škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;580598
Şu an bayide air 80 yaptırıyorum arkadaşlar..

Resim ve fiyat bilgisi de rica ediyoruz :)

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar daha önce yan camlara baska bi yerde yaptirmistım. Bugün ön cama air 80, arka cama atr 35 yapıldı. Şu an icin izlenimim cok iyi. Gece de test edip paylasacagım. Resmi de atacağım. Toplam 450 tl. Salih beyin eline saglık..

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malesef foto yüklenmiyor. Büyük geliyor. Dileyen özelden tlf no yazabilir watsupptan gonderirim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;580642
Malesef foto yüklenmiyor. Büyük geliyor. Dileyen özelden tlf no yazabilir watsupptan gonderirim.

Aşağıda verdiğim linkte anlatıldığı gibi yukleyebilirsiniz fotoğrafları:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, teknoloji özürlü olduğum için resimleri ekleyemedim. Gece de aracı sürdüm, görüşte hicbir problem yok, gündüz güneşi engellemesi de yeterli diyebilirim, kabin icinin daha ılık oldugunu hissettim. Sadece cok az karsidaki isiklarda dagilma gorulebiliyor, hani aynadan arka camdaki filmin arkadan gelen isiklari cizgi cizgi asagi yukari dagitiyor ya, bu tam oyle degil ama cok az yapiyor ancak hic rhtsz edecek turden degil, cok dikkat edince hafif var ama dedigim gibi rahatsızlık vermedi. Genel olarak olumlu. Öneriyorum.

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün ilk defa gece yolculuğu yaptım. Virajlı yollarda kısa farlar çok kötü, aşırı kısa.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maystor;580699
Dün ilk defa gece yolculuğu yaptım. Virajlı yollarda kısa farlar çok kötü, aşırı kısa.

Serviste ayarlatılabiliyor..

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;580695
Arkadaşlar, teknoloji özürlü olduğum için resimleri ekleyemedim. Gece de aracı sürdüm, görüşte hicbir problem yok, gündüz güneşi engellemesi de yeterli diyebilirim, kabin icinin daha ılık oldugunu hissettim. Sadece cok az karsidaki isiklarda dagilma gorulebiliyor, hani aynadan arka camdaki filmin arkadan gelen isiklari cizgi cizgi asagi yukari dagitiyor ya, bu tam oyle degil ama cok az yapiyor ancak hic rhtsz edecek turden degil, cok dikkat edince hafif var ama dedigim gibi rahatsızlık vermedi. Genel olarak olumlu. Öneriyorum.

Hocam tekrar hayırlı olsun, yalnız okuduğumda pek beklediğiniz gibi çıkmadı sanki? Güneşli yolculuk tecrübeniz artsın daha iyi yorum yapabilirsiniz sanırım?

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;580707
Hocam tekrar hayırlı olsun, yalnız okuduğumda pek beklediğiniz gibi çıkmadı sanki? Güneşli yolculuk tecrübeniz artsın daha iyi yorum yapabilirsiniz sanırım?

Teşekkür ederim. Evet güneşli yolculuk sonrası daha iyi yorum yapacağım. Yok aslında beklentim gibi çıktı diyebilirim, gece ışığını çok az dalgalandırıyor ama dedigim gibi cok dikkat edilince ve de rahatsız olunmayacak cinsten. Yani beni hiç olumsuz etkilemedi, bilinmesi için paylaştım. Yani filmsiz bir camın görüntüsü değil tabiki, böyle bir beklenti olmasın diye söyledim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12977]yufotym[/MENTION]

Filmi yeni yaptırdınız sanırım. Şu an filmi çekerken kullandıkları sıvı henüz tam olarak kurumamıştır. Kanaatimce en az 1 hafta süre tanımakta fayda var. Bu süreçte imkan varsa güneşi tam karşıdan görecek şekilde aracı park etmek süreci kısaltacaktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;580704
Serviste ayarlatılabiliyor..

İlk işim o olacak

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;580762
[MENTION=12977]yufotym[/MENTION]

Filmi yeni yaptırdınız sanırım. Şu an filmi çekerken kullandıkları sıvı henüz tam olarak kurumamıştır. Kanaatimce en az 1 hafta süre tanımakta fayda var. Bu süreçte imkan varsa güneşi tam karşıdan görecek şekilde aracı park etmek süreci kısaltacaktır.

Hım olabilir bi ihtimal..

Çevrimdışı Ömer mesut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.1.4 tsi active aracımda depo kapağı kilidi yok.sizlerinki de öyle mi?alırken dikkat etmedim daha yeni farkettim

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömer mesut;580786
Arkadaşlar merhaba.1.4 tsi active aracımda depo kapağı kilidi yok.sizlerinki de öyle mi?alırken dikkat etmedim daha yeni farkettim

Depo kapaginda kilit yok depo kapagi arac kilitliyken kilitli arac aciklen acik konumdadir kilidi bu sekilde