škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı clutter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;617765
hayırlı olsun
aynı aracı ben şubat ayında almıştım. saydıklarınıza ek olarak kararan iç dikiz ve yan aynalar mevcut. Ayrıca jant konusunda haklısınız yakışmıyor. bende 18 inç pegasus antrasit orjinal jant aldım. gayet şık duruyor. tavsiye ederim. 4800 tl idi ancak %30 indirimle 3400 e almıştım 1 ay önce. Ama jant büyüyünce yakıt 100 km de 1-1,5 lt artıyor bilginiz osun. önceki jantlarda ortalama 6,2 idi şimdi 7,0 larda.

Teşekkür ederim. Sizin de aracınız hayırlı olsun. Janta niyet ettim bana da %30 indirimle 17 inç Stratus janta 2800 TL dediler. Onu alınca lastik de almak lazım. Çıkanları da almıyorlar onları da satmak lazım diyerek dur bakalım dedim kendime. Pegasus (vw de interlagos) jant daha şık ama 18 olduğundan hem yakıt hem lastik maliyeti artıyor. Replika jant piyasada çok var ama ona da içim elvermiyor.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: clutter;617770
Teşekkür ederim. Sizin de aracınız hayırlı olsun. Janta niyet ettim bana da %30 indirimle 17 inç Stratus janta 2800 TL dediler. Onu alınca lastik de almak lazım. Çıkanları da almıyorlar onları da satmak lazım diyerek dur bakalım dedim kendime. Pegasus (vw de interlagos) jant daha şık ama 18 olduğundan hem yakıt hem lastik maliyeti artıyor. Replika jant piyasada çok var ama ona da içim elvermiyor.

Replika almayın zaten. Bekleyin  sonra alırsınız. Ben 4 lastiği 3000 km deydi 800 tl ye sattım. 235/45/18 kumho 98w lastiklerin dördünü 1400 tl ye aldım.

Çevrimdışı clutter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;617771
Replika almayın zaten. Bekleyin  sonra alırsınız. Ben 4 lastiği 3000 km deydi 800 tl ye sattım. 235/45/18 kumho 98w lastiklerin dördünü 1400 tl ye aldım.

Jantlarla beraber mi 800 tl?

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: clutter;617773
Jantlarla beraber mi 800 tl?

hayır sadece lastikler

Çevrimdışı drayildiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum forum üyelerine, 2016 superb için, klimayı kapatmak istediğimde fan açık kalıyor, fanı kapatmak istediğimde her zman 1 kademe açık olarak çalısıyor, bunun her ikisini de kapatan off tuşu yokmudur? teşekkür edeim

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drayildiz;617912
merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum forum üyelerine, 2016 superb için, klimayı kapatmak istediğimde fan açık kalıyor, fanı kapatmak istediğimde her zman 1 kademe açık olarak çalısıyor, bunun her ikisini de kapatan off tuşu yokmudur? teşekkür edeim

Ahmet bey bir süre daha fan hızını çevirmeye devam ederseniz off konumuna gelecektir.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya da klima tuşlarındaki Menü tuşuna basıp, multimedya ekranından kapatabilirsiniz.

Çevrimdışı fatihhankorkmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba öncelikle. Araç alma sürecindeyiz 2017 octavia ve 2016 prestige paket superb arasında kaldık. octavia olursa sıfır alacağız superb olursa ikinci el almak durumundayız. yıllık 25.000 kilometre yapan biri için superb in yakıtı bizi üzer mi ? ikisi de 1,6 tdi motor olacak. Octavia yeni makyajlandı superb ne zaman bir üst donanıma geçecek ?

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihhankorkmaz;618381
Herkese merhaba öncelikle. Araç alma sürecindeyiz 2017 octavia ve 2016 prestige paket superb arasında kaldık. octavia olursa sıfır alacağız superb olursa ikinci el almak durumundayız. yıllık 25.000 kilometre yapan biri için superb in yakıtı bizi üzer mi ? ikisi de 1,6 tdi motor olacak. Octavia yeni makyajlandı superb ne zaman bir üst donanıma geçecek ?

