škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LRRTM1;601721
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Skoda Fabia 1.2 TSI 110 PS DSG Şeker Beyazı Cam Tavanlı aracı 62.300 TL fiyatla satın aldım. Aracı salı günü teslim alacağım. Araçta dört mevsim lastik var sizce dört mevsim lastik nasıl bilgi verebilir misiniz arkadaşlar. He bide arkadaşlar bugün bayiden aradılar araca film yaptırmak istermisiniz diye sordular tüm camlar 400 TL dediler bide kampanyalı 1500 TL fiyatla film söylediler ama onu tam anlamadım kapı kolları araç gövdesi filmi falan dediler ya da ben öyle anladım bileniniz varsa cevap yazarsanız çok sevinirim sizce cam filmi yaptırmalıyım?

fiyat çok iyi hocam hız sabitleyici yada başka opsiyon ekli mi aracınızda. güle güle kullanın aracınızı

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;601918
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] aynen kardeşim bu ekranı benzetemedim hiçbir skoda araca?

Skoda değil ki Ranger, amaç dereceyi göstermek.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fabişimle kalkıştan bir süre sonra stabil halde giderken  ayağımın altından mekanik bir ses geliyor sanki bir çark yer değiştiyor klanç gibi  ses geliyor  bu normalmi ve nedir bilen varmı?

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufhoca;601953
fiyat çok iyi hocam hız sabitleyici yada başka opsiyon ekli mi aracınızda. güle güle kullanın aracınızı

Teşekkür ederim. Hayır hız sabitleyici falan hiç bir opsiyon ekli değil araçta style paketle ne geliyorsa o sadece cam tavan var

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: A.L.P.E.R;601965
Fabişimle kalkıştan bir süre sonra stabil halde giderken  ayağımın altından mekanik bir ses geliyor sanki bir çark yer değiştiyor klanç gibi  ses geliyor  bu normalmi ve nedir bilen varmı?

Aynı şey astra j arabamda da vardı. ABS belli bir hızdan sonra devreye giriyor demişlerdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: A.L.P.E.R;601965

40 km den geliyordur o ses, ABS devreye giriyor.

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fabia3 lerde cam silecek suyu ortalama kaç ayda bir bitiyor,silecek suyu bittiği zaman araç uyarı veriyormu.Araç daha yeni yaklaşık 2 aydır kullanıyorum silecek suyu gelmiyor.acaba bitmiş olabilirmi,birde silecek suyunu kendimiz dolduruyoruz değilmi....

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
- Valla bunun ortalaması olmaz diye düşünüyorum kullanıma bağlı olarak değişir.
- Silecek suyu bitince uyarı vermiyor.
- Silecek suyu hemen gelmiyor biraz basılı tut 2-3 sn sonra geliyor.
- Evet silecek suyunu kendimiz dolduruyoruz. Kaputu atınca sol alt tarafta görürsünüz.
 [MENTION=14516]canasss[/MENTION]

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602307
- Valla bunun ortalaması olmaz diye düşünüyorum kullanıma bağlı olarak değişir.
- Silecek suyu bitince uyarı vermiyor.
- Silecek suyu hemen gelmiyor biraz basılı tut 2-3 sn sonra geliyor.
- Evet silecek suyunu kendimiz dolduruyoruz. Kaputu atınca sol alt tarafta görürsünüz.
@canasss

anladım,uyarı vermemesi çok saçma..basılı tutup camsuyu geliyordu ama bugün yaklaşık 5-10 saniye tuttum gine gelmedi.her yola çıkışta yaklaşık 1 yada 2 defa kullanırdım.
 Bu arada silecek suyu olarak ne tavsiye edersiniz.koçtaşta sonax konsantre küçük şişeler var ondan alsam olurmu....

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION]  o da olur ben her zaman olmasada genel olarak würth ün cam suyunu kullanıyorum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de silecek suyu haznem donmuş. Bayiden alırken antifriz var demişlerdi. Açmaya çalıştım ama olmadı. Cumartesi havalar ısınacakmış biraz. Cumartesi deneyeceğim artık şansımı.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canasss;602305
Arkadaşlar fabia3 lerde cam silecek suyu ortalama kaç ayda bir bitiyor,silecek suyu bittiği zaman araç uyarı veriyormu.Araç daha yeni yaklaşık 2 aydır kullanıyorum silecek suyu gelmiyor.acaba bitmiş olabilirmi,birde silecek suyunu kendimiz dolduruyoruz değilmi....

Hocam o nasıl soru ya? Bunun ay hesabı nasıl yapılabilir ki? :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;602340
Hocam o nasıl soru ya? Bunun ay hesabı nasıl yapılabilir ki? :)

Ay hesabına takıldınız da kendimiz mi dolduruyoruz kısmına takılmadınız mı? :D:D:D:D :wax:

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;602342
Ay hesabına takıldınız da kendimiz mi dolduruyoruz kısmına takılmadınız mı? :D:D:D:D :wax:

ahsdhashdhahsd O kısmı görmemişim bile :D:D:D:D

Trollüyordur ya kesin. O kadar da değil yani :)))))

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keklendik mi yani [MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] [MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] :knp: