škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arifkoc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;612377
hocam lastik yanagi cok ince oldugundan sert cukurlarda lastigin zarar gorme ihtimali daha fazla ayrica konfor konusunda dezavantaj ama siz bunlar benim icin sorun degil diyorsanız gorunus bakimindan daha iyi 18 lere göre, düşünün derim.

golfumde daha onceden 20 inc vardı o yuzden sıkıntı cekcegımı tahmın etmıyorum :D

Çevrimdışı Arifkoc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ve bugun takası yaptıö phenix 19 ile 700 tl verdim jant lastik 500 km yapmiş bence bedava aldım sızce nasıl

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Arifkoc;612709
ve bugun takası yaptıö phenix 19 ile 700 tl verdim jant lastik 500 km yapmiş bence bedava aldım sızce nasıl

Bedavadan biraz pahalı.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Canton Ses Sistemi ile ilgili bir soru olacak. Arabasında kullananlar yanıt verirse sevinirim.

Colombus + Canton Ses sistemi ile Superb alma arifesindeyim.

Prestige donanımlı olan Superb'lerde toplam 8 hoparlör standart (4 ön kapıda + 4 arka kapıda) olarak geliyor. Canton ilave ile alırsak hoparlör sayısı 12'ye çıkıyor. Yani ilave olarak ön konsolda bir adet orta ses hoparlörü + ön kapıda 2 adet hoparlör ve bagajda 1 adet subwoofer ilave geliyor. 1 adet amfi ile birlikte.

Canton ses sistemi ilavesi sadece bu 4 adet ilave hoparlör ve 1 amfi'den mi oluşuyor yoksa standart'ta yer alan diğer 8 hoparlörde değişiyor mu ? Daha üst seviye hoparlörlerle değişiyor mu ?

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;613134
Canton Ses Sistemi ile ilgili bir soru olacak. Arabasında kullananlar yanıt verirse sevinirim.

Colombus + Canton Ses sistemi ile Superb alma arifesindeyim.

Prestige donanımlı olan Superb'lerde toplam 8 hoparlör standart (4 ön kapıda + 4 arka kapıda) olarak geliyor. Canton ilave ile alırsak hoparlör sayısı 12'ye çıkıyor. Yani ilave olarak ön konsolda bir adet orta ses hoparlörü + ön kapıda 2 adet hoparlör ve bagajda 1 adet subwoofer ilave geliyor. 1 adet amfi ile birlikte.

Canton ses sistemi ilavesi sadece bu 4 adet ilave hoparlör ve 1 amfi'den mi oluşuyor yoksa standart'ta yer alan diğer 8 hoparlörde değişiyor mu ? Daha üst seviye hoparlörlerle değişiyor mu ?

Vallahi Canton kullanıyorum ama hiçbir fikrim yok. Yüce Oto'ya mail atmanız hatta direk Skoda genel merkeze mail atmanız daha sağlıklı olacaktır.

Merhaba,
Aracım 2015 model 1.6 TDI DSG Prestige. Üstünde alındığı tarihdeki fiyatlara göre 20.000 TL'ye yakın opsiyon var. Güncel opsiyon değeri 25.000'e yaklaşmıştır sanırım.
Yılda 10, en fazla 15.000 km yapıyorum. Hem az km yaptığım, hem yakıt olarak çok fark olmadığı, hem de elime biraz nakit geçmesi açısından 1.4 araçlara baktım, üzerinde opsiyon olmayan Prestige araçlara 120.000 istiyorlar. Style paket xenon, elk. bagaj araçlar ise 100.000 TL civarı.
2016 22. hafta sonrası üretim Prestige paketin üstüne 20.000 TL alabilsem değerlendirecektim ama şu an bir avantjı yok gibi. Siz ne dersiniz?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dizelden çok mu şikayetçisiniz? güç ise sorun yazılımla 140+ bg güçlere çıkılıyor.
hoş bizim tsi 180 bg e çıkabilir :)

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;613244
dizelden çok mu şikayetçisiniz? güç ise sorun yazılımla 140+ bg güçlere çıkılıyor.
hoş bizim tsi 180 bg e çıkabilir :)

Şikayetten ziyade bu araba bana çok :) Dizel benim için gereksiz ama 2. elde öyle denk geldi. İçindeki ekstralar için aldım açıkçası.
Şimdi benzinliye geçmek istiyorum ancak attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmeyecek gibi. Ekstrasız benzinli Prestige'e 120 istiyorlar en az.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;613253
alım satım stresi donanım kaybı vs.

Aynen, donanım kaybından ziyade değer kaybı. Aracımda zaten 20.000 TL ekstra var, benzinli araçla 20.000 TL'ye takas etsem hiçbir kazancım olmayacak. En az 30.000 TL almalıyım ki bir manası olsun.

Çevrimdışı Tyahsieli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba
2016 skoda superb  1,6 dizel otomatik prestige sahibiyim yakıt tüketiminde başlangıçtan itibaren 7,2 yazıyordu uzun süreli 6,4 lt yakıt aldıktan sonra 6,1 lt idi ben bunu ekrandan sıfırladım biraz şehir için yoğun trafiğe girdim şimdi başlangıçtan itibaren 15 lt.  uzun süreli 7,1 lt yakıt aldıktan sonra 7 lt görünüyor başlangıçtan itibaren acaip yüksek bir değer ne yapmam gerekir yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 13:32:31 Gönderen: Tyahsieli »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
acilen boş bir yola çıkın ve 90 sabitle gidin düşer. kendiniz yazmışsınız sıkışık trafiğe girdiğinizi.

Çevrimdışı Tyahsieli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
açık yolda düşüyor fakat bizim burası genelde yoğun trafik oluyor. ortalama çok yüksek geldi diğer tüketimler 7 lt genelde

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tyahsieli;613317
açık yolda düşüyor fakat bizim burası genelde yoğun trafik oluyor. ortalama çok yüksek geldi diğer tüketimler 7 lt genelde

Yoğun trafikte kısa mesafe gittiyseniz normal.

Çevrimdışı yek0528

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kolay gelsin yeni konu nasıl açılıyor daha önce hiç konu açmamıştım. Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı Fariz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracına tavan filmi yaptıran far mı yaptıranvarkadaşlar önerinşz nedircaraç beyaz