škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurnisli;622284
arkadaşlar  kış lastiğini bu aralar almayı düşünüyorum 215 45 16 lastik ölçülerim lastik tavsiyeniz varmı bide  bu ebatta fiyatlar biraz yüksek baska ölçülerde kullanan varmı

185/65/15 Nokian wr d4 kullaniyorum aşiri memnunum kişin.

Çevrimdışı fthzngn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay1975;622276
Hoşgeldin.
Kumanda ile Camlar kapanmıyor.
Vites P konumda , elfreni Çekili durumda start düğmesine basın kontak açılır .

Vites P konumda El freni çekili durumda start düğmesine basınca araba çalışıyor. Arabayı çalıştırmadan kontak da bu şekilde mi açılıyor.? yada basma süresi mi farklı?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fthzngn;622294
Vites P konumda El freni çekili durumda start düğmesine basınca araba çalışıyor. Arabayı çalıştırmadan kontak da bu şekilde mi açılıyor.? yada basma süresi mi farklı?

arabayı çalıştırmadan kontak açmayı ben de bulamadım. çalıştırıp öyle açıyorum camları falan.

Çevrimdışı Mavi Şimşek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;622304
arabayı çalıştırmadan kontak açmayı ben de bulamadım. çalıştırıp öyle açıyorum camları falan.

Ayağın frende ss butonuna basarsan araba çalışır
Kontak açmak için frene basmadan ss butonuna bas elektrik alsamını açar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;622304

Frene basmadan.  Start düğmesine basın. Sanırım yazarken telefon değiştirdi .
Elfreni Çekili vites P konumunda . Fren pedalına basmadan  start düğmesine basın.

Çevrimdışı onurnisli

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;622293
185/65/15 Nokian wr d4 kullaniyorum aşiri memnunum kişin.

bende eşimin micrada goodyear ultragrip 9kullanmıstım gayet iyidi 16 jantta lastik bulmak sıkıntı biraz 195 50 16 takmıs cogu kişi

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba;
değerli forum sakinleri kısmet olursa 2015 model 1,0 mpi  skoda fabia almayı düşünüyorum aracı tavsiye edermisiniz artı ve eksi  yönleri kronik sorunları ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak  isterim şimdiden teşekkür ederim sağolun

Çevrimdışı fthzngn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 1 soru daha. USB belleğe müzik atıp aracın USB girişine taktım. İçersinde müzk klasörlerinin yanında baska dosyalar da mevcuttu. Kaynak olarak usb yi seçmeme rağmen çalınacak hiç bir dosya bulunamadı uyarısı verdi ve belleğin içinde 300 ün üzerinde müzik dosyası olmasına rağmen müzik dinleyemedim. Desteklenen müzik dosyasından mı başka bir sebebpten mi bilemedim. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fthzngn;622411
Arkadaşlar 1 soru daha. USB belleğe müzik atıp aracın USB girişine taktım. İçersinde müzk klasörlerinin yanında baska dosyalar da mevcuttu. Kaynak olarak usb yi seçmeme rağmen çalınacak hiç bir dosya bulunamadı uyarısı verdi ve belleğin içinde 300 ün üzerinde müzik dosyası olmasına rağmen müzik dinleyemedim. Desteklenen müzik dosyasından mı başka bir sebebpten mi bilemedim. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Formatla alakası yok hocam. Bellekte sorun vardır muhtemelen.  Başka bir bellekle deneyin. Ya da usb ile uğraşmak yerine sd kart alın. Hem usb bölümü size kalmış olur, telefon bağlamak için falan.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben SD ye attim torpidoya taktim catir catir calisiyor sorunsuz hem de usb kismi bosta kalmis oldu

Çevrimdışı Fabia59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir sorum olacak.
Daha önce yıllık kontrol için servise gittiğimde sormayı unuttum. İnternette sağda solda duyduğum Skoda'nın "DSG Şanzımana" 5 yıl garanti verdiği. Bu doğru mudur? Herhangi bir garanti kapsamı göremedim bununla ilgili resmi olarak. Normalde 2 yıl garantiyi biliyorum. Fakat DSG için 5 yıllık bir garanti mevcut mudur? Yoksa biz ekstra ücret ödeyerek 2 yıl sonunda 5 yıla mı uzatabiliyoruz?

Çevrimdışı millerr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben extra ücret ödeyerek garantiyi uzattım. Ama garanti uzatmazsanız da, bakımları düzenli olarak Skoda serviste yaptırmaya devam ederseniz, iyi niyet garantisi gibi bir uygulama yapıp sadece işçilik ücreti alabildiklerini duymuştum. Servis daha doğru bilgi verecektir.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm bakımlarını skoda servisinde yaptırırsan iyi niyet garantisine giriyor.

Çevrimdışı fthzngn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar android auto dan google maps navıgasyonu kullanırken telefonun ekranı kapandıgında bolero ekranda "gps aranıyor" ıbaresı cıkıyor. telefonun ekranını ekran kılıdınden actıgımda guncel olarak hareketlerım ekrana aktarılıyor fakat yıne telefon ekranını otomatık kılıtledıgınde "gps aranıyor" ıbaresı cıkıyor. Bu sizdede aynı mı ? nasıl duzeltebılırım bunu. telefon ayarlarından usb baglı ıken uyku moduna gecme gıbı bır ayar mı yapmak gerekıyor?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fthzngn;623648
Arkadaşlar android auto dan google maps navıgasyonu kullanırken telefonun ekranı kapandıgında bolero ekranda "gps aranıyor" ıbaresı cıkıyor. telefonun ekranını ekran kılıdınden actıgımda guncel olarak hareketlerım ekrana aktarılıyor fakat yıne telefon ekranını otomatık kılıtledıgınde "gps aranıyor" ıbaresı cıkıyor. Bu sizdede aynı mı ? nasıl duzeltebılırım bunu. telefon ayarlarından usb baglı ıken uyku moduna gecme gıbı bır ayar mı yapmak gerekıyor?

o ayarın androd auto da olması gerekiyor.