škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;623828
İSTANbul Abdullah usta. Ses sistemi yapılırken o da çıktı aradan.
 1500 tlye yapıldı.
 Aracı aldığım yılın (2015) opsiyon listesine baktım 1350 tl diyormuş skoda o zaman. o yüzden abartı bir rakam istenmediğinden yaptırdım.
 daha yaptırmak istediklerim de var tabii.
 aslında ötvnin böyle 122000 tlden sonra sıçradığı dönemde opsiyonları böyle sonradan ekletmek de mantıklı. çünkü o sınır aştığınız anda 8-10bin tl ek vergi geliyor.
 bayideki hazır araca razı olduğumuz için bazı isteklerimiz olmamıştı o zaman. yavaş yavaş tamamlamayı düşünüyorum.

Kör nokta sistemi sonradan eklenebilir mi peki

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;623828
İSTANbul Abdullah usta. Ses sistemi yapılırken o da çıktı aradan.
 1500 tlye yapıldı.
 Aracı aldığım yılın (2015) opsiyon listesine baktım 1350 tl diyormuş skoda o zaman. o yüzden abartı bir rakam istenmediğinden yaptırdım.
 daha yaptırmak istediklerim de var tabii.
 aslında ötvnin böyle 122000 tlden sonra sıçradığı dönemde opsiyonları böyle sonradan ekletmek de mantıklı. çünkü o sınır aştığınız anda 8-10bin tl ek vergi geliyor.
 bayideki hazır araca razı olduğumuz için bazı isteklerimiz olmamıştı o zaman. yavaş yavaş tamamlamayı düşünüyorum.

Özdil bey usta müthiş iş çıkarmış doğrusu epey kapsamlı kodlama tampon uygulamaları vs temiz olduysa helal olsun gerçekten. Ustamızı paylaşalım zira yetenekli retrofitçilere pek rastlayamıyoruz.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burada sıkıntı olmazsa paylaşalım.
adını yazdım zaten. Abdullah usta Apo diyorlarmış kısaca.
müzik sistemini paylaştığım başlıkta tampondaki yeni sensörü görebilirsiniz. sırıtan bir durum yok. vites kolunun yanına da orijinal 3lü düğme takımı geldi.
hatta 2lisi boşa çıktı. foruma satılığa koymayı düşünüyorum. ihtiyacı olan alır.
 http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=623542&postcount=26
 önceki sayfada da tamponun fotosu var.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2017, 15:51:23 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;623862
Kör nokta sistemi sonradan eklenebilir mi peki

Yukarıda da yazdığım gibi teoride evet. Pratikte otomatik park pilotunu ekledik.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Arkadaşlar benim bir isteğim olacak , aracımızda ki ambians renginden olan fil dişini ben kirmizi renk olarak kodlama yaptirmak istiyorum ama İstanbul-Avrupa yakasinda birebir tanıdığım kimse yok soru işaretleri olmadan güvenerek yaptırabileceğim kim var acaba bilen var mı?

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydın.
2. El 2015 model bir araç aldığımda istediğim takdirde garanti uzatımı yapabilir miyim. Uzatılırsa eğer Türkiye deki tüm servislerde geçerli mi

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;624006
Günaydın.
2. El 2015 model bir araç aldığımda istediğim takdirde garanti uzatımı yapabilir miyim. Uzatılırsa eğer Türkiye deki tüm servislerde geçerli mi
Bildiğim kadarıyla aracı ilk alan kişi garanti süresi bitmeden garantiyi uzatabiliyor. Bu uzatılmış garantiyi isterse alıcıya devrediyor. İsterse geri alıyor. Kanımca aracı alan kişi garantiyi kendisi uzatamaz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi akşamlar. 0 km comfort superb aldım iki gün önce. Ancak şoför kapısını sert çekmediğim sürece kapanmıyor. Aynı problemi yaşayan oldumu acaba. Çözümü nedir bilen var mı.

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim söför kapısıda zor kapanıyor.şimdilik birşey yaptırmadım ama rahatsız edici.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;624042
Bildiğim kadarıyla aracı ilk alan kişi garanti süresi bitmeden garantiyi uzatabiliyor. Bu uzatılmış garantiyi isterse alıcıya devrediyor. İsterse geri alıyor. Kanımca aracı alan kişi garantiyi kendisi uzatamaz.

Bugün servisle konuştum. 2015 model superb aldım. Garanti uzatabilir miyim diye. Olur dediler.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2017 comfort superb sahibiyim. Bi xenon far var araçta.  Far yıkama var sanırım. Ama nasıl çalışıyor tam çözemedim. Bilgisi olan var mı acaba

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farlar yanarken cam suyu püskürtme (silecek kolu) kolunu çekin, ilkinde camlara ardından farlara su püskürtür. Ama farların mutlaka yanıyor olması gerek, gündüz manuel yakarak deneyebilirsiniz, gece zaten otomatik yanacaktır. Kolay gelsin...

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;624381
Merhaba 2017 comfort superb sahibiyim. Bi xenon far var araçta.  Far yıkama var sanırım. Ama nasıl çalışıyor tam çözemedim. Bilgisi olan var mı acaba

Aracınızın farları açıkken cam  sileceğini çalışırdıpınızda far yıkama otomatik devreye girip çalışıyor.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece silecekler çalıştırılırsa far yıkama devreye girmez, silecek suyu püskürtme işlemi yapılırsa ilk seferde camlara, ardından farlara su püskürtülür, zaten bu esnada silecek otomatik olarak çalışıyor...

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için teşekkürler