škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;625885
ben ön kapı içlerindeki ışıklı logolu projektörlülerle değiştirdim. Oğlan bir başka araçta görmüştü. çok beğenince ben de bizimkileri değiştirdim. Gece çok hoş duruyorlar.

fotoğraf atma şansınız var mı

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Alwertbg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;625898
GECE atayım aslında koymayı düşünüyordum.

Ürün linki var mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpressten almıştım. hatta arka kapılar da ışıklı diye düşünüp 4 adet almıştım. Arkaların sadece reflektör olduğunu görünce yedek yaptım onları.
8-10$ birşeydi.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: özdil;625905
Aliexpressten almıştım. hatta arka kapılar da ışıklı diye düşünüp 4 adet almıştım. Arkaların sadece reflektör olduğunu görünce yedek yaptım onları.
8-10$ birşeydi.

Bu bahsettiğimiz sanırım kapıyı açında skoda logo amblemli ışık dimi?
Eğer onlarsa ben de gördüm aliexpr te fakat duyduğum bir hadiseden dolayı almaktan vazgeçtim o ışık daha fazla akım ihtiyacı duyduğu için 20-25 saniye yandıktan sonra kesiliyormuş ışık? Ne derece doğru bilmiyorum. Ondan sonra almaktan vazgeçmiştim. Yoksa ben de sevmiştim güzel bir görüntüsü vardı.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öyle bir durumla karşılaşmadık. daha fazla akım çekse hata verirdi. araç tüm ampüllerin çektiği akımı devamlı kontrol ediyor.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: özdil;625922
öyle bir durumla karşılaşmadık. daha fazla akım çekse hata verirdi. araç tüm ampüllerin çektiği akımı devamlı kontrol ediyor.

Anladım abi aldığının linkini paylasabilme sansın var mi? Ben de alabilirim o halde. :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elimde 1 çift var fazladan. arkalar da ışıklı diye 4 tane almıştım.

Çevrimdışı harunbjk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.yeni süperb aldım.bişey sormak istiyorum.ön cama silecek suyu fışkırtıyorum ama su cama deilde çoğu arabanın tavanına arka cama falan gidiyo.bunun ayarı varmısır ansıl yapılır?

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba,

style donanım, bolero ekranlı sistemde flash bellek den video oynatma özelliği var mı ?? Var ise nereden yapıyoruz??

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: harunbjk;626187
Arkadaşlar merhaba.yeni süperb aldım.bişey sormak istiyorum.ön cama silecek suyu fışkırtıyorum ama su cama deilde çoğu arabanın tavanına arka cama falan gidiyo.bunun ayarı varmısır ansıl yapılır?

Servise uğrarsanız hemen ayarlar randevuda almanıza gerek yok böyle bir sıkıntı için

Alıntı yapılan: DOĞUSER;626193
arkadaşlar merhaba,

style donanım, bolero ekranlı sistemde flash bellek den video oynatma özelliği var mı ?? Var ise nereden yapıyoruz??

video oynatma özelliği Colombus ta var sadece öyle biliyorum

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Dün İstanbul Av.Skoda Altura uğradım.2017 kotası şimdiden dolmuş.2018 yılına sipariş yazıyoruz dediler.Şuan ellerinde de 1 adet benzinli Actıve Dsg ve Dizel prestij Dsg var.Başka arac kalmamış.İyikide arac alımını bu yılbaşına ertelememişim.Geçen yıl bu ay fiyatıyla şimdi arasında % 20 farketti fiyatlar.Enflsyonu solladı.2018 fiyatlarını düşünemiyorum...Sıfır araç alacaklar var ise biran önce almalarında fayda var...

Prestıjı inceleme fırsatım oldu.Motor kartel muhafaza plastik takılmış.Şaşırdım.Sert taş veya tümsek gelse ne derece korur bilemiyorum.Arac yapı olarak yere yakın olduğundan muhafazanın saç olması daha mantıklı olur diye düşünüyorum.Araç döşemesi çok açık bej,nubuk kısmıda aynı.Kirlenmeye çok yakın renkler.Kılıfsız kullanmak bayagı beceri ister...Sanruflu olan aracta gözlük koyma gözü yoktu.Kendiğinden kararan iç dikiz aynası benimkiyle aynıydı.Yine kumandayla kapanan katlamalı dış aynalarla stepne lastik ölçüsüde aynı olanlardandı..

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yeni bir süperb kullanıcısı olarak hergün değerli yorumlarınıza ihtiyaç duyuyorum.

Ön iki kapıda bulunan şemsiye saklama yerlerinin içinde, bizim dışarıdan göremediğimiz ve şemsiyeyi ıslak bir şekilde koyduğumuzda orada oluşabilecek şemsiyeden süzülen suyu tahliye edecek bir yapı var mı??
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2017, 12:23:18 Gönderen: DOĞUSER »

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;626212
Dün İstanbul Av.Skoda Altura uğradım.2017 kotası şimdiden dolmuş.2018 yılına sipariş yazıyoruz dediler.Şuan ellerinde de 1 adet benzinli Actıve Dsg ve Dizel prestij Dsg var.Başka arac kalmamış.İyikide arac alımını bu yılbaşına ertelememişim.Geçen yıl bu ay fiyatıyla şimdi arasında % 20 farketti fiyatlar.Enflsyonu solladı.2018 fiyatlarını düşünemiyorum...Sıfır araç alacaklar var ise biran önce almalarında fayda var...

Prestıjı inceleme fırsatım oldu.Motor kartel muhafaza plastik takılmış.Şaşırdım.Sert taş veya tümsek gelse ne derece korur bilemiyorum.Arac yapı olarak yere yakın olduğundan muhafazanın saç olması daha mantıklı olur diye düşünüyorum.Araç döşemesi çok açık bej,nubuk kısmıda aynı.Kirlenmeye çok yakın renkler.Kılıfsız kullanmak bayagı beceri ister...Sanruflu olan aracta gözlük koyma gözü yoktu.Kendiğinden kararan iç dikiz aynası benimkiyle aynıydı.Yine kumandayla kapanan katlamalı dış aynalarla stepne lastik ölçüsüde aynı olanlardandı..

arabayı gösteren bej döşemedir. 2 yıdır kullanıyoruz. 2 çocuğa rağmen ilk günkü gibi. ha eskimeyecek mi elbette eskiyecek. işte o zaman kılıf takmayı düşünebilirim. yoksa döşemeyi ben değil de benden sonraki eskitecekse sıfır araç almanın ne anlamı var:)
karter muhafaza ise güvenlik gerekçesiyle ya tercih edilmiyor ya da plastik kullanılıyor artık.  [MENTION=16104]DOĞUSER[/MENTION] şemsiye gözlerinde tahliye olacaktı diye hatırlıyorum.