škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni öğrendiğim bilgidir paylaşmak istedim.

Aracınız dizel partikül filtresi (DPF) içeren 1.6 TDI, 2.0 TDI 150 ise DPF  rejenerasyonu sırasında araç maksimum süratini 180km/s ile sınırlandırıyor. Rejenerasyon bittiğinde tekrar maksimum hıza ulaşılabiliyor.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar far yıkamayı devre dışı bırakabilir mi servise götürsem??

Her yıkama yaptığında araç kaputuna, camlara  hatta tavana bile şu sıçrıyor. Kaldı ki far da temizleniyor bile diyemem. Ben zaten farları haftada 1 bezle siliyorum yetiyor.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;575443
Arkadaşlar far yıkamayı devre dışı bırakabilir mi servise götürsem??

Her yıkama yaptığında araç kaputuna, camlara  hatta tavana bile şu sıçrıyor. Kaldı ki far da temizleniyor bile diyemem. Ben zaten farları haftada 1 bezle siliyorum yetiyor.

Manuel Çözüm: Cam suyu sıkarken farlar kapalı olursa farları yıkamaz.

Normal çalışma prensibi: Farlar açıkken 10 cam yıkamada bir farları da yıkar.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;575452
Manuel Çözüm: Cam suyu sıkarken farlar kapalı olursa farları yıkamaz.

Normal çalışma prensibi: Farlar açıkken 10 cam yıkamada bir farları da yıkar.
Teşekkürler Bilal hocam Manuel çözüm süpermiş [emoji4] Ben camları bol bol yikadigim icin o 10 yıkama çabuk oluyor bende [emoji16]

Çevrimdışı Mehmetmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar cakilli yolda veya yağmur dan sonra yolda giderken on ve arka tekerleklerin attigi cakillar camurluktan baya ses meydana getiriyor.rahatsizlik veriyor sizde de varmi alisalim mi yoksa bi cozum yolu bulabilirmiyiz

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmetmoz;577023
Merhaba arkadaslar cakilli yolda veya yağmur dan sonra yolda giderken on ve arka tekerleklerin attigi cakillar camurluktan baya ses meydana getiriyor.rahatsizlik veriyor sizde de varmi alisalim mi yoksa bi cozum yolu bulabilirmiyiz

Davlumbazların içine Würth pütür uygulatabilirsiniz; sesi önemli oranda azaltacaktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhan01;578021
Superb'lerde artık şemsiye yokmu?
İki kapidada var

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;578025
İki kapidada var

Hocam benim araç active donanım yeni aldım, bayide bakmak aklıma gelmedi. İki kapıdada yeri var ama sanki şemsiye yoktu orada plastik bir parça var. Acaba activelerde yokmu yoksa benmi çıkaramadım şemsiyeyi.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhan01;578031
Hocam benim araç active donanım yeni aldım, bayide bakmak aklıma gelmedi. İki kapıdada yeri var ama sanki şemsiye yoktu orada plastik bir parça var. Acaba activelerde yokmu yoksa benmi çıkaramadım şemsiyeyi.
Active bilmiyorum ama bnmki prestiji paket onda mevcut

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam teşekkür ederim cevabınız için. Active alan biri cevaplarsa sevinirim.

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tunel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhan01;578031

Arkadaşlar Merhaba ;

Benim (prestij paket) arabada da şemsiye ve depo kapağındaki buz kazıcı yoktu , bayiiyi arayıp konunu biraz söylenince 1 gün sonra 2 şemsiye ve buz kazıcıyı kargo ile gönderdiler. Sanırım özellikle alıp müşteri fark etmezse diye çaktırmıyor bazı uyanık bayiler...

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kasislerden biraz sert gecerken ya da bozuk yolda farlar dengesiz hareketler sergiliyor gibi hatta anlık darbe anında gidip gelme oluyor gibi geliyor bana acaba ben mi çok taktim bu konuya olmayan seyleri goruyorum yoksa benzer sorunu olan var mi?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;578313
Kasislerden biraz sert gecerken ya da bozuk yolda farlar dengesiz hareketler sergiliyor gibi hatta anlık darbe anında gidip gelme oluyor gibi geliyor bana acaba ben mi çok taktim bu konuya olmayan seyleri goruyorum yoksa benzer sorunu olan var mi?

Yasin bey, adaptif farlar  ve hareketli  mercek cep telefonlarındaki gyroscop benzeri bir mantıkla leveling yaparlar. kasisten geçerken sarsıldığı için sistem kararsız kaldığından farlar adapte olmaya  çalışırken titreme hissediliyor, bu bir sorun değil zamanla gözünüz alışacaktır.