škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;582240
Bliiyorum ama cevap yine evet :ok: Style'a da geliyor.

Harika o zaman :) Teşekkürler bilgilendirme için :ok:

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;582242
Harika o zaman :) Teşekkürler bilgilendirme için :ok:

Rica ederim. İlgili konuyu okumanızı öneririm.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Oturagi ileri veya geri yatirip yapiyorsonuz degilmi

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

16 Haziran'da aracımı teslim aldım. Aracımda kör nokta, park asist, şerit takip ve adaptif hız sabitleme var. Aracımı teslim aldıktan 2 hafta sonra kör nokta - park asist - şerit takip çalışmamaya başladı. Aldığım yere götürdüm aracımı 1 gün kalması gerekiyor dediler ve aracım 4 gün kaldı yine yapamadılar. bayram tatili girdiği için aracımı istedim ve bana parça siparişi verdiklerini ve ilk defa bu şekilde bir arıza ile karşılaştıklarını, Çeklerle konuştuklarını ancak onlarda sorunu çözemediklerini söylediler.

Merak ettiğim konu, bu hata nedeni ile araç değişimi isteyebilir miyim? Çözümü olmayan bir sorun ve aracın büyük ihtimalle beyni değişecek diye tahmin ediyorum.

Bunu kabul etmeli miyim yoksa araç değişimi gerektirir mi?

Sizlerinde fikirlerini almak istedim.

Çevrimdışı Erdem23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamun aleyküm abilerim bende 2016 süperb 1,6 tdi dsg prestige paket var bunun bilinmeyen özelliklerini açtiracamda acaba kötü bir yani varmi birde ne gibi şeyler açiliyor yardimci olursaniz sevinirim saygilarimla

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AvCI1983;583219
Merhaba Arkadaşlar,

16 Haziran'da aracımı teslim aldım. Aracımda kör nokta, park asist, şerit takip ve adaptif hız sabitleme var. Aracımı teslim aldıktan 2 hafta sonra kör nokta - park asist - şerit takip çalışmamaya başladı. Aldığım yere götürdüm aracımı 1 gün kalması gerekiyor dediler ve aracım 4 gün kaldı yine yapamadılar. bayram tatili girdiği için aracımı istedim ve bana parça siparişi verdiklerini ve ilk defa bu şekilde bir arıza ile karşılaştıklarını, Çeklerle konuştuklarını ancak onlarda sorunu çözemediklerini söylediler.

Merak ettiğim konu, bu hata nedeni ile araç değişimi isteyebilir miyim? Çözümü olmayan bir sorun ve aracın büyük ihtimalle beyni değişecek diye tahmin ediyorum.

Bunu kabul etmeli miyim yoksa araç değişimi gerektirir mi?

Sizlerinde fikirlerini almak istedim.

Sorunu çözdüler mi arkadaşım geçmiş olsun?

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
start/stoplu araçların anahtar kumandaları için silikon kılıf satan ver biliyor musunuz? sustalı anahtarlar için genelde var. anahtarsız olanlar için bulamadım

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda(1.4 active, swing ses sistemi) yol bilgisayarındaki yakıt aldıktan sonraki ortalamayı gösteren değer son zamanlarda kendi kendine sıfırlanıyor ve başlangıçtan itibaren olan değerle aynı şeyi gösteriyor, (araç ilk hareket ettikten sonraki değer). Bunu aracı uzun süre calistirmayinca yapıyor genelde, ama bazen olur olmaz zamanda yapabiliyor.toplamda 5 defa yaptı yanlış hesaplamadım ise.Nedeni ve çözüm konusunda fikri olan varsa paylaşabilir mi?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;585925
Benim aracımda(1.4 active, swing ses sistemi) yol bilgisayarındaki yakıt aldıktan sonraki ortalamayı gösteren değer son zamanlarda kendi kendine sıfırlanıyor ve başlangıçtan itibaren olan değerle aynı şeyi gösteriyor, (araç ilk hareket ettikten sonraki değer). Bunu aracı uzun süre calistirmayinca yapıyor genelde, ama bazen olur olmaz zamanda yapabiliyor.toplamda 5 defa yaptı yanlış hesaplamadım ise.Nedeni ve çözüm konusunda fikri olan varsa paylaşabilir mi?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende de aynı sorun mevcut.  gerçi ikindi depomdayım su an ama benzin almadığım halde arada 3-4 kez kendini sıfırladı...

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir şey mi arıyorsunuz?
Alıntı yapılan: wertasd;580782
Merhaba
Anahtarlık koruyucu silikon kılıf aldım. Şeklen ve kalite olarak çok beğendim.

Alıntı yapılan: wertasd;580791
Hızlı olması için HB.den aldım. Kargosu 3Tl gibi bişeydi. Düz 16Tl diyebilirim.
Ekstra olarak yurt dışından da aynı ürünü sipariş ettim. Yedek olması için. Ama onun siparişini verdim, unuttum :)

http://www.hepsiburada.com/gsk-volkswagen-golf-7-kumanda-kabi-koruyucu-siyah-2012-2015-p-OTGSK039SYH

http://m.aliexpress.com/item/32324179172.html?productId=32324179172&productSubject=Car-Silicone-Key-Cover-Case-for-Volkswagen-Golf-7-Skoda-Octavia-A7-Protecting-Silicone-Key-Case&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Alıntı yapılan: magicfriend;585918
start/stoplu araçların anahtar kumandaları için silikon kılıf satan ver biliyor musunuz? sustalı anahtarlar için genelde var. anahtarsız olanlar için bulamadım

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;585949
Böyle bir şey mi arıyorsunuz?

Aynisini bende buldum ama bizde anahtari cikarmak icin susta dugmesi yok. Yani sadece logo icin delik olup susta dugmesi icin delik olmayan versiyonu lazim. Asagidaki linkte sizinki ile ayni olan kilif 1.68 usd.
http://s.aliexpress.com/MfQ3iyaA

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araba ozellikle çukur vs olan yollarda ya da kasisleri yavaşça geçerken arka sağ kapıdan çıtırtı sesi geliyor yani araba kasıldığı zaman sanki cam çıtlaması gibi sesler var acaba kapı fitillerinden mi geliyor bu ses yoksa camdan mı

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de benzer bir ses alıyor ama sunroof gibi de geldi tam ayırt edemedim. 2 kişi binip dinlemek lazım. 27 ağustosta yıllık bakıma gittiğimde bunu da söyleyeceğim.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de sol arka kapıdan geliyor. Hagif bozuk yolda yada viraj alirken. Rahatsiz ediyor. Dururken kapiyi oynatiyorum ses yok.