škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sadece yağlama yaptı hocam kronik diyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hay onların ben :mad:  

Bende bu aralar arabadan farklı sesler duymaya başladım  servisi arayip de randevu alayım.

Bu lok lok sesini kaydedebilen varmı acaba bizdede varda anlayamyor muyuz acaba aklımda deli sorular :confused::D

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
USB veya SD karttan müzik çalarken bazı dosyaların albüm veya sanatçı fotoğrafları  ekrandaki kaynak bölümünde görünüyor. Müzik dosyasının özelliklerinde buna dair bir şey yok. Diğer müziklere bunu yapmanın yolunu bilen var mı?

Ekleme: Buldum yöntemi. Mp3tag isimli küçük bir program ile kolayca yapılabiliyor.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 23:45:16 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bu cam tavanlı fabialarda neden gözlüklük yok onun yerine havalandırma gibi bir şey var orada bide sürücü koltuğu altı kapaklı göz var yan yolcu koltuğunda yok

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14655]LRRTM1[/MENTION] Yan yolcu koltuk altında şemsiye koyma yeri var. o şekilde yapmışlar :)

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün  başımdan geçen bir olayı anlatayım. Adapazari nda izmit istikametine gidiyordum.normal yolumdan giderken birden araba uyarı verdi sağ arka lastik basıncı düşük diye sonra arabayı sağa çekerken buza girdim durmak için hafiften frene başım dedim direksiyon ve fren pedalı birden titremeye başladı lan dedim ne oluyor.ilk defa başıma geldiği için bilemiyorum.zannettim sanzumana bisey mi oldu acaba

Baktım arka lastige civi girmiş. Buza girinceye frene basınca abs ile pedallar ve direksiyon titremeye başladı.
En yakın lastik iye gittim adam lastigi çıkardı yama yaptı havasını bastı tamam dedi 25 TL aldı. Lastiklerini yeni almıştım neyse fazla birşey olmamış.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] geçmiş olsun üstad  lastik basınç uyarı sistemi gerçekten çok iyi çalışıyor

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen üstadım basınç uyarı sistemi anında durumu farketti.

Bu arada lastigi değiştirmeye gerek yok galiba .yapılan yama lastiğin ömrü boyunca gidiyormuş.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] gider gider sıkıntı olmaz

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akadaşlar fabia aracımın sileceklerinden bugün itibari ile çalışırken inceden bir tık sesi geliyor.silecekler açılırken bir tık kapanırkende tık sesi geliyor.sanki silecekleri açan kapayan mekanizmadan gelir gibi nedir bu acaba...birde daha önceden yamıyordu niye şimdi yapıyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] sigorta dan geliyor sanirim  her araba da olan bi durum olmasi lazim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha önce bu sesi niye yapmıyordu ve şimdide yapmaması için neler yapılabilir?

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] röle sesidir o. Bende de geliyor. Normal bir durum. İlk başlarda belki dikkatinden kaçmıştır. Ben de ilk başta dikkat etmemiştim. Daha sonra, müzik vs. açık değilken çıt-çıt geliyor silecek çalışırken. Sıkıntı yok, keyfe devam....:)

Çevrimdışı yusufhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar arabayi dun aldim iki taraftada maspiyer heralde oranin ismi ezilme var sanki surtmusler boya akmis gibi siz alirkende oylemiydi koruma amacli dedi bayi butun araclarda oldugunu soyledi

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14666]yusufhoca[/MENTION] öncelikle hayırlı olsun. Dediğin yerin boyası biraz pütürlüdür, doğru. Ama ezilme vb. deformasyon olmaması lazım. Elinde dokunduğunda arabanın diğer kısımlarından farklı bir yüzey kalitesi olduğunu anlamışsındır. Dediğim gibi eziklik vs ayrı bir durum. Fotoğraf paylaşırsan yardımcı olabiliriz.