škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;587034
Arka cam sılecek suyuna su nerden konuyor ?  Önden mi gelıyor

evet  .

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB sayfasında 22. hafta güncellemeleri gibi bir konu var. Octavia içinde bu tarz güncellemeler var mı acaba ?

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Slm,

Konsoldakı ekrandan vıdeo ızleyebılen var mı? Usb ye vıdeo koysam ızleyebılır mıyım?. Bı de bu cıhazın hafızası var mı muzık fln depolayabılıyor mu? Torpıdo gozunde bı alet var, koca cıhazda ufak bı sdcard gırısı var. O cıhaz ne?

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;587260
http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/bod-skoda-octavia-a7-4d-kaucuk-paspas-2013-2016-P108033000

uygun mu fıyatı?

ben orjinalelini 3 ay önce 120 Tl'ye almıştım.(şaft koruyucusu yok ama)

Çevrimdışı MuratKarakaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ambition donanıma sonradan xenon far yapsak maliyeti ne olur?

Aracın kemer yerlerinden tıkırtı sesine nasıl bir çözüm bulabiliriz

Çevrimdışı evrenyeli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 14.000 de. Önümüzdeki birkaç gün içinde tatile çıkacağım. Döndüğümde 16.000'ni bulacak gibi gözüküyor. Bakım yaptırmadan yola çıkarsam araçta teknik bir sıkıntı yaşar mıyım? Ayrıca dönüşte garantiyle ilgili sorun olur mu?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her iki durum icin de bir sorun yasamazsiniz. Ama madem uzun yola cikacaksiniz bence bakimi yaptirin akliniz rahat olsun.

Ben bakim zamanina cok olsa dahi uzun yola gitmeden genel bir kontrol yaptiriyorum. Lastik,frenler, alt takim, yag su vs kontrol ettiriyorum ki uzun yolda bir surpriz olmasin

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sürekli kullanıyorsanız ve dikkatli bir sürücü iseniz hiçbir sey olmaz .Ben gecen ay 4000 km gitim . Aracım su an 35 000 km yinede çıkarım . Arıza yapacaksa zaten yapacak  mantığım bu en küçük şüphe de de servise götürürüm

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kismen dogru da yolda yag eksiltme, bitme, lastik patlama,su eksiltme veya benzeri problemleri yasamaktansa kisa bir kontrol her zaman daha faydalidir.

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı sipariş ederken 17" Teron jant seçersem , bekletme vs yaparlar mı yada yeni sipariş vs.
Ayrıca Cam çerçeve nikelaj fiyatı opsiyonda var ancak ön çıta nikelajı yok o ne kadardır ?

Çevrimdışı swamponer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

2016 haziran sonu çıkışlı bir octavia aracım var. Müzik sesini yükselttiğimde ön iki kapının içinden de cazır cuzur sesler geliyor. Böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlarımız varsa ve bilgi paylaşımında bulunurlarsa çok sevinirim.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim sol taraftan geliyordu ilk aldığımda zamanlarda. Sonradan kesildi.

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar octavianın güncel kasası hangi yıl çıktı. son kasanın elegans veya style donanımlısını almak istiyorum. pek bir bilgim yok araç hakkında. son kasada yapılan yeniliklerle beraber almak istiyorum. ne zaman makyajlandı hangi özellikler sonradan eklendi bilemiyorum. bugüne kadar hep focus kullandım. focusu sorun bana ne zaman yeni kasa çıktı ne zaman makyajlandı çoğunu bilirim ama  skoda grubu hakkında bilgim yok. teşekkürler

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2013 yeni kasanın çıkış tarihi. İlk makyaj 2014 ikinci makyaj 2015 de geldi. en dolusu 2013 ve 2014'te elegance,2015'te style paket diye geçiyor .