škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Volkysan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;589363
Active  donanımda gündüz farı vardır ama bu xenon değildir. Bir yanlış anlaşılma olmasın. Tüm farları xenon yapmakla ilgili ise bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ama ben kendi adıma orjinal farlardan çok memnunum.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Farın altında çizgi halinde yanan led fardan bahsediyorum. Activede yok ve araca ciddi bir hava veriyor

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı kasa fotoğrafı göremedik hala alan arkadaşlar paylaşsa ya

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;589479
Makyajlı kasa fotoğrafı göremedik hala alan arkadaşlar paylaşsa ya

Makyajlı bir kasa bulunmamaktadır. Sadece ufak tefek değişiklikler mevcut bununla ilgili 22.hafta güncellemeleri içinde ilgili değişiklikleri bulabilirsiniz.

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Keyless go lu aracima dun binip starta bastigimda yaklaşık 5-10 sn marş bastıktan sonra araba çalışmadı tekrar basinca araba calisti bu ikinci kere basima geliyor acaba sebebi nedir benzer bir sey yasayan var mi?

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;589773
Keyless go lu aracima dun binip starta bastigimda yaklaşık 5-10 sn marş bastıktan sonra araba çalışmadı tekrar basinca araba calisti bu ikinci kere basima geliyor acaba sebebi nedir benzer bir sey yasayan var mi?

Hiç yaşamadım. Benzinli mi dizel mi?

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;589831
Hiç yaşamadım. Benzinli mi dizel mi?

Dizel 1.6

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;589876
Dizel 1.6
Bi kere bendede ayni durum oldu. Dert etmedim sende dert etme sorun yok bence

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynısını yasadik bir cok kez ama memlekette yüksek köylerde oluyor bence hava ile alakali bir durum istanbul icinde hic yaşamadık

Çevrimdışı uğurrr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bir süre önce vites ve direksiyonda deforme olduğunu söylemiştim fotoğrafta atmıştım. Dün servise gittim ve şikayette bulundum fotoğrafları İst gönderdiler hemen değişim onayı verdiler haftaya direksiyon ve vitesi tamamen değiştirecekler.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Aynı sıkıntıyı bende bir kaç kez yaşadım.

Çevrimdışı biralem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Hocam arabamı aldığım gün oldu. Önemsemedim önce, sonra farkettim ki hep aynı yerde oluyor :) Zigana'da Pervanlar Et Tesisleri'nin önü... Rakım yüksek, devamlı sis ve soğuk var. Sanırım hava ile alakalı...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süperbin (VAG'ın genelinde geçerli) en kötü yanlarından birisi marş motoru ve start stop. Piyasada tek çakma ile çalışan ateşleme sistemleri varken hala sanki anahtarla başka biri sizin yerinize çeviriyormuş gibi üç seferde ateşliyor. Start stopta da bu böyle.

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tdepkamil;591504
Hocam arabamı aldığım gün oldu. Önemsemedim önce, sonra farkettim ki hep aynı yerde oluyor :) Zigana'da Pervanlar Et Tesisleri'nin önü... Rakım yüksek, devamlı sis ve soğuk var. Sanırım hava ile alakalı...

Bana da maçkada oldu zaten normalde trabzonda yasiyorum

Çevrimdışı serdarcakmak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam.arkadaslar 1 ay once cakiroglu otodan sifir suberb 1.4 active aldim.bu aracin ekrani kucuk.buyuk ekran taktirtabiliyormuyuz.bana servis hayir olmaz dedi.neden diye sordum.cevap olarak aracin tum ozelligi bu ekrandan yapiliyor o yuzden olmaz dediler.fakat bana pek inandirici gelmedi.simdiden tsk ederim.