škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vmetin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Conta 1 gün sürmüyor. Arabayı aldığımın ertesi günü buğulandı. Araba 1 günlükken. Ayrıca conta sipariş edildi ellerinde yoktu. Ben de başında bekleyecek zamanım olmadığı için sabah bırakıp akşam aldım

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gemide taşınıp yüksek neme maruz kalan araçlarda oluyor. bizde de en başta oldu. umursamadım bile. bir daha da tekrarlamadı.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fardaki buğudan önemlisi serviste alınan hizmet !!!
Aracın 30,000km bakımını Antalya Çağ Oto da yaptırdım
bakımı yapan arkadaş alttaki plastik karter korumanın 10 tane vidasını sıkmaktan aciz insan
(bilmiyorum daha nerelerde neleri es geçti) yüzünden plastik karter akşam yerinden çıktı ve rezil etti yollarda...
sağ olsun başka bir sanayici arkadaş lifte alıp yerine vidaladı
siz olsanız ne yapardınız?
servisi aradım arkadaş adına özür dilerim dediler sadece ? bu kadar sorumsuzluk olur mu yaa?
hidrolik olsun yaa tapasını unutsa nolcak dedim servis garantisi var biz yaptırırdık bedelsiz diyor. benim rezillik nolcak dediğinizde ne yapabilirim oldu cevap
sözde yetkili servis.......

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu iş genelde az ücret verelim mantığı ile çalıştırdıkları vasıfsız çalışanlar yüzünden oluyor. bir çok markada durum bu şekilde.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşlerim Skoda kullanıcıları olarak skoda Türkiye servislerini şikayet başlığı altında internette bir kanpanya başlatıp sesimizi duyurmalıyız diye düşünüyorum

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı günler herkese.Malum sürekli sadece superb değil tüm araçların sohbet alanlarında kışın yakıtlarda meydana gelen artış ve şikayetler var.Bugün bunu denemek için şehir içine girdim yakıt bölümünün başlangıçtan itibaren kısmını baz alarak konuşuyorum.Kısa mesafeli dur kalklards ortalama 9 litrenin altına inmiyor ve start/stop kapalıysa tüketime hızlı bir şekilde sürekli 0.1 artış ekliyor.Sürüş mesafesi uzayınca ve motor ısınınca toplam 16 km lik yaptığım sürüşte ortalamam başlarda şehir içindeki 10.2 litrelik ortalama 6.4 litreye düştü ve araç daha bin km yi devirmedi.Kafanıza takacak birşey yok şehir içi her dizel aynı start/stop açık olursa ortalama daha da çok düşer şehir içinde.Benim izlenimlerim böyle sizlerle paylaşmak istedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abiler bir sorum olacak.Arka koltuk klima havalandırmasının aşağı yukarı sağ sol yapan parçası yerinden çıktı oranın alt kısmına da bi parçası düştü acaba servise gitsek ücret alırlar mı takmak için ya da sökerler mi ?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14601]Cagri33[/MENTION] aynı sorun bende de oldu nasıl bu hale geldi anlamadım elimizde kaldı

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;603775
Kodlamayla yapılıyor youtube da videoları vardı

Lütfen link eklermisiniz. Bulmadım daha

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir sorum olacak. 19 jant var aracımızın üstünde.Görüntü olarak bence arabanın hakkı ve yerden biraz yükselmesi çok güzel.Ancak yakıtı ve performansı yol tutuşu vs. Nasıl etkiler bilgilerinizi paylaşır mısınız ? 0-100 hızlanması teknik bilgide 11 saniye. 1.6 dizel dsg versiyonda.19 jant ile gps ölçümlü bir videoda 11.3 saniye çıkıyor.Aynı şekilde insginia 20 jant ile 10.8 0-100 ivmelenmesi 11.1 saniye oluyor.Bana çok az etkiliyor gibi geldi genel olarak görüşlerinizi alabilir miyim ?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
genelleme yaparsak 15 inç bir jantı kaldırın bir de 18 inç aradaki ağırlık farkını görün. mutlaka olumsuz etkisi oluyor.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;605046
genelleme yaparsak 15 inç bir jantı kaldırın bir de 18 inç aradaki ağırlık farkını görün. mutlaka olumsuz etkisi oluyor.

Mutlaka olur ancak beklediğimden çok az etki etmiş gibi görünüyor.Eskiden sanki araçlar çelik jant dedikleri olaydan mı böyle oluyordu ? Çok ağır değil gibi geldiler bana

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Brc27;604926
Lütfen link eklermisiniz. Bulmadım daha

https://www.youtube.com/watch?v=fi6T_qlNqH8 briskoda adlı yabancı sitede kodlaması mevcuttu.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abiler iyi günler. Henüz 500 km de 1.6 tdi dsg Superb sahibiyiz. Sadece bir kere sport modda 160 a kadar çıktım çok zorlamadım. Sport modda araç 4 bin devir civarı vites atıyor ancak manuel modda sonuna kadar basarsanız biraz daha fazla devir çeviriyormuş.Bunu yapsam araca zararı olur mu yoksa halk dilinde ciğeri açılır mı ? Zararı veya faydası olur mu bir de Daha 500 km de araç şimdi yapmazsam sonra istesemde yapmama gibi bir durum olur mu cevaplarınızı bekliyorum.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14601]Cagri33[/MENTION] kardeşim benim arac active donalımlı manuel aracım daha 1000 km filandı sanırım benim kardeşim çıkmış otobana 240 km yapmış tabi bana aradan bir kaç ay sonra dedi bende 210 km hız filan yapmıştım sen yinede temkinli ol bak pinpirikli bir adamsan herşey başa gelir benim kardeşim vurdun duymaz o yüzden abanmış daha da gider di diyor korktum araç boşdu diye yoksa bacaktım dedi gerisini sen düşün .)