıyor.
Geçtiğimiz gün lastikçide bir adam gördüm, şifreyi kaybetmiş. Lastikleri değiştirecek, lastikçi abi kapıyı yüksekten açtı doğal olarak. Adam da el mahkum yaptırdı.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15382]remy[/MENTION]

Teşekkür ederim hocam. Fotoğrafta sol alt taraftaki o kutu gibi olan boş kısım ve krikonun altında boş kalan kısımlar dikkatimi çekmişti. Sanırım orada bir şey olmuyor, ya da diğer modellerde bir şey koyuluyordur belki.

Şifreli bijon olayını da sizden öğrenmiş oldum şimdi.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;617193
[MENTION=15382]remy[/MENTION]

Teşekkür ederim hocam. Fotoğrafta sol alt taraftaki o kutu gibi olan boş kısım ve krikonun altında boş kalan kısımlar dikkatimi çekmişti. Sanırım orada bir şey olmuyor, ya da diğer modellerde bir şey koyuluyordur belki.

Şifreli bijon olayını da sizden öğrenmiş oldum şimdi.
Fotoda gorunmuyor bijon anahtarının altında arka stopları sokmede kullanıldığını düşündüğüm tornavida gibi bişey ve aracın önüne çevirerek takılan çeki demiri var..
Bijon kapaklarını çıkarmak için kullanılan aparatın üstünde de ufak demirden basit bir parça var.. muhtemelen hepimizde bunlar mevcut..

İlk aklım gitti bijon şifresini görmeyince benimde.. sonra arkadaşlar opsiyonel deyince anladım ki benim araçta yok..
Bizim Leon da üstünde gelmişti ve kaybetmemek için gözüm gibi bakıyorum..  :)

Çevrimdışı ecoli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar,arabamızı geçen ayın 5'inde aldık...bir şey dikkatimi çekti dünden beri arabayı park edince sanki ısınan parçalar soğuyormuşçasına(hani kalorifer petekleri soğurken çıt çıt diye ses çıkarır ya)bir ses çıkıyor çıt çıt diye bu normaldir diye düşünüyorum ama yine de sizlere bir danışmak istedim....

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecoli;617322
merhaba arkadaşlar,arabamızı geçen ayın 5'inde aldık...bir şey dikkatimi çekti dünden beri arabayı park edince sanki ısınan parçalar soğuyormuşçasına(hani kalorifer petekleri soğurken çıt çıt diye ses çıkarır ya)bir ses çıkıyor çıt çıt diye bu normaldir diye düşünüyorum ama yine de sizlere bir danışmak istedim....

Merhaba hocam gayet normal içiniz rahat olsun

Çevrimdışı ecoli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;617323
Merhaba hocam gayet normal içiniz rahat olsun

teşekkür ederim soğumadan kaynaklı anladığım kadarıyla,yine danışmak istedim tekrar sağolun...

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba,

sürücü koltuğunun kol dayama kısmına doğru yaslanınca kol dayama plastiğinde esneme sesleri geliyor, ciyk cuyk diye. bu sizde de var mı acaba?

özellikle arabaya ilk binerken rahatsız ediyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
slikon sprey sık geçer o sesler çoğu fabia da var

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üşenmedim oray bile sıktım silikon spreyi:) [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;617363
Üşenmedim oray bile sıktım silikon spreyi:) [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]

hocam videoyu bekliyoruz yanlış bir şey yapmayalım şimdi öğret bize :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oldukça amatörce çektiğim Würth Silikon sprey uygulama ve Belli aksesuar uygulamalarımı çektiğim videomu sizlerle paylaşmak isterim. Mevcut şartlarım, anlatım eksikliklerim ve amatörlüğüm için şimdiden özür dilerim, video çekmek konusunda oldukça başarısız bir insanımdır ama sizlere biraz olsun faydası olur diye yorumlarımla Würth Silikon sprey uygulamamı paylaşıyorum.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=J4iF6L1nfgA

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] Gayet başarılı olmuş Erdinç eline sağlık :)