škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufhoca;603487
Arkadaslar arabayi dun aldim iki taraftada maspiyer heralde oranin ismi ezilme var sanki surtmusler boya akmis gibi siz alirkende oylemiydi koruma amacli dedi bayi butun araclarda oldugunu soyledi

dedikleri gibi bütün fabia araçlarda o alt marşpiyel kısımda pütürlü boya var benim fabiamda da mevcut..görüntü olarak benim de çok hoşuma gitmese de o şekilde yapmışlar..

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canasss;603411
Akadaşlar fabia aracımın sileceklerinden bugün itibari ile çalışırken inceden bir tık sesi geliyor.silecekler açılırken bir tık kapanırkende tık sesi geliyor.sanki silecekleri açan kapayan mekanizmadan gelir gibi nedir bu acaba...birde daha önceden yamıyordu niye şimdi yapıyor.

herhalde fasılalı çalışırken açıp kapayan bir ses galiba dediğiniz gibi. ben de geçen ay fark ettim, yağmur kar artınca insan yeni farkediyor.

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adviser;603483
[MENTION=14516]canasss[/MENTION] röle sesidir o. Bende de geliyor. Normal bir durum. İlk başlarda belki dikkatinden kaçmıştır. Ben de ilk başta dikkat etmemiştim. Daha sonra, müzik vs. açık değilken çıt-çıt geliyor silecek çalışırken. Sıkıntı yok, keyfe devam....:)

İnsan sıfır araç alınca ne bilim en ufak sese tahammülüm olmuyor.yeni arabada sesmi olur diyorum.birde ilk araç olunca tecrubesislikte var ama neyse.ufak tefek seslere tikirtilara alışacaz artık.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araçta esp devre girdiği zaman gösterge panelinde herhangi bir uyarı ışığı yanıyor mu? Karda denemek için parke taşlı otoparkta biraz zorladım arabayı ama arkası açılmasına rağmen herhangi bir uyarı yanmadı. Esp de bir sorun olabilir mi diye merak içindeyim :)

Çevrimdışı canasss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;603562
Arkadaşlar araçta esp devre girdiği zaman gösterge panelinde herhangi bir uyarı ışığı yanıyor mu? Karda denemek için parke taşlı otoparkta biraz zorladım arabayı ama arkası açılmasına rağmen herhangi bir uyarı yanmadı. Esp de bir sorun olabilir mi diye merak içindeyim :)

Ben 3 gün önce buzda çok hafif kayma yaptım asr mi esp mi anlamadigim bir isik yanip sondu.ama anlık yanıyor kayma bittiği ışık sonuyor.aynı anda fren pedalına titredi abs devreye girdi ama abs işığını farkedemedim.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
esp yanmaz asr yanar. XDS diferansiyel klidi devreye girdiginde de yanmaz.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;603562

Esp yi karda buzda açmak zor olur kaydığında asr veya abs açacak karad yanlayabilirseniz açacaktır ama en iyisi asfaltta denemek.:)

Çevrimdışı yusufhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Koltuk kılıfı kullanan var mı ucuz olanlardan hava yastıkları için sorun olur mu?

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;603258
[MENTION=14655]LRRTM1[/MENTION] Yan yolcu koltuk altında şemsiye koyma yeri var. o şekilde yapmışlar :)

Teşekkür ederim cevap biraz geç oldu ama kusura bakma:)
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2017, 23:06:07 Gönderen: LRRTM1 »

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yangın tüpünü 1kg mi alayım sizce 2kg mı Fabia 3 için ve marka önerisi olan
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2017, 09:33:38 Gönderen: LRRTM1 »

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,
 2016 Mayıs ayında aldığım Fabiamın sileceklerinden memnun değilim,iyi silmiyor suyun izi çok kalıyor.Bu kadar kısa sürede böyle olması normalmi?yolda sileceği kaldırmışlar biraz zorlayarak normalde kalkmadığı için,bundan dolayı olabilir mi?Gerçi mekanizma çalışıyor ondan olduğunu sanmıyorum ama.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;603850
Arkadaşlar,
2016 Mayıs ayında aldığım Fabiamın sileceklerinden memnun değilim,iyi silmiyor suyun izi çok kalıyor.Bu kadar kısa sürede böyle olması normalmi?yolda sileceği kaldırmışlar biraz zorlayarak normalde kalkmadığı için,bundan dolayı olabilir mi?Gerçi mekanizma çalışıyor ondan olduğunu sanmıyorum ama.

Zamanında garantiden silecekleri değiştirtmiştim; hatırladığım kadarıyla 6 ay/10.000 km. içinde yapılabiliyordu. Bir şansınızı deneyin isterseniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;603855
Zamanında garantiden silecekleri değiştirtmiştim; hatırladığım kadarıyla 6 ay/10.000 km. içinde yapılabiliyordu. Bir şansınızı deneyin isterseniz.
8 ay/13000 km her iki şartta uymuyor:) 14 Ocak servis randevusu aldım orada soracağım arka cam buğu çözülmüyor onuda göstereceğim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14655]LRRTM1[/MENTION] Öncelikle bilinen bir yanlışı düzelteyim. Bu cihazın adı yangın söndürme tüpü, yangın tüpü değil! Sanki cihazı kullandığımızda yangın çıkıyormuş gibi bir sözcük çıkıyor ortaya.

Kütlesi için de 1 kg yeterli. Yasal mevzuata göre yangın söndürme tüpünün 1 kg olması lazım. 2 kg ve üzeri çok yer kaplıyor araçta.