škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Demiröz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamun aleyküm konu nasıl açılcağını bilmediğimden buraya yazdım affola ben direk konuya giriyim

2017 model sıfır superb 1.6 Dizel Manuel active alıcak gibiyim 109.000 zubizu indirimiyle 106.000 liraya geliyor ama opsiyon ekletmek istiyorum opsiyonlarım arasın bolero,17" jant birde led far opsiyon olarak veriliyormu(şu led farı çok istiyorum beni benden alıyor)ama bi yandanda 1.6 dizel manuel style paket mi alsam diyorum ama 2 tane araç alıcam bütcemin üstüne çıkmış olucam o yüzden kararsızım yıl sonunda style pakette fiyatta düşme olurmu

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her zaman gerçekleşmez. Kullanım klavuzunda şöyle yazıyor.

Far yıkama sistemi
 Önce     ve     okuyun ve dikkate alın (Sayfa 77).
Ön cama ilk püskürtmede ve on kez püskürtme yapıldıktan sonra farlar temiz-
lenir.
Far yıkama sistemi, aşağıdaki koşullarda çalışır.
 Kontak açık olmalı.
 Kısa far açık olmalı.
 Dış hava sıcaklığı -12 °C ila +39 °C arasında olmalı.

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;624129
Herkese iyi akşamlar. 0 km comfort superb aldım iki gün önce. Ancak şoför kapısını sert çekmediğim sürece kapanmıyor. Aynı problemi yaşayan oldumu acaba. Çözümü nedir bilen var mı.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yetkili servise gittim dün kapı için 2 dakkada hallettiler ayar yapıyolar.şimdi çok kolay kapanıyor.

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Bende comfort süperb ile aranıza katıldım. Aracımdan çok memnunum ancak merak ettiğim bişey var. camların araç kitlenince otomatik kapanması için bi ayar var mı aceba?

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkan38;624650
Merhaba arkadaşlar. Bende comfort süperb ile aranıza katıldım. Aracımdan çok memnunum ancak merak ettiğim bişey var. camların araç kitlenince otomatik kapanması için bi ayar var mı aceba?

Guvenlik gerekcesiyle yok galiba.

Anahtardaki kilitlene tusuna uzun basarsaniz kapanir. Acma tusuna uzun basarsaniz da acilir

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Aracım dizel dsg. Çabuk manevra yapmak istediğim anlarda seri halde D den R ye alıp gaza birden yüklenince 'ÇIT'-'ÇAT' diye sert bir ses geliyor aracın altından. Sakin zamanlarda R ye alıp ayağımı firenden çekerek aracın kendi ivmelenmesini yaptığımda bu ses gelmiyor. Bu durumu yaşayan var mı? Tavsiyeleriniz nedir acaba

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;624813
Arkadaşlar merhaba. Aracım dizel dsg. Çabuk manevra yapmak istediğim anlarda seri halde D den R ye alıp gaza birden yüklenince 'ÇIT'-'ÇAT' diye sert bir ses geliyor aracın altından. Sakin zamanlarda R ye alıp ayağımı firenden çekerek aracın kendi ivmelenmesini yaptığımda bu ses gelmiyor. Bu durumu yaşayan var mı? Tavsiyeleriniz nedir acaba

bu konuda bi bilgim yok ama bundan önceki aracım otomatikti ve 8 yıl kullandım .diyebileceğim şey şuki marka farketmez otomatik vitesler ani kalkış gaza çok yüklenme vs hiç sevmez mümkün mertebe gaza nazik basmak lazım özellikle kalkışta yoksa masraflı olur bence

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: erharp32;624813

DSG de bunu yapmayın bence , 5 saniye geç manevra olsun temiz olsun. Dsg bu ve buna benzer Durumlara gelemez :)

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb arkadaşlar bende 1,6 tdı comfort donanımla aranıza yeni katıldım.:gaz:

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: Serkan_1668;624847

Hayırlı olsun çok güzel bir tercih yapmışsınız kesinlikle keyifle kullanacaksınız ben prestige aldım 2,5 ay oluyor zerre pişman değilim iyi ki hata yapıp bomboş passat falan almamışım.

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tşkler. çok araştırdım kesinlikle araba çok iyi fiyat ve donanım süper :)

ve şimdide zam gelmiş iyiki çabuk karar vermişim :gut:

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serkan_1668;624847

hayırlı olsun aracınız. doğru tercih kesinlikle. güle güle 1000:gut:

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;624856
hayırlı olsun aracınız. doğru tercih kesinlikle. güle güle 1000:gut:

tşkler çok iyi oldu :ok:

Çevrimdışı Kazimt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;621553
Haha bu nedir yaaa full yokuş aşağı mı gittiniz ne yaptınız ilk
Görünce sesli güldüm valla superBir ortalama :D:D:gaz:
Bu tasarruflu tüketim için ipucu istiyoruz :)