škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Muhtemelen öyledir. Yani umarım öyledir :D

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Yorum yok :D

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar trolleme kekleme vs. Yok bilmediğimden soruyorum. Belki cam suyu motoru arızalı ne bileyim siz müdahale ettiniz sorun sizde diyebilirler.sonuçta araç yeni ve benim ilk aracım dolayısıyla bilmemem normal. saçma sapan şeylerde bile servisler sucu araç sahiplerine atiyorlar.Okadar şeyler goruyozki paranoyak olmamak elde değil. Yani yanlış birşey yapmayayım diye sizlere akıl danisiyorum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] Hocam sormanız güzel bir şey tabi. Burada insanlar yaşadıklarını, başına gelenleri, tavsiyelerini aktarıyor. Ama cam suyunu biz mi dolduracağız deyince biraz garibime gitti.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar, aracınız hayırlı olsun öncelikle... cam suyu konusuna gelirsek evet cam suyunuzu bununla birlikte cam suyunuz donmasın diye koyacağınız antifiriz suyunu kendiniz doldurmanız gerekiyor. bilmiyor olabilirsiniz elbette.. benzin istasyonundaki arkadaşlar size yardımcı olacaklardır. yalnız kendiniz su veya antifriz eklemek istediğinizde aracın soğutma suyu kapağını açmayın yanlışlıkla, aracı çalıştırdıktan bir süre sonra motor ısınacağı için yanlış kapağı açarsanız içinden sıcak su fışkırabilir aman dikkat.. kapağın yerini öğrendiğinizde artık benzin istasyonlarının hava-su dolum kısımlarında kendiniz kontrol edebilirsiniz....

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cam suyunu sonax dan aldım üzerine yaklaşık 2.5litre kadarda paket sulardan döktüm. Yalnız anlamadığım Servis de bu aracın cam suyunu neden çok az koyuyorlar.ben aracı teslim aldım bana demediler araçta benzin çok az hemen bir petrole gir diye.gözüm benzin ibaresini takılmasa benzinde almayacaktim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] bu konuda bayiler çok cimri :(

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar Fabia test sürüşü videolarını izlerken gözüme bir şey takıldı bu ledler yanıp sönüyor gibi sağa sola dönüşlerde sanki

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LRRTM1;602805
Merhabalar arkadaşlar Fabia test sürüşü videolarını izlerken gözüme bir şey takıldı bu ledler yanıp sönüyor gibi sağa sola dönüşlerde sanki

Sağa sola dönüşlerde değil de sinyal yandığında ledlerin voltajı düşüyor, söndüğünde normale dönüyor. Bunu mu kastettiniz?

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LRRTM1;602805

Kamera çekimlerinde ledler çakarlı gibi yanıp sönmeli gözüküyor bazen, normalde sabit yanıyor. Sanırım bundan bahsettiniz :)

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;602819
Kamera çekimlerinde ledler çakarlı gibi yanıp sönmeli gözüküyor bazen, normalde sabit yanıyor. Sanırım bundan bahsettiniz :)

Aynen tamda bundan bahsediyorum bana çakarlı gibi gelmişti demekki çekimlerdenmiş:D

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;602807
Sağa sola dönüşlerde değil de sinyal yandığında ledlerin voltajı düşüyor, söndüğünde normale dönüyor. Bunu mu kastettiniz?

Evet onu bende farkettim ama Murat ç nin açıklamaları hislerime tercuman olmuş:D

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ön takımdan lok lok ses gelmesi şikayeti ile servise geldim aracım daha 3bin km de fabia 3
Arkadaşlar şanzuman kulağından olduğunu kronik olduğunu söylediler ne derece doğrudur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunusyilmaz;603065
Ön takımdan lok lok ses gelmesi şikayeti ile servise geldim aracım daha 3bin km de fabia 3
Arkadaşlar şanzuman kulağından olduğunu kronik olduğunu söylediler ne derece doğrudur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sorunsuz değiştiler mi peki