Şimdiden teşekkürler.

eğer dibine kadar d sınıfı araç konforu hissetmek istiyorsanız tabiki de tercihiniz süperb olsun.Ama derseniz ki orta sınıf olsun konfor iki tık aşağıda da olabilir octavia da fazlasıyla memnun eder sizi.Ben de süperb var direksiyona oturduğunuzda konsol kol dayama vs daha bi farklı hissettiriyor.Ciddi bir fiyat farkı olmayacaksa süperb derim.

Çevrimdışı fatihhankorkmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;618382
eğer dibine kadar d sınıfı araç konforu hissetmek istiyorsanız tabiki de tercihiniz süperb olsun.Ama derseniz ki orta sınıf olsun konfor iki tık aşağıda da olabilir octavia da fazlasıyla memnun eder sizi.Ben de süperb var direksiyona oturduğunuzda konsol kol dayama vs daha bi farklı hissettiriyor.Ciddi bir fiyat farkı olmayacaksa süperb derim.

önceki aracımız 2013 octavia elegance dı. Aynı aracı almak mantıklı gelmedi. eskisi gibi az para da ödemiyoruz. 120 bin veriyorken biraz daha ekleyip d sınıfı bir araç almak daha mantıklı geldi. iki üç gün önceye kadar superb düşünmüyodum bile ama prestige paketin bu kadar dolu oldugunu bilmiyodum

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi günler.Aracımızda standart ses sistemi var ve müzik sistemi hakkında pek bilgim yok.Acaba Bası Tizi ıvırı zıvırı ortalama nasıl olmalı yardımcı olabilir misiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Active ya da Style paketli araçlar ön kapı eşiği ihtiyacı olan varsa Satıyorum kısmındaki başlığıma göz gezdirebilirler. :)

http://skodaturkey.com/showthread.php?p=618977#post618977

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Active paket aracıma ayak altı aydınlatma uygulamak istiyorum. Aliexpress'ten parçalara baktım fakat bir türlü karar veremedim. Bulduğum parçalarda octavia uyumlu olduğu yazıyor. Acaba bizim araçlara uyumlu mu bu parçalar? Yardımcı olursanız sevinirim. Ürünün linki aşağıdadır.
https://tr.aliexpress.com/item/VW-OEM-4x-LED-Footwell-Light-Cable-For-VW-Jetta-Golf-Passat-Skoda-Octavia-Seat-Leon/32250891971.html?spm=2114.49010108.5.10.pkPnox&scm=1007.12783.72505.0

Bir de merak ettiğim bir konu var. Aracım 17 model. Lastik basınç kontrol sistemi var. Bayiden aracı çıkarırken ayarlaması yapıldı. O günden beri hiç uyarı vs vermedi. Hiç mi basınçta bir değişiklik olmadı acaba? Düzgün çalışıp çalışmadığı konusunda şüpheye düştüm. Bir de sibop kapaklarımdan bir tanesi düşmüş veya birisi almış. Acaba kapaklar bu sisteme özel bir şey miydi yoksa normal bir kapak mıydı? Teşekkürler şimdiden.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 21:36:29 Gönderen: ofe7 »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kapaklar normal kapak. sistem lastik çapındaki değişim üzerinden çalışıyor. akslardan dönüş sayısı okuyor. basınçta düşüş olmamıştır. şimdiye kadar 2 defa uyarı verdi. 2 şer gün ara ile. 3. de gittim lastikçeye akıllı vida girmiş lastiğe.  içten yamadılar sorun kalmadı.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba, dunden beri asagidaki sorunu yasiyorum ve cozume ulasamadim, yardimlarinizi rica ederim

BT ile eslestirdim arabayi ve telefondaki muzikleri arabada dinliyor, dinlerken ekranda muzik isimleri cikar direksiyondan sonraki parcaya gec yada bir oncekini cal tuslari calisiyordu ama bugun ne olduysa ekranda sadece BLUETOOTH SES ve araba ismi var ne direksiyondaki tuslar aktif ne ekran uzerindekibileri geri tuslari nede sarki isimleri gozukuyor

Baglantiyi koparip herseyi bastan kurdum ama olmadi

Nedir sorun sizce?