škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601724
4 mevsim her yerde iyidir. Bize de nexen verdiler 4 mevsim diye. Herkes değiştirdi lastiklerini

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim bayiyi aradım açmadılar birazdan geri dönerler herhalde büyük ihtimalle bizimki de nexen marka

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LRRTM1;601725
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim bayiyi aradım açmadılar birazdan geri dönerler herhalde büyük ihtimalle bizimki de nexen marka

Herkese aynı lastiği veriyorlar ve lastikten memnun olan yok diyebilirim. Alanların çoğu değiştirdi. Lastiğin değerleri de bir o kadar kötü.

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601726
Herkese aynı lastiği veriyorlar ve lastikten memnun olan yok diyebilirim. Alanların çoğu değiştirdi. Lastiğin değerleri de bir o kadar kötü.

Anladım neyse ya bi kullanıcaz bakalım beğenmezsek bizde değiştireceğiz napalım sağlık olsun tek dert o olsun:)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dorland;601531
ağustos ayında Trabzondan Kocaeliye 200 tl ye geldim hocam ve araba yüklüydü..

900 kilometrenin üzerinde. Uzun yolda gayet iyiymiş. Teşekkürler hocam.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;601738
900 kilometrenin üzerinde. Uzun yolda gayet iyiymiş. Teşekkürler hocam.
Süperr süper insallah bende görürüm bu degerleri [emoji16]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu zamana kadar dört mevsim lastikle gelen Fabia görmedim. Genelde Kumho, Nexen nadiren de Dunlop ile geliyor. Bu lastikler de yaz lastiği olarak geliyor. Muhtemelen sizin araçta da yaz lastiği vardır.

Bu arada Fabia Combi'me bugün cam filmi yaptırdım, Llumar marka. 7 yıl garantili, faturalı ve sertifikalı. 225 TL ödedim.

Son olarak da kauçuk paspas hediye değil standart olarak veriliyor. Hatta bana şemsiye de standart olarak verildi.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2016, 23:29:54 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Olabilir ama bayiden bana bu şekilde söylenmişti zaten nexenin sitesinde de 4 mevsim lastik diye bir şey yoktu

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601724
4 mevsim her yerde iyidir. Bize de nexen verdiler 4 mevsim diye. Herkes değiştirdi lastiklerini

Ben de nexen leri saç jantta bırakıp Mato jantlar ile birlikte Dunlop sp sport 01 185/60/R15 84 H  aldım.( Skoda nın orijinal takımı)Aracın konforu   birden değişti. İki markanın lastik ve jantlar arasında da ağırlık farkı neredeyse yok. İki takım da 15.4- 15.6 kg civarında ağırlığa sahipler.

Ama  yakıt tüketiminin 0.2- 0.3  aralığında bu lastikler ile arttığını gözlemledim.
Nexen blue lar daha az yakıt tüketiyorlar. Sanırım yuvarlanma direnci düşük ve ucuz diye fabrika  çıkışına nexen lastik  takılıyor.

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601740
Süperr süper insallah bende görürüm bu degerleri [emoji16]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benzin olmuş 5.10 bu günlerde o değerleri görmen birazcık zor dostum :dede:

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ey gözünü sevdiğim memleketim neden hala bana bu kadar soğuk davranıyorsun bir ısınamadın gitti [emoji4]

Yeni audi bile calışmadı bugun
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2016, 00:11:26 Gönderen: A.L.P.E.R »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION]  hangi aracın ekranı bu ?

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] aynen kardeşim bu ekranı benzetemedim hiçbir skoda araca?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araçla belli bi mesafe gittikten sonra araçtan inice ön tarafta tin tin metal sesi geliyor sizde de var mı bu durum. Bayağıdır var bu durum nerdeyse aldığımdan beri

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] egzoz genleşme sesi o aracı park edip kapattığında 10-15 dakika çikir çikir metal sesi gelir boru hattından sorun yok Fabiaların birçoğundan gelir malzeme genleşmesiyle alakalı sorun değil

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende öyle tahmin ettim o yüzden pek sorun etmedim de gene de bi sorayım dedim :)