škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbia;594870
Arkadaşlar active donanımda ışık mesafe ayarı düğmesi yok mu yada ben mi bulamadım? Kullanım klavuzunda resmi görünüyor.

Bakıp size bilgi veririm

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbia;594870
Arkadaşlar active donanımda ışık mesafe ayarı düğmesi yok mu yada ben mi bulamadım? Kullanım klavuzunda resmi görünüyor.
Var hocam,

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9651]promethe[/MENTION] Benim araçta yok. Servise götürmek gerekiyormuş ayarlatmak için

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbia;595197
[MENTION=9651]promethe[/MENTION] Benim araçta yok. Servise götürmek gerekiyormuş ayarlatmak için
Bahsettiğiniz şey "far işareti 0 1 2 3 " yazan düğme degil mi, farin hemen altındadır bu. Burdan farin yere olan acısı ayarlanıyor ve bagaj tam yüklüyken veya boşken uygun olan konuma getiriyorsunuz, bunun dışında farlarınızda ayarsizlik varsa bunu servis veya elektrikcide yaptırabilirsiniz.

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önceki arabamda vardı, hatta olmayan araba hiç görmedim. Ama bu araçta yok. Servise sordum yok dediler zaten, bazı modellerde olmuyormuş. Bu arada aracım 1.4 active 125hp

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbia;595218
Önceki arabamda vardı, hatta olmayan araba hiç görmedim. Ama bu araçta yok. Servise sordum yok dediler zaten, bazı modellerde olmuyormuş. Bu arada aracım 1.4 active 125hp
Ayni araç bende de var o yüzden bu dugmenin olduğunu söylüyorum hocam.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik basinc uyarisinin yanlis alarm verdigi oluyor mu?

Bugün uyardı verdi. Hiçbirinde inme yok gibi. Tekrar lastik basinclarini "set" ettim. Bakacagim tekrar uyarı verecek mi diye, yine de sorayım dedim

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lastik yanaklarınız 45 ise (dar) inme görünmüyor. bi kontrol etmenizi öneririm.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;595283
lastik yanaklarınız 45 ise (dar) inme görünmüyor. bi kontrol etmenizi öneririm.

55 galiba.. hepsi gozume aynı gözüktü.. neyse en kötü bugün yarın kışlık lastik alacaktim.  O sırada gozukur..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb değil de Octavia'da oldu benim 2 ay önce. Antalya'dan Konya'ya gelirken birden uyarı verdi. Daha öncede 2 sefer patlamıştı, uyarı vermişti. Dedim patladı herhalde yine. Yakında bi petrolde lastikçi varmış şansıma, girdim hemen, adam baktı havalarında bir şey yok dedi. Sıcak memleketten soğuk memlekete geliyorsun ya ondan olmuş olabilir dedi. Bende ona yordum artık.

Çevrimdışı hnfozg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bolero sistemlerde sd kartın boyutunun üst sınırı nedir bilen varmı acaba... Bende 2012 soperb vardı onda 32 gb idi yenilerde kapasite arttımı desteklediği kartlarda...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hnfozg;596747
Bolero sistemlerde sd kartın boyutunun üst sınırı nedir bilen varmı acaba... Bende 2012 soperb vardı onda 32 gb idi yenilerde kapasite arttımı desteklediği kartlarda...

128 GB kullanıyorum XD sınıf kartlarda da sorun yok.

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar otomatik park pilotunu nasıl kullanıyoruz. Ekranda seçeneklerde göremedim.

Çevrimdışı İlkerdöner

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;585925
Benim aracımda(1.4 active, swing ses sistemi) yol bilgisayarındaki yakıt aldıktan sonraki ortalamayı gösteren değer son zamanlarda kendi kendine sıfırlanıyor ve başlangıçtan itibaren olan değerle aynı şeyi gösteriyor, (araç ilk hareket ettikten sonraki değer). Bunu aracı uzun süre calistirmayinca yapıyor genelde, ama bazen olur olmaz zamanda yapabiliyor.toplamda 5 defa yaptı yanlış hesaplamadım ise.Nedeni ve çözüm konusunda fikri olan varsa paylaşabilir mi?

bu sorun bendede oldu ama şimdi olmuyor, servis bi türlü yorum getiremedi ama sanırım sorun sadece yaz mevsiminde oluyor çünkü yaz sonundan itibaren bu sorunla karşılaşmadım. bir depoda 5 defa sıfırlama yapıyordu.