škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Sokak lambası altında gece görünüşü.
Daha karanlık yerlerde çok daha göz alıcı oluyor.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DOĞUSER;626253
Arkadaşlar yeni bir süperb kullanıcısı olarak hergün değerli yorumlarınıza ihtiyaç duyuyorum.

Ön iki kapıda bulunan şemsiye saklama yerlerinin içinde, bizim dışarıdan göremediğimiz ve şemsiyeyi ıslak bir şekilde koyduğumuzda orada oluşabilecek şemsiyeden süzülen suyu tahliye edecek bir yapı var mı??

Evet var. Skoda nın en önemli özelliklerinden biri akılcı ve kullanışlı çözümler. Hemen hemen her şeyi düşünmüşler. Aracı kullandıkça daha çok sevip bağlanacağınızdan eminim.

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;626259
Evet var. Skoda nın en önemli özelliklerinden biri akılcı ve kullanışlı çözümler. Hemen hemen her şeyi düşünmüşler. Aracı kullandıkça daha çok sevip bağlanacağınızdan eminim.

bilgilendirme için çok teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi gün geçtikçe daha çok seviyorum.
 Bu aralar tek alışamadığım üzücü yanı daha önceki arabama göre biraz fazla yakıyor olması

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Skoda da kışa hazırlık servis kampanyası Kasım da olabilirmi?Duyum alan varmı ?

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba
umarım sorumu doğru başlık altında soruyorumdur.

arabam yeni olduğu için ilk 5000 km sonrası olası yağ eksiltme durumu olduğunda, yağ ilave etmek istersem 5w-30 yağ mı kullanıyoruz?? 5w-30 kullanıyorsak yarı sentetik mi yoksa tam sentetik mi kullanıyoruz ?? aracım 1,6 TDİ

önceden aynı motor gücünde başka marka ve dizel aracıma 5w-30 yağ koyuyordum
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2017, 13:52:32 Gönderen: DOĞUSER »

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DOĞUSER;626432
arkadaşlar merhaba
umarım sorumu doğru başlık altında soruyorumdur.

arabam yeni olduğu için ilk 5000 km sonrası olası yağ eksiltme durumu olduğunda, yağ ilave etmek istersem 5w-30 yağ mı kullanıyoruz?? 5w-30 kullanıyorsak yarı sentetik mi yoksa tam sentetik mi kullanıyoruz ?? aracım 1,6 TDİ

önceden aynı motor gücünde başka marka ve dizel aracıma 5w-30 yağ koyuyordum

5w-30 yağların tamamı tam sentetiktir.

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Mp3 arşivi için usb bellek kullanmak yerine sd kart kullanmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Herhangi bir 32 GB micro sd kart alsam adaptörüyle birlikte sorunsuz olarak kullanabilirim değil mi ?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet. Ama o kadar büyük karta koyacağınız büyük arşivi ünitenin kullanışsız arabirimi ile nasıl yöneteceksiniz onu düşünün önce.

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;626471
Evet. Ama o kadar büyük karta koyacağınız büyük arşivi ünitenin kullanışsız arabirimi ile nasıl yöneteceksiniz onu düşünün önce.
Öneriniz nedir ? Aracı daha yeni teslim aldım ve hiçbir detayına hakim değilim. İş yoğunluğundan fazla kurcalayacak vaktim de olmuyor bu aralar. O yüzden tecrübeleriniz çok önemli.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok büyük kartın fazla getirisi yok. Yeni kart alacaksan çok hızlı ve büyük karta ihtiyacın olmaz o yüzden yazdım. 4-8gb bile yüzlerce parça alıyor. Ama elinde boşta duruyorsa kullanırsın. Parça sayısı arttıkça kullanımı zorlaşıyor. Parça / klasör arası dolaşmak gerekiyor. Dosyaları neye göre sıralıyor onu çözemedim ben. klasör klasör ayırdım. ama hepsini bir sunuyor ve kendine göre bir sırada.

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uyarınız için teşekkür ederim. Elimde kullanmadığım 4GB'lık bir SD kart vardı, şimdilik onunla deneme yapayım. Duruma göre de daha geniş kapasiteli yeni bir kart alırım ya da bu şekilde devam ederim.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;626471

Aslinda duzgunce "tag"lenmis bir arsivle oldukca kolay. Bende 128 gb var ama FLAC dolu. Tag leme tamam olunca ses kontroluyle de cok kolay oluyor.

Çevrimdışı Gokhan87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sürücü kapısında arka camların açılmaması için çocuk kilidini aktif duruma getiriyorum. Camlar açılmıyor ancak kapılar açılabiliyor. Daha önceki Renault aracimda kilit tuşuna bastigimda arka kapılar ve camlar içeriden açılmıyordu. Bu özellik superb'de yol mudur acaba?

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
onun için çocuk kilidi var kapının kilik mekanızmasının orda. anahtar takma yeri var oraya anahtar takıp çevir kapı sürekli içerden açılmaz.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;625970
elimde 1 çift var fazladan. arkalar da ışıklı diye 4 tane almıştım.

merhabalar ;fazlalıklar duruyormu halen  ??