škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;591361
Octavia a7 kasa olarak hiç makyaj geçirmedi,

yukarda arkadaş makyaj geçirdiğini yazmış

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış yazmış,

A7 2013'de çıkardığı kasadan bu tarihe kadar kasa olarak makyaj geçirmedi. Donanım paketlerindeki std ve ops donanımların değişmesi, paket isimlerinin değişmesi aracın makyaj gördüğü anlamına gelmez.

O yüzden sadece donaım paket isimleri değişiktir, kasa görünümü ise aynıdır.

0km alacaksınız en full donanım pkt Style'dır. Üzerine ekstra opsiyonlar ekletilebilir

2. el alacaksanız, model yılına göre full pkt ismi değişebilir. 2013 ve 2014 bazı üretimlerde full pkt Elegance diye geçer.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2016, 17:08:11 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı yusufkoparici

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar, herkese iyi günler
1-A7'lerin ön yolcu koltuğu emniyet kemeri uyarı sesi veriyor mu ?
2-Aracımda özellikle ön takımdan tümsek ve kasislerde "harç, hurç, gurç" gibi sesler geliyor acaba sorun ne olabilir.
3-aracımın sağ aynasının altında bulunan lamba kapıyı kitlenip farlar sönse dahi yanmaya devam ediyor ta ki bir daha kilitleme düğmesine basana kadar sönmüyor ?

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkoparici;592083
Selamlar, herkese iyi günler
1-A7'lerin ön yolcu koltuğu emniyet kemeri uyarı sesi veriyor mu ?
2-Aracımda özellikle ön takımdan tümsek ve kasislerde "harç, hurç, gurç" gibi sesler geliyor acaba sorun ne olabilir.
3-aracımın sağ aynasının altında bulunan lamba kapıyı kitlenip farlar sönse dahi yanmaya devam ediyor ta ki bir daha kilitleme düğmesine basana kadar sönmüyor ?

1- evet yolcu koltuğu kemeri takılı olmayınca uyarı sesi veriyor
3- aynanın altındaki aydınlatma belli bir süre sonra kendisi kapanıyor ( en azından bende öyle )

Çevrimdışı hknsrn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selam. yeni kayıt oldum, uzun zamandır octavia almayı planlıyorum ve izliyorum. octavianın bu sene kasa değiştireceği doğrumu, eğer dogruysa ne zaman olur ben ocak ayında alacağım arabayı, ne gibi farklar olur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

Çevrimdışı yusufkoparici

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Kolay Gelsin,
37J6 ve 55I4 servis aksiyonları hakkında bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2017 octavia hakkında bilgi edinen var mı? Değişiklik felan olacak mı acaba? Bilgi alan varsa donanım farkı olacak mı aynısı devammı edecek söyleyebilir mi?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar;
A7 kasada, sürücü emniyet kemeri direğinden gelen tıkırtı sesini çözebilen var mı aramızda?

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;593416
Arkadaşlar;
A7 kasada, sürücü emniyet kemeri direğinden gelen tıkırtı sesini çözebilen var mı aramızda?

Beni de deli ediyor bu konu tam olarak hangi parçasından geliyor bulamadım.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;593446
Beni de deli ediyor bu konu tam olarak hangi parçasından geliyor bulamadım.
Ses içeriden geliyor. Dışarıdan çözülecek bir durum yok.

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2017 octavia hakkında bilgi edinen var mı? Değişiklik felan olacak mı acaba? Bilgi alan varsa donanım farkı olacak mı aynısı devammı edecek söyleyebilir mi?

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

Foruma Yeni üye oldum ben de aracımı yeni sattım ve Octavia alacağım 0 yada 2.el olacak alacağım araç.

1.0 dsg style paket sunroof + krom çıta için 81.000 fiyat aldım

2.el içinse 10 aylık bir araç var 6000km de 1.2 dsg style sunroof + 17 inch jant + krom çıta 73.500tl

Sorum şu 1.0 ile 1.2 arasında hissedilir bir fark var mı bir de 7.500tl gibi bir paraya değecek bir fark mıdır

Araca 5 sene binmeyi düşünüyorum siz olsanız hangi aracı seçersiniz?

Çevrimdışı 59can

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar,

octavia a7 xenon sol far bazen tutukluk yapıyor sağ hareketli kalıyor,ilk farları açışımda araçım henüz garantili değiştirmem gereklimi..

şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese iyi günler dilerim, 2014 model Skoda Octavia Ambition donanımlı araca sahibim , sormak istediğim soru şu , tek dokunuşla cam açıp/kapatma yokmu bu donanım pakedinde , camı açıp kapatmak için tuşa basılı tutmak gerekiyor acaba bir ayarı falanmı var tek dokunuşla cam açıp kapatmanın, teşekkürler.